PDA

View Full Version : какво да прая ?



buba_strelec
04-27-2009, 18:20
Проблемът е следния :) запознах се с едно момиче,допаднахме си , оказа се че мой мн добър приятел я харесва също,той искаше аз да тръгна с нея като ми казваше,че няма да има нищо против,обаче това съм го бил чувал и преди и не се оказа мн добре за приятелстовото ми с един друг човек :) след това се разбрахме никой да не прави нищо и да я забравим, обаче преди малко ми се включва в скайп и ми казва да тръгвам с нея и че наистина няма нищо против и сега се чудя ко да прая,не искам да си развалям и с него приятелствтото заради едно момиче :)

ziko
04-27-2009, 18:26
Ситуацията ти е доста спечена.Пробвай да поговориш с приятеля ти и да му обясниш как стоят нещата и да се надяваме да те разбере,и ако те разбере и ти каже "няма проблеми" или поне нещо от този сорт..тогава спокойно може да тръгнеш с момичето,но едно мн важно нещо...когато се виждате с приятеля ти( по мъжки както го казваме) недей да говориш за момичето, понеже ще го дразниш и може да се скарате ;).Това мога да те посъветвам.

tuzaro
04-27-2009, 18:28
хубаво ли е момичето>?

Hilary_
04-27-2009, 18:38
Миии ебати щом сам си се натиска...тръгн ис нея... :? Тъпо ще е да ти казва ходи с нея ходи... и накрая да ти се разсърди... :?

beiho
04-27-2009, 19:05
Всичко ще отиде подяволите, не си разваляй приятлството с този човек заради едно момиче, върни се още докато пътят е къс!

TheNewReligion
04-27-2009, 21:25
Всичко зависи от някои подробности, които не си споменал.
1. Колко ти е близък този приятел?
2. Чувстваш ли го наистина като такъв?
3. Момчето ти "позволява" да тръгнеш с нея, но тя иска ли? Нали знаеш, че тези неща не зависят от позволението на някого...
4. Колко ти харесва това момиче?

Аз те съветвам да не предприемаш нищо.

valdesbg
04-28-2009, 05:56
ахахаха обаче печелиш 1 място за най-малоумно обяснена ситуация. Ти си Идиот с главно И :)

Честито!

Aicken
04-28-2009, 05:58
почуди се още малко той приятелят ти ти казва да тръгваш с нея щото ако не , сигурно ще я е изпраскал до 3 деня

smileforyou12
04-28-2009, 14:14
еми щом неискаш да разваляш приятелството си защо питаш нас какво да правиш. щом държиш на него повече от едно увлечение с риск да загубиш приятелство него прави.Приятел трудно се печели лесно се губи, докато момиче можеш много по лесно да намериш.

fluffka1
04-28-2009, 14:41
еми щом неискаш да разваляш приятелството си защо питаш нас какво да правиш. щом държиш на него повече от едно увлечение с риск да загубиш приятелство него прави.Приятел трудно се печели лесно се губи, докато момиче можеш много по лесно да намериш.

:)

got2Bthe1
04-28-2009, 15:43
Миии ебати щом сам си се натиска...тръгн ис нея... :? Тъпо ще е да ти казва ходи с нея ходи... и накрая да ти се разсърди... :?
+

FancyGirl
04-28-2009, 17:31
Момичетата идват и си отиват... а приятелството остава завинаги :)
Ако толкова държиш на него мисля, че сам знаеш отговора на въпроса си... ако не тръгвай с нея. Може наистина да няма нищо против но все пак избора е твой :)

ThePowerOfLove
04-28-2009, 17:36
Той ти казва да тръгнеш с нея, но не можеш да си сигурен дали наистина няма нищо против това. Помисли си дали си заслужава да рискуваш.