PDA

View Full Version : по колко пъти на ден се къпете?



mimsssssss
04-27-2009, 19:01
темата е съвсем сериозна.след открит спор в друга тема с Mihailova реших просто да пусна анкета,защото тя се възмущава как хората може да се къпят само вечер,а не и сутрин след ставане.
п.п.става въпрос когато не е адска жега или не сте в период(при нормални обстоятелства)

Mihailova
04-27-2009, 19:03
Има ли смисъл да казвам за какво съм гласувала?
Няма значение далие жега или сте в "обстоятелства".. Къпането по два пъти на ден поне е задължително. И то е минимално два пъти.

guinessgirl
04-27-2009, 19:04
сутрин и вечер и аз. (без косата)

GbSy
04-27-2009, 19:05
Пф, къпя се два пъти дневно, защото имам проблеми с кожата на гърба и се мажа с няк'ви лосиони и антибиотици, а това трябва да е на чиста кожа и вечер... иначе взимам душ и сутрин, освен ако не съм на урок...
Не е задължително според мен.. аз иначе си взимах веднъж дневно, не е кой знае к'ва разликата.. но са свикнах с два пъти на ден душ и май така ще си остане.

jambo_bs
04-27-2009, 19:05
2 пъти поне :)

Punisherrr
04-27-2009, 19:06
оо...вече виждам как върви на зле.... :D
Сега ще стане бойно поле и тая тема... ама карай.
Голям спор,голямо нещо...
къпане,та къпане...
Просто се къпете,колкото ви е приятно и не смърдете...кво повече бе хора!

Fuckingprincess
04-27-2009, 19:07
Така тука едва ли не като се къпен сутрин и веч ако не и по повечче тряа да се срамуваме моля ви недейте така ще ме есрам даизляза от нас щото се къпя по повече :D :D :D .. Не ви е добре на вас Най малко сутрин и вечер трая са къпе човек .. :-D

girl91
04-27-2009, 19:07
Колко подобни теми ще има.. Кой когато и по колкото пъти иска да се къпе... #-o

sladkish_14
04-27-2009, 19:15
Оффф ,, Къпане ? Не се къпя всеки ден по 2 пъти!
Мия се - тялото без косата .. Поне 1 задължително !
Не мисля , че някой може да каже , ако не се миеш поне 2 пъти на ден - минимум си мръсен ,, Това са глупави мнения , кой колкото иска толкова пъти ще се 'къпе' .. :?

lolipop1
04-27-2009, 19:43
аз лично се къпя по веднъж на ден ... това е мания да се къпеш по сто пъти .. не значи че като се искъпеш един път си мръсен .. ии темата е тъпа .. нз не искам да засегна авторката ... ама това са неща които не би трябвало да подлежат на коментар .. който когато си иска да се къпе ....

Bianca
04-27-2009, 19:44
Михайлова, ТЪПА СИ! Не можеш да казваш кой по колко пъти на ден да се къпе. Бах та в злето, бре. На нея може и да ѝ стига по един път, има хора, които не се потят чак толкова много. Няма натоварващ режим => един път на ден ѝ стига. Аз, ако се мажех с тая гад, свинската мас, не по два, ами по пет пъти щях да се къпя на ден. Излиза, че ти си нехигиеничната. :P Ай, сиктир.
Всяка вечер се къпя, нямам време за по-често.

Mihailova
04-27-2009, 19:57
Михайлова, ТЪПА СИ! Не можеш да казваш кой по колко пъти на ден да се къпе. Бах та в злето, бре. На нея може и да ѝ стига по един път, има хора, които не се потят чак толкова много. Няма натоварващ режим => един път на ден ѝ стига. Аз, ако се мажех с тая гад, свинската мас, не по два, ами по пет пъти щях да се къпя на ден. Излиза, че ти си нехигиеничната. :P Ай, сиктир.
Всяка вечер се къпя, нямам време за по-често.
Внимавай малко как ми говориш, нито си ми на акъла, нито на мозъка, пък най-малко си ми на къпането. Аз колкото пъти се къпя ти толкова в банята дали влизаш на седмица идея си нямам. И само като се потите или мажете с нещо ли се къпете ? Ама направо защо го правите. Дайте да създадем тема за или против къпането. Вече знам кое ще надделява. И между другото много е забавно как се впрягате за пост във форум :lol: Много е забавно, не знам .. може би проблема е в чакрите ви ;)

Jumbie483
04-27-2009, 19:57
Аз през два дни се къпя + косата, а иначе всеки ден само тялото и то вечер.. Това е през зимата..
А лятото тялото всеки ден сутрин и вечер (а понякога и през деня, ако е много топло), а косата през три дни, защото много се изтощава при честото миене и става като слама :D

пп: Mihailova забелязах и в друга тема, че имаш малко по-изкривени представи за всичко..
но защо просто не спреш да си налагаш мнението и да мислиш, че все ти си права ?!
за себе си, може и така да е, но не и за всички..
къпи се колкото си искаш.. дори не излизай от банята, ако това те кефи, но това, че другите хора не прекарват 50% от времето си в банята, не означава, че правят нещо лошо..

natity91
04-27-2009, 20:12
С вашите откачени мнения хората ще си помислят че са нечистоплътни. Къпя се веднъж дневно. А през лятото по честичко. Колкото пъти изляза толкова се къпя :-D А иначе тва че се къпя веднъж дневно не значи че съм мръсна камо ли пък че мириша.. така че на момичето което спори че е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО по два пъти на ден и дори напада другите ще й кажа да помисли защо се къпи толкова често.. не чух причина... може би просто тя има такава нужда.

clever
04-27-2009, 20:17
по 1 -вечер
а понякога 2 или 3/много рядко 3/
няколко пъти ми се е случвало 4 или 5... абе общо взето 1 път си взимам душче :D

smiLe49
04-27-2009, 20:22
Мдам начи първо по темата къпя се веднъж дневно.Вечер.Някой ден може и да пропусна,зависи.Както и да е,всеки е различен и всеки си преценява какво и как да прави.
А по това със "ЗАДЪЛЖИТЕЛНОТО КЪПАНЕ ПОНЕ ДВА ПЪТИ ДНЕВНО" беше найстина доста тъпо.Тук всеки изказва мнение,а не налага мнение.По твойта логика ние половината сме баси нечистоплътните същества. :lol:

spongkata
04-27-2009, 20:24
всяка вечер - душ а през 1 ден - с косата :)

DimovB
04-27-2009, 20:25
веднъж седмично :)

billytalent
04-27-2009, 20:27
Само лятото на реката :razz:

CaribbeanGirl
04-27-2009, 20:32
^ Брутална си ! :razz: :razz: :razz:

bloodyF
04-27-2009, 20:48
[quote="Mihailova"]
нито си ми на акъла, нито на мозъка, пък най-малко си ми на къпането./quote]



:lol: :lol: :lol: :lol: :razz:



по темата :един път вечер или следобяд като си дойда,ако съм 2ра смяна 2 пъти ама 1ва нямам време 8-) 8-)

sladur4etyYy
04-27-2009, 20:49
Само лятото на реката :razz:

много, бе! :shock: аз зимата я изляза да се отъркалям в снега, я не. според зависи. 8-)

Mihailova, опитваш се да се да налагаш мнението си и се правиш на компетентна по всички въпроси, а не си. не е зле да се научиш да гледаш обективно на нещата. ;]

vanilla
04-27-2009, 21:24
Къпя се всяка сутрин.
Понякога се къпя и по-късно отново.
А лятото и след някакви дейности по-специфични се събират и по 3-4-5 къпания на ден.

Но всяка сутрин задължително.

Fuckingprincess
04-28-2009, 03:32
Ем то тъй като е тръгнало предлагам се къпем само по великден криза е ... осъзнайте са малко как като са намацата вечер с тая мас и после като си легнете и няма се изкъпете който ми каже че свинската мас не мирише просто нз...мирише и то ужасно не че нещо ... ИИ за Mihailova била си налага мнението осъзнайте са малко бе хора целия форум е пълен с "компетентни" ...

mechtaq_za_teb
04-28-2009, 04:30
Когато нямам никакво време- вечер. Ако вече съм по-свободна- 2-3 пъти на ден. :grin:

WildChild
04-28-2009, 07:33
Косата през 2-3 дена а иначе по 2 пъти (сутрин и вечер). :)

Punisherrr
04-28-2009, 07:57
Ем то тъй като е тръгнало предлагам се къпем само по великден криза е ... осъзнайте са малко как като са намацата вечер с тая мас и после като си легнете и няма се изкъпете който ми каже че свинската мас не мирише просто нз...мирише и то ужасно не че нещо ... ИИ за Mihailova била си налага мнението осъзнайте са малко бе хора целия форум е пълен с "компетентни" ...

