PDA

View Full Version : Обезкосмяване около пениса - кой метод е най-добър



nicknaame
04-28-2009, 16:45
Аз имам доста окосмяване около пениса, дори не само около него ами и в самата му основа. Няколко пъти се обезкосмих със самобръсначка, но не беше трайно а и след това като че ли стана още по-солидно и гъсто окосмяването. С кола маска ме е страх че мн боли.
Не знам за депилатоар.
Моля ви да ми кажете възможно ли е и с депилатоар или ако има някакъв друг метод. Не искам повече с бръснач защото само кратко решава проблема а после става по-зле.
Чакам отговорите ви.Благодаря

Hysteric_Bitch
04-28-2009, 16:53
Пробвай с кола маска.

Neftochimic
04-28-2009, 16:57
с пинсета

carpediem
04-28-2009, 17:22
Депилатоара е на основата на бръсненето. Не ти го преповъчвам, защото ако бръсненето не те устройва то и депилатоар не ти върши работа. Пробвай с топла или студена кола маска. Това е най-добрият вариант. Успех ! :)

LifeIsGood
04-28-2009, 18:08
Вземи си електрическа самобръсначка, тъкмо да я ползваш и за брадата. Повечето депилатори са същите като електрически самобръсначки само дето са розови :D Приятеля ми ползва такава и за брадата и за отдолу и казва че става много по лесно. Той е като теб има много окосмяване и е много опасно със обикновенна да не се порежеш особено на основата на пениса, внимавай!
Кола маска ще е нетърпима болка не знам как така те съветват тея хора да пробваш обаче...Според мен ще е някакъв ужас ако пробваш особено щом имаш много косми.

nicknaame
04-28-2009, 18:10
Ами с електрическа дори и да става по-лесно ефекта после не е ли същия ?
А за колата маска наистина ли е нетърпима болката ? Ако ударя 3 водки преди тва ?
Ами май няма друг начин освен да пробвам и да видя кое ще ми свърши най-добра работа

LifeIsGood
04-28-2009, 18:12
Ами с електрическа дори и да става по-лесно ефекта после не е ли същия ?
А за колата маска наистина ли е нетърпима болката ? Ако ударя 3 водки преди тва ?
Ами май няма друг начин освен да пробвам и да видя кое ще ми свърши най-добра работа

Ами да така е, същата работа е. Зависи какво предпочиташ- да е трайно и да те боли или да се бръснеш по често...

taNcheto93
04-28-2009, 18:15
кола маска

nicknaame
04-28-2009, 18:17
В крайна сметка май ще пробвам с кола маска пък преди тва 3 водки :D :D :D С бръсначка няма да повтарям щото наистина стават все по-гъсти след това...мерси за отговорите

nicknaame
04-28-2009, 18:19
Все пак някой може ли да каже съсстудена или топла кола маска е по-добре някакъв начин да се преодолее болката ? :? :? :?

taNcheto93
04-28-2009, 18:27
^и с двете боли еднакво :?

LifeIsGood
04-29-2009, 02:14
Боли еднакво да обаче един съвет:
преди да си сложиш кола маската сложи лед на кожата и го дръж колкото можеш да търпиш, след това избърши добре да не е морко и сложи маската...
Това ще притъпи боката значително..

suitable
04-29-2009, 07:04
Само внимавай след трите водки да не си лепнеш някоя лентичка на главата, че после.. ; )) ..но и аз мисля, че с кола маска е най-добре.. ще боли, но е доста по-трайно. Вероятно чак след 2 месеца, ако не и отгоре - ще имаш окосмяването там, което имаш сега, ако не повториш процедурата през това време естествено.. а и с кола маска постепенно ще изчезват онези черни косми, които излизат по три от едно коренче.. точно те пък се появяват от бръсненето със самобръсначка.. А това за леда - пробвай го, обаче след това наистина е задължително да избършеш напълно.. пък после след цялото "наказание" - не трябва да се къпеш и да навлажняваш мястото по какъвто и да е начин за 24 часа.. а вече след това като се къпеш е нормално да усещаш и леки дразнения по кожата, върху която си процедирал.

CaribbeanGirl
04-29-2009, 07:56
И аз не разбирам как те съветват за кола маска и то точно отдолу! Може да е трайно, но пък е СУПЕР болезнено! Във форума ако питаш всички ще ти кажат ,,Оооо, само с кола маска! Другото е изключено''....аз не мисля така! Да, по нейтрайно е с депилатор, но пък ГРАМ не боли! Все пак ти вземаш решението!

hahavteen
04-29-2009, 08:04
Според мен пък може само да си ги намалиш за да не са дълги. За мъжете не е фатално ако имат косми. На мен лично даже ще ми е гадно ако мъжът няма никакви косми отдолу :?

kaka_lara
04-29-2009, 08:10
Според мен пък може само да си ги намалиш за да не са дълги. За мъжете не е фатално ако имат косми. На мен лично даже ще ми е гадно ако мъжът няма никакви косми отдолу :? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: и кво? истинския мъж е космат, а?!?!??!?!?

hahavteen
04-29-2009, 08:18
Според мен пък може само да си ги намалиш за да не са дълги. За мъжете не е фатално ако имат косми. На мен лично даже ще ми е гадно ако мъжът няма никакви косми отдолу :? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: и кво? истинския мъж е космат, а?!?!??!?!?

Ами за мен лично е така :) Естествено не говорим да прилича на горила (примерно космите по гърба определено не са атрактивни) но не искам гаджето ми да се обезкосмява. Просто харесвам мъже а не момчета :)

suitable
04-29-2009, 08:20
Според мен пък може само да си ги намалиш за да не са дълги. За мъжете не е фатално ако имат косми. На мен лично даже ще ми е гадно ако мъжът няма никакви косми отдолу :? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: и кво? истинския мъж е космат, а?!?!??!?!?

Ами за мен лично е така :) Естествено не говорим да прилича на горила (примерно космите по гърба определено не са атрактивни) но не искам гаджето ми да се обезкосмява. Просто харесвам мъже а не момчета :)

Нека не се повтаря дебатът, воден в 1000000 теми.. момчето пита - пишете по темата.. ; )