PDA

View Full Version : Искам да споделя



RoCkSpOt
04-27-2009, 18:56
Здр на всички.. Искам да ви споделя нещо хода с приятелката ми от 3 месеца и половина... обичам я и тя ме обича ...тя е на 13 аз на 15... може би в това е проблема :@ смл ние като се видиме,защото никога не сме били сами а и тя не иска сами да излизаме ... та като се видиме с компанията никога не сме се целували... само като си тръгваме и понякога докато седиме ... смл не съм глупак имал съм и други момичета с който съм правил мн повече неща и се целувам... но при нея не е така тя хем иска хем ми се дърпа... всеки ден се караме аз я ревнувам ужасно много... тя се цупи за глупоси... ето 1 пример .. Днес отидох с приятели да ядеме тя неискаше после ми звъни обаче говори 1 приятелка и така неколко пъти... и са сме скарани и тя почна да ме дразни с 1 дето ревнувам от него... тя е дете знам просто исках да споделя защото дете дете ама ми взе ума ... и просто исках да споделя,защото ми е супер трудно... реве ми се... искам да я скъсам но знам,че немога без нея тя може но аз немога... :cry: :cry:

MrBlinD
04-27-2009, 19:00
Според мен ще е най-добре да се сдобрите...Но ако тя продължава да те ревнува и само да ти се цупи я зарежи.Вземете язиснете на саме кой какво иска преди да правиш прибързани заключения. :-o

Дано съм помогнал... 8)

evelinka1122
04-27-2009, 19:01
ох ох спокойно... децата порастват и се учат... научи го това дете да слуша! това ми е съвета.... просто бъди търпелив... всичко което те тревожи просто поговори с нея... няма нищо лошо... не й се карай за да не се обиди :)

tuzaro
04-27-2009, 19:02
Здр на всички.. Искам да ви споделя нещо хода с приятелката ми от 3 месеца и половина... обичам я и тя ме обича ...тя е на 13 аз на 15... може би в това е проблема :@ смл ние като се видиме,защото никога не сме били сами а и тя не иска сами да излизаме ... та като се видиме с компанията никога не сме се целували... само като си тръгваме и понякога докато седиме ... смл не съм глупак имал съм и други момичета с който съм правил мн повече неща и се целувам... но при нея не е така тя хем иска хем ми се дърпа... всеки ден се караме аз я ревнувам ужасно много... тя се цупи за глупоси... ето 1 пример .. Днес отидох с приятели да ядеме тя неискаше после ми звъни обаче говори 1 приятелка и така неколко пъти... и са сме скарани и тя почна да ме дразни с 1 дето ревнувам от него... тя е дете знам просто исках да споделя защото дете дете ама ми взе ума ... и просто исках да споделя,защото ми е супер трудно... реве ми се... искам да я скъсам но знам,че немога без нея тя може но аз немога... :cry: :cry:мда, не си глупак, кръгъл идиот си.

TheNewReligion
04-27-2009, 19:17
Вариант 1: Тя не те обича (то е ясно, де) и ти се подиграва.
Вариант 2: Срам я е.
Вариант 3: Просто се притеснява. Това е нормално.
Вариант 4: Ти си глупак и тя го знае.

Kostadin_682
04-27-2009, 19:21
Вариант 1: Тя не те обича (то е ясно, де) и ти се подиграва.
Вариант 2: Срам я е.
Вариант 3: Просто се притеснява. Това е нормално.

+1

Hilary_
04-27-2009, 19:27
Детска му работа... :? Имал много повече с други...?! Кво имаш бе... и у гащите нямаш нищо... :o :? А и още нещо не си мисли, че само тя е детето... :? на 15 и вече айдеееееее.... :? :? смотана работа... 8)

RoCkSpOt
04-27-2009, 19:42
Детска му работа... :? Имал много повече с други...?! Кво имаш бе... и у гащите нямаш нищо... :o :? А и още нещо не си мисли, че само тя е детето... :? на 15 и вече айдеееееее.... :? :? смотана работа... 8)

Кво искаш да кажеш бе ? :x

kypo
04-27-2009, 19:44
еби я дорде е време :lol:

Hilary_
04-27-2009, 19:47
Детска му работа... :? Имал много повече с други...?! Кво имаш бе... и у гащите нямаш нищо... :o :? А и още нещо не си мисли, че само тя е детето... :? на 15 и вече айдеееееее.... :? :? смотана работа... 8)

Кво искаш да кажеш бе ? :x
Каквото съм написала... :lol: Не го приемай за обида... 8)

valdesbg
04-28-2009, 05:50
Хъх тя била детето... а ти малчо големия мъж ли си. Виж в какви простотии ви минава ежедневието и после говори кой е дете и кой не е. Тя че не знае какво и как е ясно, обаче ти че се връзваш и и играеш по свирката е очевидно.

Тъй че - ще те поотрежат няколко пъти ще претръпнеш и всичко ще си дойде на мястото.

Aicken
04-28-2009, 06:21
я и извади костилката и я пращай да си ходи

soul1199
04-28-2009, 06:27
я я питай,защо не иска да излизате само двамата!може да я е срам,питай я! :)

umri
04-28-2009, 07:28
Нормално... на 13 години не знае на кой свят се намира. Еми като излизате с компанията почвай да се зарибяваш и да пускаш комплименти на някое друго момиче, да и видим реакциите. Давай колкото може ама му се вижда края... малка пикла.

RoCkSpOt
04-28-2009, 17:12
Сега бяхме навън и тя отиде към 1 приятелка и аз истичах при нея,но тя ми казваше,че неискала да говори с мене и викаше ае остави ме... после в асансиора и казах,че мн съжелявам и я прегърнах много силно и се просълзих и тя също се просълзи...но пак ми каза остави ме не ми се говори сега..Тва е щото тъпите й приятелки мазните патки заспали я настройват срещу мене... едвам се сдържах да не се разрева както си треа :cry: :cry: :cry:

sextazy_baby
04-28-2009, 17:16
Тя е само на 13 и още не знае какво иска,не се учудвай

tuzaro
04-28-2009, 17:17
жив ташак си баце.... усещам че момичето е по-мъж от тебе...

AnzaRe
04-28-2009, 17:18
Земи поговори малко с нея,защо не иска да излизате сами и най-вече защо не сте се целували аз имам чувството,че това е една детска закачка .... :shock: