PDA

View Full Version : Ужасна е..



tfoitakuchka
04-28-2009, 16:36
Ами..първо здравейте на всички ..:) и второ темата ми е малко дългичка ..
та..знам че ще ви звуча като някое разглезен лапе .. обаче просто вече не мога да я трая..Става въпрос за една съученичка...1ва година сме в нова гимназия - заичета .. обаче в голям град.. а аз съм от малък..приместих се заради ученето..отначало не познавах никого .. но намерих една приятелка, която ми показа хората и града по отблизо...запознах се с много хора и започнаха да ме търсят дори в часовете..та .. така започна всичко .. едно момче, с което щяхме да ходим на кафе отвори вратата по време на час и ме извика .. след 5/10 минути влезнах в стаята.. и на чина ми веднага се появи едно лишче на което пишеше "От къде го познаваш тоя?" от тази моя съученичка.. обясних и ..съвсем спокойно .. а в междучасието ме нападна веднага със стотици въпроси спрямо момчето...беше ми малко неловко..спрях да и отговарям и излезнах при другите..а тя оттогава ме гледа на кръв... на другия ден ..излизаме ние да пушим и тя дойде при нас(с тея дето се движа от класа) поиска от някой цигара..опита се да я запали .. но накрая и я запалиха други .. личеше си че не е пушила преди..а после се задави много жестоко и всички ни вкара в паника..обаче наистина аз много се иплаших и и казах "Ако не си пушила преди по-добре не си почвай..НЕ Е ВЪРВЕЖНО" а тя ми се обиди .. та .. вече сме 2ри срок .. от давна класа ни е на групички .. най - ве4е има 2 групи - Задръстени и Готини .. та..става въпрос за Готините.. те също са на 2 групи .. 1та сме аз и още 3/4 момичета а другата се състои именно от това момиче и още 2 .. та един ден момиче от "моята" групичка ми каза че точно това въпросно момиче е казало нещо от сорта за мен "Тя е от малък град..нищо не знае за Б(големия град)..мога да и нареждам каквото си искам" ... о не .. ужас .. от начало го сметнах за шега..обаче после стана голяма интрига и разправии точно заради това..та тфа са детски приказки .. сега подчти не си говорим..но забелязвам че тя иска да ме маниполира .. говори с приятелките от моята групичка .. няма нищо лошо в това да.. обаче го прави САМО и единственно като съм наоколо .. а дори понякога говори за мен зад гърба ми .. (естественно след това ми казват..) наистина е много гадно .. знам че си мислите .. баси лапето кфо съм тругнал/а да се занимавам с него .. обаче ако знаете кфо е гадно да виждаш как приятелките ти се настройват срещу теб .. опитвам се .. старая се едвам да и обръщам внимание.. да не забелязвам тъпите и намеци .. и да се контролирам .. обаче днес напрао са вбесих ... преди 2/3 седмици си купих тениска.. направо се влюбих с нея..като отидах на даскало тфа момиче .. ми каза "Колко яка тениска от Т е нали?" аз и отговорих само с да .. и нищо повече..а после през цялото време я гледах с периферното си зрение да ме зяпа в часа.. и днес я виждам с "моята" тениска... и наистина не издържах .. ужас.. как може?! хубу харесала и е.. зела я е.. обаче тя ми вдигна скандал като сам имала като нейния слуичер.. и бях пренудена да не го нося в даскало за да не се сърди .. оф .. не мога да я трая вече.. кажете кфо да правя .. ;@ ;@ ;@

tfoitakuchka
04-28-2009, 16:44
май темата ми не е за тоя раздел.. :?

slim__shadygirl
04-28-2009, 16:48
Да не ти пука,простоя игнорирай.Колкото повече й обръщаш внимание тя толкова повече се кефи.ИГНОР! :)

got2Bthe1
04-28-2009, 17:01
Ако можеш да вярваш на приятелките си и знаеш че не им се връзват я игнорирай...не знам какво др да те посъветвам.Лично аз ако някой го хвана ми говори зад гърба го кана учтиво да се отдалечим от даскало двамцата и да се разберем...Ама тъй като боя при момичетата е нещо супер тъпо не те съветвам да го пробваш...

LittlePrincess
04-28-2009, 17:47
1.Носи си дрехите без да ти пука от нея, не ти е никва ;)
2.Игнорирай я или се прави и ти на голямата работа, покажи й че не си ти тази, която ще командват.

tfoitakuchka
04-28-2009, 19:46
ами мерси за съветите :-)

Really
04-28-2009, 19:56
Естествено, че ще си носиш дрехите, леле как може заради нея да не си носиш дрехите купени със собствени пари само за да не ти се разсърди, та това е нелепо. Стягай се и не й обръщай внимание. 8)

shmurkam
04-28-2009, 20:38
Тегли й една майна, не, чакай...и т'ва не заслужава. :lol:

Mastta
04-29-2009, 11:21
как може да се делите на "задръстени и готини" .. :shock:

Mastta
04-29-2009, 11:23
а темата ти е за този раздел споксс :)

NeverTheSame
04-29-2009, 12:15
ммм ти си осми клас тка ли?..

