PDA

View Full Version : цикалче



ice__kiss
04-28-2009, 13:43
Здравейте!Неезнам как точно да го ОБЯСНЯ...Миналият месец ми закъсня 7 дена а сега ми дойде на 26 а миналия на 29 и нещо ме притеснява...Преди да ми дойде ме боли много странно корема(знам каква е болката от тва че идва и я знам,но тази е по различна)мислех тест за блременост да взимам ама ми дойде точно тогава и се отказах....Ако може да ми кажете нещо по темата ще съм много благодарна



не искам сега никой да почва да се заяжда и т.н просто съвет!!! ;]

clever
04-28-2009, 13:48
споко
случва се така като се притесниш или нещо такова...
а за болката - нормално е да те боли
но ако много те боли корема или нещо те притеснява можеш да питаш лекар
успех :)

Abigoria
04-28-2009, 19:20
Нормално е, аз всеки път от вече 6- 7 години съм така... Не се панирай.. Като те заболи корема пий Но Шпа, Бускулизин или Спазмалгон и стой със свити крака.
Ако си пети- шести клас, невежеството ти е простено, и изобщо не смятам че си достатъчно развита за полови контакти...

melinor
04-28-2009, 19:46
...Не мисля, че е 5-6 клас... :-o

ice__kiss
04-28-2009, 19:59
Не съм 5-6 клас ами 10 и знам че корема боли но мене ме боли някак си странно.....

clever
04-28-2009, 20:12
Не съм 5-6 клас ами 10 и знам че корема боли но мене ме боли някак си странно.....
в какъв смисъл странно :-o
на различно място ли те боли ??
или ппо по-различен начин усещаш болката - по-силна;по-слаба..
:-o
какво точно те притеснява?

ice__kiss
04-29-2009, 09:11
Не съм 5-6 клас ами 10 и знам че корема боли но мене ме боли някак си странно.....
в какъв смисъл странно :-o
на различно място ли те боли ??
или ппо по-различен начин усещаш болката - по-силна;по-слаба..
:-o
какво точно те притеснява?


ами по слаба,но по различен начин...болката ме притеснява

clever
04-29-2009, 13:22
Не съм 5-6 клас ами 10 и знам че корема боли но мене ме боли някак си странно.....
в какъв смисъл странно :-o
на различно място ли те боли ??
или ппо по-различен начин усещаш болката - по-силна;по-слаба..
:-o
какво точно те притеснява?


ами по слаба,но по различен начин...болката ме притеснява
ми не се притеснявай да попиташ лекар
дано нищо ти няма
успех
:wink:

Mi6inka
04-29-2009, 16:58
стават аномалии непрекъснато....Например аз ..обикновено всеки месец съм с болки и задължително имам предменструални синдроми... тука от 2-3 месеца идва по-рано..без ниаккви симптоми и никакви болки... абее.... стават аномалии ,няма страшно