PDA

View Full Version : Вечния проблем с цигарите :X



kvosekiorish
04-27-2009, 18:07
На 16 съм,момиче,и пуша от 1-2 години.За това време са ме хващали много пъти,но винаги съм им казвала че ще ги откажа... Но така и не съм го правила,и не съм го казвала сериозно. Днес за пореден път ме хвана майка ми с една снимка ... Какво да ги правя нашите,винаги има адски скандали и не могат да разберат,че няма да ги откажа каквото и да правят.А ако им го кажа,направо ще ме изгонят от нас. А да ги откажа няма.Какво да им кажа да ме оставят на мира?

Asatov
04-27-2009, 18:22
Какво очакваш да ти кажем...."Продължавай да ги лъжеш..." ли?И какво е това "А да ги откажа няма" защо не опиташ?Няма смисъл да ти изреждам причините по който трябва да го направиш.....

viksun
04-27-2009, 18:31
ти па ;д пуши си ама бъди по внимателна за напред ;)

Asatov
04-27-2009, 18:37
ти па ;д пуши си ама бъди по внимателна за напред ;)
Нали знаеш че никоя тайна не е вечна......

ysmiFchiCa
04-27-2009, 20:09
На 16 съм,момиче,и пуша от 1-2 години.За това време са ме хващали много пъти,но винаги съм им казвала че ще ги откажа... Но така и не съм го правила,и не съм го казвала сериозно. Днес за пореден път ме хвана майка ми с една снимка ... Какво да ги правя нашите,винаги има адски скандали и не могат да разберат,че няма да ги откажа каквото и да правят.А ако им го кажа,направо ще ме изгонят от нас. А да ги откажа няма.Какво да им кажа да ме оставят на мира?

Т`ва ме разби.... :shock: :shock: :shock:
Ми родиелите ти са прави-трябва да ги откажеш. Но ти изглежда НЕ ИСКАШ. Ми трови си организма тогава. После ще съжаляваш,но ще е късно. Ще си викаш "Защо не послушах навреме родителите си?!?"
Но може би си мислиш,че като пушиш изглеждаш гъзарски отстрани... :? :?

clever
04-27-2009, 20:11
На 16 съм,момиче,и пуша от 1-2 години.За това време са ме хващали много пъти,но винаги съм им казвала че ще ги откажа... Но така и не съм го правила,и не съм го казвала сериозно. Днес за пореден път ме хвана майка ми с една снимка ... Какво да ги правя нашите,винаги има адски скандали и не могат да разберат,че няма да ги откажа каквото и да правят.А ако им го кажа,направо ще ме изгонят от нас. А да ги откажа няма.Какво да им кажа да ме оставят на мира?
консултирай се с лекар;който да ти помогне да ги откажеш

LittleDude
04-27-2009, 20:14
Мойте знаят че пуша, питат ма пушил ли си аз викам ми не. Те ми вярват уж... Прави така докато станеш на 18 после пуши ако искаш пред тях.

NaughtyOne
04-27-2009, 20:31
На 16 съм,момиче,и пуша от 1-2 години.За това време са ме хващали много пъти,но винаги съм им казвала че ще ги откажа... Но така и не съм го правила,и не съм го казвала сериозно. Днес за пореден път ме хвана майка ми с една снимка ... Какво да ги правя нашите,винаги има адски скандали и не могат да разберат,че няма да ги откажа каквото и да правят.А ако им го кажа,направо ще ме изгонят от нас. А да ги откажа няма.Какво да им кажа да ме оставят на мира?

Вашите ти пречат да се гъзариш на воля а? :) А мда...така де ти и мн други тъпи заблудени деца няма ли да ги спрете тез цигари.Вече стана тъпо не мислите ли?
И нищо чудно че вашите ще ти вдигат скандали съжалявам ама майка ти не си е драла задника,за да тръгнеш ти после да се тровиш.Аман от тъпи хора....
Препоръчвам ти по-бърз метод за самоубииство! Мога да ти помогна :)

egois74e
04-27-2009, 20:52
еми защо не желаеш да ги откажеш??? ТРУДНО е знам аз в момента съм в абсолютно същата ситуация...наще знаятт и ми казаха да ги прекратяам щото и преди съм им казвала че припалвам ама ще ги откажа..ноо се пуснах по течението и се оказа че от припалване на припалване вече чисто си пуша..днес когато си говорих с нашия му казах че не съм ги спряла от последния ни разговор и той казаа спри ги за твое добро е.. ии ще го направя...без пробаа няма резултати...съветвам те спри ги .. поради ред причини иииии още една..струва ЛИ СИ да се караш с ваще за едни цигари....се пак те са хората койтоо малко или много щи помагат в тоа живот :-)

