PDA

View Full Version : За свинския грип



cherinka
04-28-2009, 13:43
Ако си болен от свински грип, как би могъл да разбереш?
(принципно, де)

реших да пусна нова тема, че в оная никой не ми отговаря.

И другия въпрос е: Като се заразиш, до колко време ще умреш? И с кво трябва да се лекуваш?

bulgarche
04-28-2009, 13:47
До колкото знам симптомите са като всеки един грип: отпадналост, повишена температура, сънливост.
Не е задължително да умреш, а ваксина има ли? А лекарства? Май не (поне за сега). Все пак вирусът е нов за човечеството.

Има таква тема: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=244372

cherinka
04-28-2009, 13:50
До колкото знам симптомите са като всеки един грип: отпадналост, повишена температура, сънливост.
Не е задължително да умреш, а ваксина има ли? А лекарства? Май не (поне за сега). Все пак вирусът е нов за човечеството.

Има таква тема: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=244372
Аз писах в нея, ама никой не ми отговаря на въпроса.
Защо ме караш да се повтарям. :?

:)

ScionOfStorm
04-28-2009, 13:59
Уф, нето се прееба, тъкмо бях писал нек'ви гениални неща...

черинка, пиле, ваксина ще има като нараснат боледуващите. Да не мислиш, че на някой особено му пука за човешкия живот, за нас, за индивида? Започва едно голямо надцакване - първо сред компаниите, после сред цените - когато станат достатъчно жертвите, за да се пусне една по-скъпа ваксина за по-високи приходи, ще се пусне.

симптомите са като на обикновен грип, какъвто аз карам в момента. да бягам ли навън да крещя, че и аз съм заразен със свински грип?

Сега някой ще изръси сигурно, че грипът е следствие от икономическата криза...

tItEufFf
04-28-2009, 15:37
Четох, че 1,5 милиарда от човечеството е застрашено.. Как са го изчислили не знам, но числото е бая големичко..

cherinka
04-28-2009, 15:52
да, и 2012 година останалата част.... 8-)

ScionOfStorm, а ти какви симптоми проявяваш?
Кашлица? Сополи? Студ? Температура? Разтройство? Мързел?

аз го карам на кашлица и втрисане. :D
А с кво се лекуваш? Вчера изпих последното пакетче чай. :( и съм в депресия. :(

ScionOfStorm
04-28-2009, 15:58
температура и гърло, раздрано все едно е нощувала дива котка вътре.

чай горски кът естествено...така не би ме хванал свински грип, а глиганска простуда. чувал съм, че от нея са застрашени само 1 милиард души...

купи си Тайлол хот, помага немалко ;)

RichKidsOnLSD
04-28-2009, 15:59
Сбогом, Чери, това може да ти е последният пост у форумо :cry:

mitternacht
04-28-2009, 16:16
:razz:
Ше се мре :) 2012 :) Ба*и тъпия край на човечеството-от грип.И то-свински :)))

RichKidsOnLSD
04-28-2009, 16:34
За свинете - свински край!
Направихме майката Земя на кочина, тя сега ще ни го върне.

RichKidsOnLSD
04-28-2009, 16:43
Oi Polloi - You Cough They Profit :smt029

miminia
04-28-2009, 17:12
я как се разболях ся .... не от мексиканския де :D

cherinka
04-28-2009, 17:38
Евала, притеснявайте се за грип, защото другите неща трябва да минат незабелязано ;)
:smt062

Adwokat
04-28-2009, 17:45
ще се мре :D

allergic
04-28-2009, 18:22
черинке,'убав аватар. :D

cherinka
04-28-2009, 19:20
Нали. :)
и аз много си го харесвам. 8-)

Bianca
04-28-2009, 19:29
Днес няколко пъти кихнах и господинът по Математика ме ебава, че ме е хванал свинският грип. :? 8-)

RichKidsOnLSD
04-29-2009, 08:23
Ако хората имаха способността да разграничават това, което си струва ангажирането на вниманието им от това, което е чист боклук с цел отвличане на това внимание нямаше да го имаме този проблем, но уви... тъпи хора.

cMon
04-29-2009, 08:39
Емм свинксия грип може да застраши изключителна цифра хора , щото за разлика от H5N1, този може да се раздава от човек на човек , и от свиня на човек...Смисъл може да пламне епидемия и докато някой се заеме с по-сериозно му изучаване , доста ще си измрат...

За сега има само няколко лекарства, който леко му забавят действието, но нищо напълно лекуващо.

Ем.. в крайна сметка това си е естествен отбор...А и без това хората сме въз многичко..

cMon
04-29-2009, 08:45
Ако хората имаха способността да разграничават това, което си струва ангажирането на вниманието им от това, което е чист боклук с цел отвличане на това внимание нямаше да го имаме този проблем, но уви... тъпи хора.
Не се иска да чуеш всичко по телевизията и да излезеш тичайки , и крещейки навън.И смисъл това е обща култура , и се образуваш.А ако пък случайно се окаже нещо по сериозно , няма да си от хората уплашени, разпитващи какво става.

