PDA

View Full Version : Трфик на хора



Extremescream
04-27-2009, 10:22
http://zamunda.net/details.php?id=102137&hit=1 Наистина тежък филм,но много точно пресъздава какво се случва по света с все по-млади жени и момичета.Ако темата не е за този раздел,извинявам се,модераторите да я заключат или преместят.Но ще е от полза на всички тук,особено на по-малките.

Rofl4e
04-27-2009, 11:14
интересно :P

Extremescream
04-27-2009, 11:59
Опа,гаф в заглавието. :oops: Сори.

devilsown
04-27-2009, 12:37
струва ми се интересно.

Mihailova
04-27-2009, 12:39
Живота не е филм и колкото и да е добър един филм - какъвто е и този, той не пресъздав аизцяло жалката картинка, в която се намираме. Толкова много неща има, които ги знаят естествено страшно малко хора, по простата причина, че всичко това се крие.

PainMonopoly
04-27-2009, 12:40
Ех, мислех си да си отворя едно каналче за допълнителни джобни, но някакъв филм ще ме разчувства и ще се откажа. :cry:

Mihailova
04-27-2009, 12:41
Ех, мислех си да си отворя едно каналче за допълнителни джобни, но някакъв филм ще ме разчувства и ще се откажа. :cry:
:lol: 8-)

Extremescream
04-27-2009, 13:00
О боже! :shock: Аз съм пуснала този линк с цел да се види колко е страшно.Да,завършва с happy end,ама в живота не става така.Ама тук ако човек пусне нормална тема веднага излизат тъпаците,дето само знаят да оплюват.А теми от типа 'Малък ли ми е?' 'Бременна съм,какво да правя' и 'На колко и къде го направихте за първи път?' бог дал. :o Сериозно,модераторите да заключат темата,че ако само такива интелектуалци ще пишат в нея,няма смисъл.Само 1 заключение си вадя от цялата история:Ако народа ни е такъв,айде пак да ни поробят,дано се оправим след още 500 години.

Темата за ключ! :-x

NeZaPoznat
04-27-2009, 13:33
Ами така е ! Като повечето смятат че за прост българин не могат да се прежалят .. така е

Schneeflocke
04-27-2009, 15:22
О боже! :shock: Аз съм пуснала този линк с цел да се види колко е страшно.Да,завършва с happy end,ама в живота не става така.Ама тук ако човек пусне нормална тема веднага излизат тъпаците,дето само знаят да оплюват.А теми от типа 'Малък ли ми е?' 'Бременна съм,какво да правя' и 'На колко и къде го направихте за първи път?' бог дал. :o Сериозно,модераторите да заключат темата,че ако само такива интелектуалци ще пишат в нея,няма смисъл.Само 1 заключение си вадя от цялата история:Ако народа ни е такъв,айде пак да ни поробят,дано се оправим след още 500 години.

Темата за ключ! :-x

Ти какво точно очакваш във форум с потребители на възраст между 10 и 17? Колко тук знаят какво е да си броиш стотинките и да се чудиш дали утре ще ядеш? Да, на всеки му става тъжно. Но тъжно ти става и като видиш куче под дъжда. Докато си мислим, че на нас не може да се случи, че ние винаги ще имаме избор, че ние сме върхът (в което вярват повечето тийнове), няма да прочетеш реакцията, която очакваш.

NeZaPoznat
04-28-2009, 09:53
[Ти какво точно очакваш във форум с потребители на възраст между 10 и 17? Колко тук знаят какво е да си броиш стотинките и да се чудиш дали утре ще ядеш? Да, на всеки му става тъжно. Но тъжно ти става и като видиш куче под дъжда. Докато си мислим, че на нас не може да се случи, че ние винаги ще имаме избор, че ние сме върхът (в което вярват повечето тийнове), няма да прочетеш реакцията, която очакваш.

6+

Extremescream
04-28-2009, 16:01
Което е много жалко,но какво да се прави...