Rofl4e
04-27-2009, 20:57
Кажи им че няма да ги откажеш и да престанат да ти мрънкат

FlashMX
04-27-2009, 21:20
На 16 съм,момиче,и пуша от 1-2 години.За това време са ме хващали много пъти,но винаги съм им казвала че ще ги откажа... Но така и не съм го правила,и не съм го казвала сериозно. Днес за пореден път ме хвана майка ми с една снимка ... Какво да ги правя нашите,винаги има адски скандали и не могат да разберат,че няма да ги откажа каквото и да правят.А ако им го кажа,направо ще ме изгонят от нас. А да ги откажа няма.Какво да им кажа да ме оставят на мира?

Вашите ти пречат да се гъзариш на воля а? :) А мда...така де ти и мн други тъпи заблудени деца няма ли да ги спрете тез цигари.Вече стана тъпо не мислите ли?
И нищо чудно че вашите ще ти вдигат скандали съжалявам ама майка ти не си е драла задника,за да тръгнеш ти после да се тровиш.Аман от тъпи хора....
Препоръчвам ти по-бърз метод за самоубииство! Мога да ти помогна :)

+1

psychopath
04-27-2009, 22:08
Аз ги отказах...(пуша по 1 на седмица/2 xD)
пречат ми на спорта :D

днес изпуших една, после играх футбол и щях да загина 8-)

asasfdf
04-27-2009, 22:17
еми като си усетила, че организмът ти нема приеме сичкото с гъзарията и си почнала сериозно да пушиш нема как..никотинов глад, кво да те праим..внимавай кои твои снимки гледат вашите
и да те посъветвам да ги откажеш и да ти показвам статии, няма да ги откажеш тва е ясно,така че бъди по-внимателна просто..

NaughtyOne
04-28-2009, 05:44
Ммм,да.....някой за да ми е фр или да е изобщо близък с мен трябва да ги откаже,ако изобщо пуши...аз си имам правила ве ;д
Принципи :) Най-сетне някой като мене :)

nefchi_bs
04-28-2009, 05:54
Щом не искаш да го пткажеш си пуши..Никои не може да те спре,то си е за тебе...

Fych
04-28-2009, 07:44
Абе гъзарията в пушенето отмина преди години.Сега питам някой що пушиш и като отговор получавам"Най-добрата ми приятелка пуши" :shock: Или аз съм тъпа и не мога да разбера или наистина повечето хора не използват главите си.
Та по темата аз също пуша от доста време и са ме хващали хиляди пъти."Няма да излизаш""Без компютър""Без пари" тези "наказания" бяха в началото.И да му се невиди единствения път когато цигарите наистина не бяха мои не ми повярваха :D Нямаме някакви оговорки с тях за цигарите,но знаят ,че няма да ги откажа.Пуша си в стаята като комин и все пак не трябва да ме виждат и да им мириша на цигари.
За отказването,ако искаш можеш да ги откажеш,но да си го кажем така койото си е пушач си остава такъв.Бивш тука няма :D Не ги лъжи.Просто не им казвай нищо по темата и готово все пак вече си на 16 и можеш да поемаш отговорност сама.

teenems
04-28-2009, 10:48
На 16 съм,момиче,и пуша от 1-2 години.За това време са ме хващали много пъти,но винаги съм им казвала че ще ги откажа... Но така и не съм го правила,и не съм го казвала сериозно. Днес за пореден път ме хвана майка ми с една снимка ... Какво да ги правя нашите,винаги има адски скандали и не могат да разберат,че няма да ги откажа каквото и да правят.А ако им го кажа,направо ще ме изгонят от нас. А да ги откажа няма.Какво да им кажа да ме оставят на мира?

