PDA

View Full Version : Цепещи се нокти



gia_sena_mono
04-27-2009, 10:41
Преди ноктите ми бяха ужасни, постоянно се цепеха и лющеха.От юни миналата година използвам заздравителя на Пърфект за цепещи се нокти и от тогав а ноктите ми се родиха.Даже достигнаха невиждана за мен дължина. :grin: Винаги го използвам - 1 или 2 слоя преди лака.
Обаче сега от 1-2 седмици ноктите ми пак започнаха да се цепят - за сега само на показалците.И незнам какво да правя.Дайте някой съвет за цепещи се нокти - някакъв заздравител, масло, витамини, подходяща храна, ако ще и бабини рецепти?

sweet_bubka
04-27-2009, 11:02
И аз имам същия проблем преди ми бяха супер здрави и ръстяха доста бързо,но сега е ужасна гледка... :( Взех си заздравител на Perfekt и масло за нокти на Икаров дано да има резултат :-o
Също така съм чувала,че зехтинът и Витамин А помагат за разстежа и заздравяването на ноктите

Rofl4e
04-27-2009, 11:20
аз пия витамини.. лавове и какви ли не глупости.. съм използвала ноктите ми ВИНАГИ СЕ ЧУПЯТ И ЦЕПЯТ.. за това и не ги пускам дълги .. 8)

AnIcHkAtA
04-27-2009, 12:51
И аз имам същия проблем преди ми бяха супер здрави и ръстяха доста бързо,но сега е ужасна гледка... :( Взех си заздравител на Perfekt и масло за нокти на Икаров дано да има резултат :-o
Също така съм чувала,че зехтинът и Витамин А помагат за разстежа и заздравяването на ноктите

Аз ползвам същите неща, но поне веднъж в годината ги оставям къси и нелакирани за поне месец, иначе оправия няма.

sexa_na_kompleksa
04-27-2009, 12:56
Аз съм доволна от маслото на Икаров. : )

shell
04-27-2009, 18:00
Аз съм доволна от маслото на Икаров. : )
една приятелка каза,че това масло е много готино и много й е помогнало :) за две седмици си е оправила ноктите :) опитай :P

mimsssssss
04-27-2009, 18:06
ами значи аз ги редувам така:ползвам заздравител на еври за 2 дена като повтарям и на втория,третия ден се трия и си се лакирвам с лак(отдолу имам сложена нова основа еври).след като искам да си сменя лака слагам заздравител перфект 2 дни(процедурата е същата).и така мн бързо даже ми растат ноктите на 2 седмици ги скъсявам че мн почват да закачат.
п.п.когато се лакирам само със заздравителите освен че слагам на плочката отгоре,слагам и на нокътя това което е поникнало отдолу :)