PDA

View Full Version : Проблем с младежки пъпки...



gaz370
04-27-2009, 14:50
Как по-ЛЕСНО и по-БЪРЗО да ги махна, че вече ми омръзнаха мажа ги с едни кремове едни..........направо вече ми писна...ако можете помогнете.

clever
04-27-2009, 14:57
питай дерматолог
и не им обръщай чак толкова огромно внимание-ще отминат
нормално е на тази възраст :D

GaTio
04-27-2009, 15:59
ами и аз се дразня от тях ... постоянно излизат на 15 съм сега май месец 16 сутрин преди училище и вечер ако не ме мързи си мия лицето с катранен сапун или сапун за акне не знам дали има голям ефект ама пак почиства :-o

fraktyra
04-27-2009, 17:38
Отиди на дерматолог той най-добре ще ти каже с какво да се мажеш!Иначе розовата вода е най-просто нещо с което межеш да третираш кожата си!А иначе можеш да питаш и фармацефт той също много добре ще те посъветва!

shell
04-27-2009, 18:22
дерматолог! само това е решението

DoomShadow
04-28-2009, 11:34
да те успокоя. може и без дерматолог! Има един крем които е адски добър и ефективен.Казва се Акне Аут (крем + лусион).общо и 2те са кам 12 -14 лева.Първо на едно памуче го навлажняваш с лусиона и търкаш по лицето да се дезинфекцира а след това го намзваш с крема.

Аз имах в продължение на години по лицето сякакви пъпки:акне и комедони.Дерматолози ми бяха казали често да си мия лицето и то с някви специални бебешки сапуни и някви други от смрадлика.УВИ НЯМАШЕ РЕЗУЛТАТ докато не пробвах с Акне Аут.Много е добро тва кремче!сега няма и след от пъпка!Пробвай :)

Joro951
04-29-2009, 11:04
Зарежи ВСИЧКИ КРЕМОВЕ и си купи СРЕБЪРНА ВОДА от някоя аптека.Около 2лв е.Мажи си лицето и до няколко дни най-вероятно ще има разлика, напълно безвредна е. :)

batkodoki
04-30-2009, 09:38
Как по-ЛЕСНО и по-БЪРЗО да ги махна, че вече ми омръзнаха мажа ги с едни кремове едни..........направо вече ми писна...ако можете помогнете.

никак.
ще ги израстеш. :)
просто полагай усилия да не се възпаляват.

SimonaShtonova
05-01-2009, 18:59
Вчера пробвах нещо, което скоро ми казаха и за това не мога да ти кажа дали има сигурен резултат, а и моите пъпки са 1-2...
Значи... почистваш си лицето с Камфоров спирт от аптеката и после го намазваш с крем "Чочко Бочко", мисля че мажат бебетата с него :) Ако искаш пробвай :)