Дори да е нищо , е интересно да чуеш за новите болести по света.

Decu
04-29-2009, 08:51
Емм свинксия грип може да застраши изключителна цифра хора , щото за разлика от H5N1, този може да се раздава от човек на човек , и от свиня на човек...Смисъл може да пламне епидемия и докато някой се заеме с по-сериозно му изучаване , доста ще си измрат...

За сега има само няколко лекарства, който леко му забавят действието, но нищо напълно лекуващо.

Ем.. в крайна сметка това си е естествен отбор...А и без това хората сме въз многичко..

Дай тогава да поизмрат няколко хиляди.. :lol:

cMon
04-29-2009, 09:44
cMon, хвани се образУвай малко и тогава говори глупости...
"Free speech for the dumb" ?
И мерси за учителксият ти нюх.
И не знам коя по-точно гледна точка развиваш, но колкото се опитват "to keep us apart ", толкова си се води биологическа война.

И нали все пак, "тихите води са най-опасни"?

Tokarev
04-29-2009, 11:01
Емм свинксия грип може да застраши изключителна цифра хора , щото за разлика от H5N1, този може да се раздава от човек на човек , и от свиня на човек...Смисъл може да пламне епидемия и докато някой се заеме с по-сериозно му изучаване , доста ще си измрат...

За сега има само няколко лекарства, който леко му забавят действието, но нищо напълно лекуващо.

Ем.. в крайна сметка това си е естествен отбор...А и без това хората сме въз многичко..

Дай тогава да поизмрат няколко хиляди.. :lol:
Хиляди са малко...за да си отдъхне земята трябва да са милиони.

_donna_
04-29-2009, 11:41
Ама тия докато не изредят всички животни няма да мирнат.

zloto
04-29-2009, 12:43
Луда крава, пилешки грип, свински грип...
очаквам продължение след 1-2 години :-o
Може би овчи?

ScionOfStorm
04-29-2009, 12:51
нее, т'ва вече е в млечния бранш

рибен, най-вероятно. но по Гергьовден може и агнешки..

Tokarev
04-29-2009, 17:20
Ключовата дума в момента е пандемия и медиите преекспонират подобна болест, обслужвайки определени интереси, специално за България създаването на подобна паника е добре дошло, за да отвлече вниманието на обществото от няколко интересни проблема...

мда,същото като със "световната финансова криза"... и тъпия народ гледа и се чуди и се мае и се възмущава,докато БСП и ДПС през ден приемат нови закони за новото му поробване,които минават ей така между другото за сметка на такива "световни проблеми" като това че неколко прасета от неква свине-ферма на майната си оттука са се разболели... в България всеки ден умират хора от лекарски грешки,ядеме отровни храни,гърмят складове за бомби,които изобщо е трябвало да ги няма,на пъпа на София синчета на комунисти,чужденци и секва сган колят българската младеж с ножове... НО за тези неща ДОРИ 1 ТЕМА НЯМАШЕ... за "свинския грип" се пуснаха 28582895 теми... е тва е ПРОМИВКАТА НА МОЗЪЦИ... но как да го схванат хора,които основни мисли и цели в живота им са как да се наядат,наспат,наебат,да изкарат по-висока оценка със зазрубряне в даскало или на кандидат-студентския изпит и да говорят "аз искам да се реализирам и да успея в живота"... в кой живот бе,лепиларче,в тоя дето ти предлагат от телевизията ли?
Не бате, в тоя в който всичко живо носи Пери и SI, в който всяко заведение е пъб , всички са "м8тс", и в който тупалките не правят синки и отоци а са си официален поздрав...
Хората си живеят живота кой както му дойде, защо си решил че с твоя начин на живот ще промениш нещо ?
На тия "синчета на комунисти" дали не им е писнало сякви боклуци да бият наред, ама само като са повече и като няма изгледи да им се отвърне по адекватен начин и да се правят на голямата работа, обаче също като с оня случай с австралиеца сметката им понякога излиза крива и две ръце и едно сърце спират да бият завинаги ?
Ако мислиш че световна финансова криза няма, тогава не си по различен от тия заблудените които плюеш, има достатъчно източници освен ционистките такива, независими блогъри, журналисти и експерти публикували достатъчно материали на тази тема за който се интересува.
Колкото до тоя грип, за повечето хора ако не им умре някой близък няма да съществува или няма да му се обръща внимание. :D

RichKidsOnLSD
04-29-2009, 21:53
Ако хората имаха способността да разграничават това, което си струва ангажирането на вниманието им от това, което е чист боклук с цел отвличане на това внимание нямаше да го имаме този проблем, но уви... тъпи хора.
Не се иска да чуеш всичко по телевизията и да излезеш тичайки , и крещейки навън.И смисъл това е обща култура , и се образуваш.А ако пък случайно се окаже нещо по сериозно , няма да си от хората уплашени, разпитващи какво става.

