PDA

View Full Version : Колко още да чакам има ли смисъл ...



PrIqTeLkA_oT_AdA
04-27-2009, 17:14
Здравейте на всички! :-P Искам да ме посъветвате нещичко по въпрос за един пич които страшничко харесвам... Студентка съм той е от съседната група :) Момента в които го видях си казах не не може да има нищо между нас защото сме колеги не трябва ... След време почнахме с него да се зяпаме твърде много да засичаме погледи и усмивки.Участвах на конкурс за красота "Мис..." ии бях от финалистките ...2-3 дни по-късно в един друг от моята група се събирахме повечето... Въпросния колега до тогавашния момент не бяхме дори говорили та от вратата "Ооо мис.. О това и онова" :) направи ми впечатление нормално .. Малко по-късно играхме с него CS и понже някога можех ...му разказвах къде какво правя в играта и така леко флиртче с компютърна игра за 1-ви път ми се случваше такова нещо :D Ок по-късноо се сдобих и с целувки :-) . 2 дни по-късно беше 8-ми Декември студентския празник и познайте кои 2-ма бяха в 2-та края на стаята където се събирахме :? аз не ззнаех как ще реагира а той не знаеше какво да ми каже ... но ме зяпаше :) след празника аз му намерих скайпа .. писах му .. чатехме на даскало отново на усмивки ии толкоз 4-5 месеца по-късно ми дойде рождения ден поканих го разбира се :) присъства .. държеше се мн стиснато .. почти не говореше ии после се поотпусна де .. дойде време за тругване и едни там уж си тръгна с тях след малко ми прописа в скайпа ,че идвал за "Кола" :D да,да не съм вчерашна нито пък лесна .. таа ок дойде и остана у нас :) искаше си не му се получи .. за това аз си взех гушкането и целувките беше най-якия ми рожден ден незнам дали само заради него .. след това ми писа,писа в скайпа 4-5 дни нон стоп ,но не иска да излезем ии сега отново сме нааа усмивки .. ии тук там някоя дума .. Днес пък ме следе6е какво си драсках беше край мен ии гледаше всичко което правех,но къде е смисъла след като пред останалите се крие .. а пред мен не е това което не пред останалите страхува се не иска сериозно или не е готов а иска .. или просто е голямо дете .. идея нямам хора .. дайте някакво мнение моля ...Благодаря ви предварително ! :)

fraktyra
04-27-2009, 17:22
Може би е по притеснителен и за това пред другите хора страни от теб!Според мен е най-добре самата ти да го попиташ защо така се държи или му намекни по някакъв начин!Успех дано всичко между вас да се оправи :)

ziko
04-27-2009, 18:19
Според мен това е вид защитна реакция....мисля че се страхува да си отвори сърцето за теб.Аз имах подобен случай,но от страната на момчето....правих така(както момчето в твоя случай) защото ме беше страх да не ми разбият сърцето пак(знаем че мн боли).Затова поговори с него...кажи че намеренията ти са сериозни.
Сега като се замисля ,може отскоро да прекратил някоя негова връзка и да ми е трудно за нова...така си мисля.
п.п. Иначе това с другите хора ....човек когато обича някой едвали би се съобразил с другите,поне на мен нямаше да му пука какво мислят или казват и щях да им кажа F*CK OFF ! :-D .

tuzaro
04-27-2009, 18:31
детствена ли си>?

PrIqTeLkA_oT_AdA
04-27-2009, 19:16
:) Не ,но друго става въпрос в темата :-D Колко още него да чакам да се задейства ... по някъкъв начин ... а не само да зяпа .. Просто когато можех не искам да съм лесна в очите му ;) Обаче ще ме е много яд да си ме гледа а аз да си хвана друг само защото тои закъснява с деиствията си ... а толкова много ми харесва ...

tuzaro
04-27-2009, 19:17
:) Не ,но друго става въпрос в темата :-D Колко още него да чакам да се задейства ... по някъкъв начин ... а не само да зяпа .. Просто когато можех не искам да съм лесна в очите му ;) Обаче ще ме е много яд да си ме гледа а аз да си хвана друг само защото тои закъснява с деиствията си ... а толкова много ми харесва ...пусни му се, нема да сбъркаш, кво като си помисли че си лесна, тва е цел университет

PrIqTeLkA_oT_AdA
04-27-2009, 19:33
Ами да само това ми липсваше Мисс-ката е еди си каква .. айде сега и той си ппада малко гъзарче... незнам за устат дали е,но .. всички се хвалят .. пффф...знам че с мне е бил винаги мил иии не разбирам причината да .. се дърпа да имаше друга а тои си каза че няма .. и знам че няма .. имам познати близки до него .. не знам ..

tuzaro
04-27-2009, 19:34
абе може ли да фърлиш една снимка на ЛС, че ми стана интересно като каза миска :oops:

c0dy
04-27-2009, 19:53
Едно нещо съм разбрал от живота - нас мъжете ни е страх да бъдем отхвърлени. Страх го е, че ако си признае всичко, ти може да не му отвърнеш на чувствата, затова е необходимо понякога и жените да направят първите стъпки...

ziko
04-27-2009, 20:10
абе може ли да фърлиш една снимка на ЛС, че ми стана интересно като каза миска :oops:
Тузаро много егоистично от твоя страна :)...все пак и ние сме любопитни :).
По темата:това което каза cOdy съм напълно съгласен с него.

PrIqTeLkA_oT_AdA
04-27-2009, 21:42
хахахах еее нее .. нямам намерение да мръ .. ако той иска да ходи .. 6те спася своята пиперудка .. /него/ :grin: :-D

valdesbg
04-28-2009, 05:59
Абе лови го за ушите и в някое по тъмно ъгълче гледайте как му свети часовника.. :)

Aicken
04-28-2009, 06:13
нормално е пред колегите ви да се прави на ударен все пак просто не е удобно , от ужасно голям мъчителен опит го знам 8-) 8-) 8-)


що не си си направила 1 хубаво подарък за р.д.-то 1 мазен.,....... смисал една хубава бурна нощ 8)

PrIqTeLkA_oT_AdA
04-28-2009, 15:19
Ще го водим сега в Четвъртак има бал с маски на специалността :) ии аз щте буда страшно ангелче .. защото модела не е от много плат :) да видим как ще е :) ии дали вече ще се пристраши :) представлява лента ии мини поличка ще кача разбира се и едни крилца :-D :grin: чакам само да разбера реакциата му ... мхм