прощавай... ти мислиш,че всички тука до крак се мажеме с мас ли :lol: хахха...абе големи разбирачи сте... особено Михаилката,която толкова обича да си налага мнението..
Не сме и на нивото на къпане...да замълчим 8-)

hottie
04-28-2009, 08:36
Къпя се вечер преди лягане. Ако ми се къпе повече го правя, но общо взето веднъж. То не е и полезно прекалено често.
А Михайлова се изказва доста не на място.

hardball
04-28-2009, 08:42
Аз се чудя как досега не ви направи впечатление това 15 годишното как за всяко нещо акъли раздава и освен, че е всезнаеща и всеможеща всички сте й под нивото и т.н. и чак сега някой реагира. :o

Аз се къпя два пъти, сутрин и следобед като се върна от училище. Не виждам причина да се къпя преди и след сън, освен ако не се изпотя яката докато спя, ама се къпя сутрин и без това...

teenems
04-28-2009, 10:29
къпя се през ден два с косата
взимам душ всяка вечер

Fuckingprincess
04-28-2009, 11:07
Не съм казала че сички се мажат :-o както и да е айй..

zloto
04-28-2009, 11:15
Сутрин жива или умряла се запътвам към банята в 6:00. Е, когато съм много закъсняла и знам, че съм се къпала преди да легна, не се къпя сутрин, ама това е рядкост.
Къпя се и още един път, вечерта или следобеда. А косата си я мия през два дни.

Sissy90
04-28-2009, 11:28
Ем то тъй като е тръгнало предлагам се къпем само по великден криза е ... осъзнайте са малко как като са намацата вечер с тая мас и после като си легнете и няма се изкъпете който ми каже че свинската мас не мирише просто нз...мирише и то ужасно не че нещо ... ИИ за Mihailova била си налага мнението осъзнайте са малко бе хора целия форум е пълен с "компетентни" ...
Само аз ли не знам за каква свинска мас става въпрос? :?
А по темата - обикновено се къпя вечер или пък следобяд по някое време ако бягам или правя някакви упражнения. Лятото обикновено се къпех по два път - сутринта като стана и след работа. Като беше 40 градуса, ако излизам сутринта, се изкъпвах и преди работа (е, ако не излизам, у дома си стоя на хладно при климатика :D ). Не че имаше кой знае какво значение това, че съм се къпала преди работа - то като се разтърча с таблата, за един час пак прашасвах и се поизпотявах, все пак е нормално в тази жега.

PanaH
04-28-2009, 11:43
Къпя се по 2 пъти на ден.Един след даскало и един вечер.Сутрин не се къпя.И без тва се оспивам яко :-D

Joro951
04-28-2009, 12:42
Къпя се следобяд.1 път на ден, а лятото по няколко пъти :)

Dian4ety
04-28-2009, 12:46
Венъж задължително и понякога когато нямам какво да правя или ми е тъпо влизам да се къпя..за да се мажа после един два часа с кремчета :-D

vesito13
04-28-2009, 13:08
Къпя се по веднъж вечер и вече лятото се случва да се изкъпя и по някое време през деня :) А Mihailova за пореден път извади нейните компетентни мнения . Едно , че не е нужно да се къпя по 8 пъти на ден , друго , като живея със семейство от 4 човека , кога всеки от нас ще се изкъпе по 8 пъти и ще се чака пак да се сгрее вода и т.н. То и да искам няма да мога :?

mimsssssss
04-28-2009, 13:29
Къпя се по веднъж вечер и вече лятото се случва да се изкъпя и по някое време през деня :) А Mihailova за пореден път извади нейните компетентни мнения . Едно , че не е нужно да се къпя по 8 пъти на ден , друго , като живея със семейство от 4 човека , кога всеки от нас ще се изкъпе по 8 пъти и ще се чака пак да се сгрее вода и т.н. То и да искам няма да мога :?

и аз по тая логика се чудя защото тя се изказа добре че всички около мен се къпят повече от 2 пъти.чъдя се сътринта как се вреждат тя майка и баща и там ако има сестра/брат?
както ще да е смятам темта за приключена все пак анкетата си каза своето мнение че чак такива маниаци не е задължително да сме и че ако не се къпем над 2 пъти сме нехигиенични.
ако някой модератор реши може да заключва темата :)