интересно...по-точно типично. `готини...задръстени` а у
изобщо да ти кажа вие `готините` сте някфи комплексирани пикли.не се убиждай ама си е точно така.как може да си говорите зад гърба,да се карата за ДРЕХИ о.О
вие на по колко сте години 5 ?!
я да се взимате в ръце,щото като гледам от сега трудно да стане човек от вас ;)

HotChickMaggie
04-29-2009, 12:35
Значи аз съм в подобна ситуация.С едно момиче бяхме приятелки 5 години.Миналата година през лятото се скарахме,защото аз малко си промених отношението към нея.Смисъл не точно отношението,но преди всеки ден почти,само с нея навсякъде и тн.А след това започнах да излизам с други приятели и тя много се дразнеше.Започна да настройва по - близките ни общи приятели против мен,а накрая се скарахме и тя ми каза изобщо да забравя,че съществува и тн(въпреки че сме в един клас :shock: )Аз й казах да прави каквото иска и че няма да стигна дотам,защото това би било изключително тъпо.Тъй като беше настройла 2 от най - близките ми приятелки против мен (не знам как,о беше успяла :shock: ) и ми каза следното: "Прави каквото искаш,но пак ще опреш до нас." :shock: Сега мина почти една година и все още не си говорим.Тя все пак 3 пъти вече направи опит да се сдобрим,но аз не искам.Смятам,че е по - добре нещата да останат така.Тя си намери по подходящи приятели,аз си имам приятели,на които мога да разчитам и така... :)

А относно твоята приятелка,мога да ти кажа изобщо да не й обръщаш внимание.Постъпва по много прост начин,което говори лошо за нея.Така че бъди над тези неща. ;)

bebeT0091
04-29-2009, 12:35
Според мен това се състой само от злоба и завист .Твоята съоченичка най-вероятно е харесвала или харесва даденото момче и вижда че той си пада по теб и от там почва свичко.Тя гледа на теб като на конкуренция ,че теб те харесват повече явно и е малко самочувствието и недорасъл акъла й.Иначе игнорирая колкото можеш повече и бади себе си .

cherrypezz
04-29-2009, 14:58
Да не се беше местила...сигурно и училището ти е тъпо като теб и приятелките ти. 8-)

tfoitakuchka
05-02-2009, 20:49
възможно e :)

DieselBlood
05-02-2009, 21:21
Мама ми даеба,вий да не сте в детската градина е!?Я са стегни!Тегли и на тая пикла една майна,пуши си(въпреки,че не е полезно),но не и обръщай внимание.Както каза някой по-горе,колкото повече внимание и обръщаш,толкова тя повече ща нарежда.Бахти!!И ако тряя :o :o :o :o :o

Denchoy
05-03-2009, 16:44
Носи си дрехите, не й обръщай внимание и си гледай ученето, пък ако не друго то поне тази ситуация ти показва, колко са ти истински приятелите :)
П.С Поработи малко върху начина си на изказване и използвай по малко точки, дразнещо е :)

MimOSiNitY
05-03-2009, 18:01
Лелеее и аз съм от малък град,въпреки че уча в София,и в началото бях като теб.Адски много говореха зад гърба ми.
Не ми пукаше особено кво говорят зад гърба ми,защото в крайна сметка всичките "готини мацки" сега учат в кварталните училища ,а аз съм си в хубавото даскало :?
Тка чее... хич да не ти дреме.Понякога не е важно кой как е облечен и колко е известен,а колко му е сивото вещество.Споко,ще я видим тая дето много много се прави след няколко години ква смешка ше е само :wink:

eXpl0d3
05-03-2009, 19:29
За такива случаи най-подходящата реакция от твоя страна е да и кажеш:

- Ф устата. (С лек сърказам)
+ когато ти говори нещо - гледай я с насмешка.
+ когато ти са нерви и намигни, ше се изнерви още повече казвам ти :razz:

afterforever
05-03-2009, 19:45
дааа или й кажи "не се впрягай, мой" :D:D:D:D и тогаа й намигни.. ако не ти скочи на бой, не знам :lol: :lol:

DaRk_AnG3L
05-03-2009, 20:05
1.Носи си дрехите без да ти пука от нея, не ти е никва ;)
2.Игнорирай я или се прави и ти на голямата работа, покажи й че не си ти тази, която ще командват.

мхм и аз сам на това мнение и спох във всеки клас ги иа такиа мърши. В моя клас има една неприличаща на нищу мърша дет се мисли за нещу, а не вижда, че дори най-добрите и приятелки я намразиха , защто копира от тях и сега се мъчи да се заяжда с мен но аз или я затапвам или правя така че да и е гадну на нея. Така че данети пука или игнорираш, или и го връщаш. :)

john95
05-04-2009, 06:32
Гледай все да я затапваш - като сте на ниво "готини и задръстени" - така всички ще се присъединят към теб, а нея ще бутнат към задръстените.

Я кажи какво ти казва, за да ти дам пример как да я затапиш...


Но знай - че при тези групички най-задръстените са "готини" и винаги си остават такива, а останалите които сте по свестни се местите по групите....

Лично в моя клас е подобно - всички "готини мацки" (понеже т.нар. готини момчета няма :D ) са егати пиклите - голямата работа, даже са си точно курви, нищо че сме 7ми клас и се познаваме от 7 години..
Та при нас аз съм отказал да съм "готин" и дружа със "задрустените" - Но пък сме малко свестните момчета и "готините мацки" се нахвърлят като Мечо Пух на Медец... :razz:

След като аз на пук ги режа и те вече се чудят какво да направят (А всъщност те са много яки, но са досадни лиглички и за тях: "Сиво вещество... Я па тоя .... :D ) Веднъж пуснаха анкета със Заглавие :"Кое момче от класа е най-въврежно...) ОМГ :razz: :razz: :razz: :lol: :lol:

И разбира се се бяха наговорили - написаха един пич от мойта група - Уж не му показаха анкетата - ама някой "случайно" се изтърси, че само неговото име има...
И той веднага почна да ги "сваля", а те да го използват и после стана от "готините"

Макар че му казвах :" Тия нарочно са го направили недей да се занимаваш с тях - избудалкай ги и ти"

Отговора беше:" Ти си ебати завистливото момче - не са написали теб и сега искаш да си прецакам възможността..."


Та - така с тия истории

Но все пак авторката да даде някакъв пример какво и казва тая патица...