Т`ва ме разби.... :shock: :shock: :shock:
Ми родиелите ти са прави-трябва да ги откажеш. Но ти изглежда НЕ ИСКАШ. Ми трови си организма тогава. После ще съжаляваш,но ще е късно. Ще си викаш "Защо не послушах навреме родителите си?!?"
Но може би си мислиш,че като пушиш изглеждаш гъзарски отстрани... :? :?

fashion4etyy
04-28-2009, 15:16
На 16 съм,момиче,и пуша от 1-2 години.За това време са ме хващали много пъти,но винаги съм им казвала че ще ги откажа... Но така и не съм го правила,и не съм го казвала сериозно. Днес за пореден път ме хвана майка ми с една снимка ... Какво да ги правя нашите,винаги има адски скандали и не могат да разберат,че няма да ги откажа каквото и да правят.А ако им го кажа,направо ще ме изгонят от нас. А да ги откажа няма.Какво да им кажа да ме оставят на мира?

че аз пуша дори пред тях. :D даже в началото те ми даваха цигари

got2Bthe1
04-28-2009, 16:19
Мойте знаят че пуша казал съм им.Седни обясни им че неможеш да спреш или неискаш и ще го преживеят се пак си е твой избор ....

Neftochimic
04-28-2009, 17:12
На 16 съм,момиче,и пуша от 1-2 години.За това време са ме хващали много пъти,но винаги съм им казвала че ще ги откажа... Но така и не съм го правила,и не съм го казвала сериозно. Днес за пореден път ме хвана майка ми с една снимка ... Какво да ги правя нашите,винаги има адски скандали и не могат да разберат,че няма да ги откажа каквото и да правят.А ако им го кажа,направо ще ме изгонят от нас. А да ги откажа няма.Какво да им кажа да ме оставят на мира?

като си толкова твърдоглава и не слушаш родителите ти какво ти говорят... та сега нас ли ще послушаш?
:shock:

plmn
04-28-2009, 17:25
кво искаш да ти кажем? след като няма да ги спреш, независимо от забележките на загрижените ти родители, не виждам кво повече има да се дискутира. трови се на воля и тва е.

vivteen
04-28-2009, 17:57
На 16 съм,момиче,и пуша от 1-2 години.За това време са ме хващали много пъти,но винаги съм им казвала че ще ги откажа... Но така и не съм го правила,и не съм го казвала сериозно. Днес за пореден път ме хвана майка ми с една снимка ... Какво да ги правя нашите,винаги има адски скандали и не могат да разберат,че няма да ги откажа каквото и да правят.А ако им го кажа,направо ще ме изгонят от нас. А да ги откажа няма.Какво да им кажа да ме оставят на мира?

Вашите ти пречат да се гъзариш на воля а? :) А мда...така де ти и мн други тъпи заблудени деца няма ли да ги спрете тез цигари.Вече стана тъпо не мислите ли?
И нищо чудно че вашите ще ти вдигат скандали съжалявам ама майка ти не си е драла задника,за да тръгнеш ти после да се тровиш.Аман от тъпи хора....


Напълно съм съгласна с теб.Авторката-те какво очакваш ваще да ти дават ли?Вярно,че има такива родители дето дават на децата им да пушат-повечето от тях дори не могат да се нарекат родители.Кой нормален би гледал детето му как се трови и вместо да играе спорт и да се забавлява с приятели,то се трови в някоя градинка :? Нямала да ги откаже,ти май само от инат и газария го правиш.Какво мислиш,че като се изправиш пред ваще ще си голямата работа ли?С това показваш колко не уважаваш родителите си,които са те тътрили през сичките тези години и ти тай-накрая да си показваш лапешки инати.Ако си на 16 трябва да го покажеш-поне ги намали цигарите и се Опитай!

guinessgirl
04-30-2009, 11:49
я стига с глупостите.кво, всички пушат от газария, и всички пушачи са пропаднали ли? смешни сте.

NeZaPoznat
04-30-2009, 12:55
я стига с глупостите.кво, всички пушат от газария, и всички пушачи са пропаднали ли? смешни сте.

Не е така но не е и гъзарско да се пуши. Всички пушат :? Не е гъзарско и да си руса - куцо и сакато са вече руси. И кво ?? Ако всички караха ломборжинита щеше да е гъзарско да си с Опел - шото си различен. :oops:

Jumbie483
04-30-2009, 15:24
Както ти казаха и други преди мен - пуши си, то си е за теб.
С това твое твърдоглавие до никъде няма да стигнеш..

NaughtyOne
04-30-2009, 18:13
я стига с глупостите.кво, всички пушат от газария, и всички пушачи са пропаднали ли?

Да.