Infinity
04-28-2009, 13:33
Къпя се по веднъж вечер и вече лятото се случва да се изкъпя и по някое време през деня :) А Mihailova за пореден път извади нейните компетентни мнения . Едно , че не е нужно да се къпя по 8 пъти на ден , друго , като живея със семейство от 4 човека , кога всеки от нас ще се изкъпе по 8 пъти и ще се чака пак да се сгрее вода и т.н. То и да искам няма да мога :?
И аз съм така,а Михайлова дразни вече 8-)

marin4itu
04-28-2009, 15:16
Mihailova както винаги се прави на всезнаеща.. Разбрахме, че е дала 120 лева за обица на пъпа, разбрахме, че дава 40 лева за фон дьо тен, разбраме, че според нея пластичната операция е наложителна, дори примерно да не си харесваш само нослето.. Общо взето се опитва да разсъждава интЕлЕгентно, ама не й се отдава, да не говорим, че пзонанията й по почти всичко куцат... Общо взето дразнител ми е и виждам, че не само на мен... Интересното е, че скоро не е писала в тази тема..
Като казах тема, значи къпя се по 1 път на де и то сутрин, а когато съм чва смяна се къпя след даскало, шото като стана много ми се спи :D

Mi6inka
04-28-2009, 15:23
Абе всеки ще се къпе по колкото си иска... Някой хора да не се правят на всезнаещи...пУу.... големи житейски опити развива Михайлова... И аз искам да и кажа ( базирайки се и на другите теми ,в които съм чела "мнението" и) че като има пари ... не е най-красива ,най-знаеща ,най-можеща и всемогъща... Всеки има право на мнение , не е необходимо някой като не е съгласен с твоето да е грешномислещ! Дразниш !

SiSsKkAa
04-28-2009, 15:27
Ами ако под къпане имате предвид да си вземаме душ(не винаги да си мием косата) отговорих с - един път(вечер)

fashion4etyy
04-28-2009, 15:35
Има ли смисъл да казвам за какво съм гласувала?
Няма значение далие жега или сте в "обстоятелства".. Къпането по два пъти на ден поне е задължително. И то е минимално два пъти.

Абе ти явно мн зле миришеш че да се къпеш 5 пъти на ден :shock: :razz:
ама тва не означава че всички са като теб
аз се къпя се един път вечер 8)

Bianca
04-28-2009, 15:43
Михайлова, ТЪПА СИ! Не можеш да казваш кой по колко пъти на ден да се къпе. Бах та в злето, бре. На нея може и да ѝ стига по един път, има хора, които не се потят чак толкова много. Няма натоварващ режим => един път на ден ѝ стига. Аз, ако се мажех с тая гад, свинската мас, не по два, ами по пет пъти щях да се къпя на ден. Излиза, че ти си нехигиеничната. :P Ай, сиктир.
Всяка вечер се къпя, нямам време за по-често.
Внимавай малко как ми говориш, нито си ми на акъла, нито на мозъка, пък най-малко си ми на къпането. Аз колкото пъти се къпя ти толкова в банята дали влизаш на седмица идея си нямам. И само като се потите или мажете с нещо ли се къпете ? Ама направо защо го правите. Дайте да създадем тема за или против къпането. Вече знам кое ще надделява. И между другото много е забавно как се впрягате за пост във форум :lol: Много е забавно, не знам .. може би проблема е в чакрите ви ;)
Знам, че не съм ти нито на акъла, нито на мозъка (wtf?!), нито на къпанията. Много по-горе съм. :P Всеки се къпе толкова пъти, колкото си поиска. ТИ НЕ МОЖЕШ ДА ВЛЕЗЕШ ТУК И НАЙ-БЕЗЦЕРЕМОННО ДА ЗАЯВИШ, ЧЕ ТЕЗИ, КОИТО СЕ КЪПЯТ ВЕДНЪЖ ДНЕВНО, СА МРЪСНИ И НЕЧИСТОПЛЪТНИ.
Имам по-чистоплътен вид от теб. Като искаш, и по хиляда пъти на ден се къпи. :P
Ти си проста, проста, проста, проста, ПРОСТА!
Нямам думи да ти опиша колко си повърхностна и ограничена, не ми го побира акълът. Как може такова нещо?! :shock:

