PDA

View Full Version : Какво да правя? :(:(:(



rihanna_lady
04-27-2009, 19:54
Преди много време се запознах с едно момче ,с което имaхме желание да бъдем заедно,но все един от двама ни си имаше гадже.. дойде и момента в които нещата се ослужниха .. Той ми звънна искаше да се видим ...тогава аз му казах докато си с нея няма възможност аз и ти да бъдем заедно.. а той ми каза ще я оставя.. минаха 4 месеца през които не спирахме да се чуваме.. говорихме си..държеше се така мило.. подаряваше ми подаръци.. общо взето ме носеше на ръце.. и така аз се влюбих.. до ден днешен той продължава да е с нея и продължава да ми звъни..няколко пъти слагах края,казвах си всичко свърши .. ноо той беше толкова упорит ,че винаги всичко ми минаваше просто ей така.. разбирам че той е с нея от много време .. той е и първият, с които тя е водила полов живот.. но не мисля ,че е чак толкова трудно да обесниш на приятелката си за какво става въпрос поне аз така мисля... Просото вече ми писна от всичко нз кво да правя ... какво да му кажа? Как да го накарам да разбере че вече е дошло времето да избере едната от двете ни?
:( :( :( :x :x

Hilary_
04-27-2009, 19:57
Аз си мисля, че държи и на приятелката си и на теб... :? Иии май скоро няма да избере... а докато ти не се наложиш и не му кажеш да зибира...просто няма как да стане...ти сама каза, че всичко ти минава ей така...наложи си воля... 8)

TheNewReligion
04-27-2009, 21:39
но не мисля ,че е чак толкова трудно да обесниш на приятелката си за какво става въпрос поне аз така мисля...
А не ти ли е хрумвало, че не иска "да обЕсни" на приятелката си? :-o Няма сериозни намерения към теб, а ти все се надяваш...бла-бла. Не знам как не си успяла да си направиш някакъв извод за самото момче, посредством нечестното му отношение към приятелката му. А твоето самоуважение май се е изпарило. Как може да излизаш с момче, което има връзка? :? Аз те съветвам да приключиш тази сапунена история, защото няма да свърши особено добре " от самосебе си".

Consequence
04-27-2009, 23:57
Аз имам много просто решение на проблема :)
Хвани си и ти приятел.
Виж реакцията на въпросното момче и от там си прецени как да действаш.
А може и да ги въртиш и двамата, както той доста успешно се справя с теб и приятелката му.

FancyGirl
04-28-2009, 11:55
Кажи ми точно и ясно или тя или ти.... да избира
не мисля, че е в правото си да залъгва така и двете ви може би не иска да нарани приятелката си или пък теб. Но и все пак ти имаш нужда от него... а той е с нея, попитай го какви чуства има към теб и какви към приятелката си, защото в крайна сметка ще има едно разбито сърце... седнете и си поговорете и да е упорит и да не е държи на думите :) Успех!

curka87
04-28-2009, 12:03
Тази ситуация ми е доста позната и от опит ти казвам, че няма да свърши от само себе си и накрая нищо хубаво няма да излезе. В крайна сметка все някой ще страда......
Но...трябва да събереш целия си кураж и силна воля, да се изправиш пред него и да проведете един много сериозен разговор. Нека да ти каже какво точно изпитва към теб и към нея и какво иска от двете ви в бъдеще и.....после ще трябва да избира.
Много ще е гадно, особено ако го обичаш, но.....няма на къде...
Успех.

smileforyou12
04-28-2009, 14:09
не иска да я оставя може би защото не иска да гу връзка с нея обеждавате че ще я остави поради същата причина затова може би не я оставя. Попитай го каква е причината поради която ти казва че ще я остави не го прави..

sextazy_baby
04-28-2009, 17:26
Ако продължавате в същия дух,той ще продължава да ви върти и двете.Мисля че в случая най-добре ще е да избере,а ако не го направи - го остави,нищо хубаво няма да излезне от това

Mi6inka
04-28-2009, 18:16
Аз имам много просто решение на проблема :)
Хвани си и ти приятел.
Виж реакцията на въпросното момче и от там си прецени как да действаш.
А може и да ги въртиш и двамата, както той доста успешно се справя с теб и приятелката му.

да ,подкрепям тази идея... замисли си... не е честно от където и да го погледнеш...ако няма чувства към теб не е честно да те мами ,а ако има не е честно (нормално) да не може да прекрати отношенията си с приятелката си... Успех!

My6mYLka
04-29-2009, 11:13
Нея или Теб ?!?! Ти сериозно вземи да поговориш с него .. рано или късно тя ще разбере

MoHuTo
04-29-2009, 12:29
Накарай го да избира най-накрая, покажи малко воля бе момиче, как можеш да търпиш да си резервата :-o

dydolinkka93
04-29-2009, 16:09
нямаа смисъл да си с него щом е с нея .. накарай го да избира : )

DevilWish
04-29-2009, 16:28
Аз си мисля, че държи и на приятелката си и на теб... :? Иии май скоро няма да избере... а докато ти не се наложиш и не му кажеш да зибира...просто няма как да стане...ти сама каза, че всичко ти минава ей така...наложи си воля... 8)
Абсолютно съм съгласна.За това го постави пред крайност!

puhinka93
04-29-2009, 16:43
И аз съм на същото мнение,че трябва да проявиж силна воля, колкото и да го обичаш, колкото и да искаш да си снего си наложи някакви граници. Поговори си сериозно с него, кажи му че наистина е крайно време да направи своя избор и докато не го направи да не ти звъни, да не те търси повече! И когато вече е взел своето ОКОНЧАТЕЛНО решение, знае къде да те намери :)

Успех!

kael
04-29-2009, 17:38
не се дръжте като тъпи лапета ( а ако сте лапета - вземете се разберете ........ )

Addicted77
05-04-2009, 22:07
Бъди малко по - смеличка и го зарежи или той да зарязва нея ... тва е ! Не го жали много ... :)

Take_That
05-04-2009, 22:25
Тази ситуация ми е доста позната и от опит ти казвам, че няма да свърши от само себе си и накрая нищо хубаво няма да излезе. В крайна сметка все някой ще страда......
Но...трябва да събереш целия си кураж и силна воля, да се изправиш пред него и да проведете един много сериозен разговор. Нека да ти каже какво точно изпитва към теб и към нея и какво иска от двете ви в бъдеще и.....после ще трябва да избира.
Много ще е гадно, особено ако го обичаш, но.....няма на къде...
Успех.

Съгласна съм :)

armanilove
05-05-2009, 07:05
Аз пък ти давам различен съвет : запознай се "невинно" с другото момиче и после заговорете "невинно" за момчета и нека се разбере каква е работата ! :grin: и накрая човекО остава без пукната...любов !!! ей тва е 8) :) :-) :P :-P

moneycomeme
05-05-2009, 07:13
..нищо не гок арай да прави,остави го-не му вдигай тела,не му пиши, не се виждайте...ако той наистина иска да е с теб,сам ще те открие и ще знае какво трябва да направи,ако повече не те потърси,бъди сигурна че така е по-добре ;]]] :) I все пак желая ви да се съберете! Късмет!