Дори да е нищо , е интересно да чуеш за новите болести по света.

Какво?

SWASTIKA
04-30-2009, 12:04
http://edition.cnn.com/video/#/video/health/2009/04/29/moos.dont.say.swine.cnn :-D :-D :-D

UnaBletoLoVeU
04-30-2009, 12:52
Не съм чела всички мнения, обаче видях онова за надцакването и ваксината. Бях чела, че някакъв направил ваксина за СПИН, обаче понеже не е на сметка, то никой не иска да поеме .. ъъ.. там, за да я произвеждат. Къде-къде повече пари получават от "лечение", че на кого му трябва да се прецакват някои си...Същото е и тук.

Gyzibarka
04-30-2009, 15:48
всичко е една конспирация!Е** ме за свинския грип,птичия грип,лудата крава,тенията,глистата и какво ли още не!Ония ден за малко да ме блъсне кола докато най-спокойно си карах колелце,а кретенът зави на червено,хич не ми пука кога ше умра,важното е да си живееш на момента 8)

Tokarev
04-30-2009, 17:06
Ключовата дума в момента е пандемия и медиите преекспонират подобна болест, обслужвайки определени интереси, специално за България създаването на подобна паника е добре дошло, за да отвлече вниманието на обществото от няколко интересни проблема...

мда,същото като със "световната финансова криза"... и тъпия народ гледа и се чуди и се мае и се възмущава,докато БСП и ДПС през ден приемат нови закони за новото му поробване,които минават ей така между другото за сметка на такива "световни проблеми" като това че неколко прасета от неква свине-ферма на майната си оттука са се разболели... в България всеки ден умират хора от лекарски грешки,ядеме отровни храни,гърмят складове за бомби,които изобщо е трябвало да ги няма,на пъпа на София синчета на комунисти,чужденци и секва сган колят българската младеж с ножове... НО за тези неща ДОРИ 1 ТЕМА НЯМАШЕ... за "свинския грип" се пуснаха 28582895 теми... е тва е ПРОМИВКАТА НА МОЗЪЦИ... но как да го схванат хора,които основни мисли и цели в живота им са как да се наядат,наспат,наебат,да изкарат по-висока оценка със зазрубряне в даскало или на кандидат-студентския изпит и да говорят "аз искам да се реализирам и да успея в живота"... в кой живот бе,лепиларче,в тоя дето ти предлагат от телевизията ли?
Не бате, в тоя в който всичко живо носи Пери и SI, в който всяко заведение е пъб , всички са "м8тс", и в който тупалките не правят синки и отоци а са си официален поздрав...
Хората си живеят живота кой както му дойде, защо си решил че с твоя начин на живот ще промениш нещо ?
На тия "синчета на комунисти" дали не им е писнало сякви боклуци да бият наред, ама само като са повече и като няма изгледи да им се отвърне по адекватен начин и да се правят на голямата работа, обаче също като с оня случай с австралиеца сметката им понякога излиза крива и две ръце и едно сърце спират да бият завинаги ?
Ако мислиш че световна финансова криза няма, тогава не си по различен от тия заблудените които плюеш, има достатъчно източници освен ционистките такива, независими блогъри, журналисти и експерти публикували достатъчно материали на тази тема за който се интересува.
Колкото до тоя грип, за повечето хора ако не им умре някой близък няма да съществува или няма да му се обръща внимание. :D


когато и да се самоубият ИЗВЕРГИ като теб,все ще е късно :)

моли се да не те срещнеме из София,дори само заради това,което написа за Андрей (визирайки австралиеца)

с нищо не се различаваш от австралийския пънкар или комунистическото синче - МОРАЛЕН УБИЕЦ СИ,обаче нямаш тяхната смелост да убиеш наистина. ИНТЕРНЕТ МИШОК.
И да се срещнем, и на метър да седя от тебе няма и за миг да допуснеш че точно аз мога да ги мисля тия неща.
Не знаеш какво мога и какво не мога тъй като не ме познаваш....онова тяхното не е било смелост а моментно решение, по-скоро несъобразителност и поддаване на момента, защото определено не си струва лежиш заради въпросните боклуци, освен ако няма съвсем никакъв друг изход от ситуацията.

5StaR
04-30-2009, 17:12
ае закво е наречен "свински" грип, като няма нищо общо със свинете? :-o :-o

DimovB
04-30-2009, 19:42
ае закво е наречен "свински" грип, като няма нищо общо със свинете? :-o :-o

напротив. новините не гледаш ли?

Diam0nD
04-30-2009, 21:54
баси конспирацията дето забъркаха фармацефтичните компании ... да си играят така със здравето ,само заради дигане на акциите им . Лайнари от класа . ШАП ,луда крава,лудо прасе,птичи грип ,свински грип , змииски грип ... курварски методи за паника сред населението на света :-x
RichKidsOnLSD як аватар,яко дуо ,як албум ... :grin:

YaNcHeToOo
05-01-2009, 07:26
http://www.focus-news.net/?id=n1175979

най-сетне :)