Fuckingprincess
04-28-2009, 17:28
Taka tva che nqkoi se k1pe poveche ot edin p1t na den ne oznachava 4e mirishe .. 2ro mihailova kakto q narichate ako 6te da si kupi i ohbeca za 54524245245 lv vas ko va b1rka si kupi fon du ten i za milioni ko va e*e vas kato ima nujda shte si kupi na vas katy ne vi sa davat pari ne gi davaite nito va e nakaral na sila da si kupite i vie obeci za 140 lv kakty kazahte nito da si kupite fon du ten ot 40 lv . tva si e nap1lno vash problem kupete se ako iskate i ot 2 leva .. nito kat si go slagash si lepish cenata nito nsh vii kat imate golemite pretencii 4e ste oblecheni s adidas puma nike i t.n. v1shki oblecheni s ka4estveni tyrski drehi si4ko e edno i s16to nasqk1de kuvat eblemata i si4ko praqt v kitai i turciq taka che krasavici .. nito e kazala 4e e po krasiva ot vas ( no se pak po krasiva e ot povecheto v tozi sait) nito 4e epo velika ili kvoto i da e os1znaite se malko katy imate problem s neq daite napraim edna tema problem s mihailova shte vi e po lesno vmesto v vsqka tema na q pliuete .. mn ste golemi .. vii krasavicite nqma govorq fon du tena namacan do vrata 4erno ot tam na dolo katy sirene prelest nqmam dumi ... grima dva pr1sta pod o4ite a bez grim bazi boje .. nito im e mqsto na tezi komentari v taq tema da obs1jdame mihailova vsqka vtora duma muhailova ta mihailova uspokoite sa malko eidn p1t da q spomenete stiga vii prekalqvate kat nqkoi razvaleni gramofoni prosto nz nz .. taka s sto tona fon du ten katy ste ne ste po krasivi .. i s pudri i gluposti ai s zdrave dano nqkoi sa naeme da go chete tva ... aiii ..

Bianca
04-28-2009, 17:37
^ Алоооо, откъде пък измисли, че се мажем със сто тона грим? Да те светна, грим не поглеждам. :-P Намерила си за какво да се хванеш, мила моя НЕГРАМОТНИЦЕ! Едва ти прочетох поста. Май не трябваше да си напрягам очните ябълки.
Нападаме Михайлова, защото тя се явява в абсолютно всяка тема, и то с доблестта, да дава не мнение, а ТВЪРДЕНИЕ. Твърдение, базирано на мишия ѝ, откровено беден личен опит, твърдение, базирано на всяческата ѝ глупост, твърдение, което тя налага все повече и повече с всеки изминал миг.
Смърт за такива измекяри като теб, Михайлова.

Fuckingprincess
04-28-2009, 17:45
Да съм те споменала точно тебе,че използваш сто тона грим? Ако се разходиш ще видиш ,че точно почти всяка мацка е така намазана ,че няма накъде повече...Надявам се сега ти е било по-лесно да ме разбереш :) И не мисля , че който е да било от нас може да казва смърт за някой...

Bianca
04-28-2009, 17:50
Е, мен другите не ме интересуват. И все пак, има ли смисъл да споменаваш намацаните курвентии в тема, където се обсъжда брой къпания на ден?! Не на място, определено.

marin4itu
04-28-2009, 17:51
Фъкин принцес, тиии изобщо поглеждала ли си мненията на Михайлова ? Тя е повърхностна и според нея всичко опира до пари и пластични операции... Нито си я виждала кво представлява нито нищо..

Fuckingprincess
04-28-2009, 17:55
marin4itu точно ти недей ми обяснява кви били мненията на Михайлова добре я пазнавам какъв човек е ,че да застана зад нея ... Напълно наясно съм с гредната точка на Михайлова и напълно я подкрепям ...

Sintya
04-28-2009, 18:00
Къпя се всеки ден, а си мия косата през ден.
Лятото се къпя по два пъти на ден, защото е горещо и не се чувствам комфортно.

marin4itu
04-28-2009, 18:16
marin4itu точно ти недей ми обяснява кви били мненията на Михайлова добре я пазнавам какъв човек е ,че да застана зад нея ... Напълно наясно съм с гредната точка на Михайлова и напълно я подкрепям ...

ааа ето защо я защитаваааш :D :D :D и си единствената на всичкото отгоре.. както и да е няма да посвещаваме тема на нея, не го заслужава :D
Успех в изкривените представи за живота :D

Fuckingprincess
04-28-2009, 18:19
Не защитавам Мамито защото я пазнавам а защото съм на същото мнение ...

marin4itu
04-28-2009, 18:22
Не защитавам Мамито защото я пазнавам а защото съм на същото мнение ...

аве не ме интересува.. спасявайте се там :D

Fuckingprincess
04-28-2009, 18:23
Ми като не те интересува ко до ся са обясняваше че я защитавам ...

marin4itu
04-28-2009, 18:33
Ми като не те интересува ко до ся са обясняваше че я защитавам ...

ко съм се обяснявала .. малее.. :D аре млъквай там стига си спамила.. радвай се на ограничения си животец .. Аз в тази тема повече няма да пиша, то човек ако е точен ше разбере от дума..

Fuckingprincess
04-28-2009, 18:34
Така последно и повече не ми са занимава с вас..Когато някой го няма не е хубаво да се обсъжда а ти marin4itu можеш да не и ги пишеш тези неща по форумите ми ела да и ги кажеш в даскало ама като гледам не ти стиска не си нищо повече от една лицемерка .. Ай спасявайте се ..

Zehtinka
04-28-2009, 18:39
Ехаа,сняг,реки-добре звучи :D Не бях се замисляла,ше пробвам,за сега се задоволявам като се къпя с мокри кърпички :oops: Много е икономично...

cLaDyRcHe
04-28-2009, 20:10
докъде стигна светът,че вече хора които не се познават ще се срещат за да спорят по колко пъти на ден трябвало да се къпе човек :razz: :razz:

Sissy90
04-29-2009, 04:34
Да съм те споменала точно тебе,че използваш сто тона грим? Ако се разходиш ще видиш ,че точно почти всяка мацка е така намазана ,че няма накъде повече...Надявам се сега ти е било по-лесно да ме разбереш :) И не мисля , че който е да било от нас може да казва смърт за някой...
Това пък как го сметна? От моя клас някои момичета изобщо не слагаме грим за училище (или го правим рядко), само 2 ползват фон дьо тен, няколко слагат спирала и черен молив. Мисля, че времето на намацаните госпожички, които обикалят като клоуни посред бял ден безвъзвратно отмина и вече рядко има такива индивидки по улиците. В дискотеката е друга работа например - там е по-приемливо да си с по-силен грим.

Fuckingprincess
04-29-2009, 10:22
Sissy90 Или ти живееш в някакъв свой свят или не ги виждаш за да мислиш че е отминало това време .. ако твоя клас са всички добре не ползвате грим ама я ела във Варна излез на центъра да видим колко момичета ще видиш само с спирала отиди и до софия... тъй чеее не са минали ..

Mastta
04-29-2009, 11:56
Mihailova, ако си една тъпа миризливка и се къпеш 60 пъти на ден това не не засяга! ае без глупави теми.. аз се къпя 1 път на ден и ми е достатъчен за разлика от теб аз дори и месец дда не се къпя пак няма да мириша ужасно като теб.. ((А и се къпя по 40 мин то ако зема да се къпа 5-6 пъти да ден просто няма смисъл да живея :grin: ))

Belair
04-29-2009, 13:08
Ние с мойто гадже обичаме да се чипкаме заедно в банята,та го правим по няколко пъти на ден

cherubic
04-29-2009, 15:00
Кога вАли дъжд, тогава 8-)
И да не спамя....
Всяка вечер си взимам душ, косата си мия през 2-3 дни, а лятото и в "по-особения" период поне по 2 пъти на ден.
Разбира се, някои хора се потят повече и трябва да се съобразяват. Други просто се вманиачават на тема "чистота".
Докато си под душа, ако хубаво насапунисаш тялото си със сапун или душ гел, а след това се изплакнеш добре няма да си мръсен, я. Мисля, че 1 път на ден е достатъчно...ние не сме животни и използваме различни видове допълнения към "уханието си", Миха..бля-дрън :-D ... Надявам се да не използваш ПОНЕ 2 ПЪТИ-шното си къпане на ден вместо (айде пригответе се за нещо "НОВО" и невиждано, нечувано) ДЕЗЕДОРАНТ /я, майкоо и такова имало/ ... парфюм /е, те, това не е ли направо магия/ ... и да не започвам с боди лусионите....бля-бля-бля

stealthyGirl
04-29-2009, 15:49
Не мисля , че някой може да каже , ако не се миеш поне 2 пъти на ден - минимум си мръсен ,, Това са глупави мнения , кой колкото иска толкова пъти ще се 'къпе' .. :? +1
Аз само по веднъж се мия и без косата... само ако съм се изпотила нещо повече от 1 път, но не ми се случва по принцип. И си ходя съвсем чиста. :)

DiScOnEcTeD
04-29-2009, 17:12
ми аз не излизам от банята ... цял ден кфо правя в банята ... абе тфа е отка4ено по колко пъти да се къпем на ден 10 ли xD че то няма да имаш време за нищо другоо ...