PDA

View Full Version : Ако най-добрата ви приятелка започне..



p0iSsOonN
04-28-2009, 16:52
край на темата :D

smileforyou12
04-28-2009, 16:56
да се зарибява с бившия ви, към когото сте имали много силни чувства и тя го знае, какво ще направите? :(
ти сама го каза "имале" нали още не е така или греша
ако ти нямаш чувства към него какъв е проблема да не би да ревнуваш
аз лично нищо нямаше да направя при положение че е бивш и нищо не изпитвам

plmn
04-28-2009, 16:59
имали сте... вече е свършило. ако изпитваш каквото и да е, различно от безразличие, то ти още имаш чувства към бившия си.

smileforyou12
04-28-2009, 17:02
може и да не изпитва но да има чувство за собственост

Neftochimic
04-28-2009, 17:03
били сте заедно преди, сега не..
ти какво искаш, ако го харесва и имат привличане да те чака 1 година да го позабравиш и тогава да се занимава с него ли... О_o

ifkataAa
04-28-2009, 17:04
Старата любов ражда не хваща .. 100 % още имаш чувства към него, след като ти е кофти.Щом ти е приятелка, значи те познава, а ако те познава ще знае, че все още го обичаш.След като е наясно и се зарибява с него не ти е никаква "най-добра приятелка" А и да не знае, че все още изпитваш нещо, той ти е бивш, нека да се съобразява малко.Според мен трябва да поговориш с нея и да се изясните :)

FancyGirl
04-28-2009, 17:09
Еми всичко е свършило нали..ако се харесват защо не ги оставиш да бъдат щастливи. А ако още имаш чуства към него и се чустваш гадно кажи и го нали ти е най-добрата приятелка... поговори с нея тя ще те разбере. Ако просто преди си имала чуства към него а сега не... не се бъркай :)

sextazy_baby
04-28-2009, 17:21
Нищо няма да й кажа,той е свободен и няма нищо лошо в това да е с други.Все пак всичко е свършило,така че... :)

got2Bthe1
04-28-2009, 17:29
Добре след като ти е бивш и си "имала чувства" какъв е проблема....Естествено нормално ще е да те попита дали всичко е наред но дори и без това не виждам къде е проблема....

LittlePrincess
04-28-2009, 17:35
Нищо няма да й кажа :D

ThePowerOfLove
04-28-2009, 17:38
Щом вече нямам чувства, няма проблем :)

Hilary_
04-28-2009, 17:41
Ти си го каза... имала... което автоматично значи, че момчето е свободно да е с която си иска... :? Както и за приятелката ти... 8)

Hysteric_Bitch
04-28-2009, 17:46
Това е нещо забранено. Светни я по въпроса.

Rofl4e
04-28-2009, 18:07
ако съм ги имала.. ми хубаво да тръгне с него да се зарибяват нищо против..

но ако все още имам би ми станало кофти..

Mi6inka
04-28-2009, 18:12
абе то момчето че е свободно свобидно е... ама това е нейна "приятелка".. няма значение ,че вече няма чувства (евентуално).. някак не мога да си представя ,приятелката ми ,на която най-вероятно съм споделяла и за него и за чувствата ми към него и т.н. в един момент да...да бъде тя с него... някак си.. Не искам да изглеждам тесногърда (не съм) ,но някак си ... явно разбирам думата "приятел/ка" по различен начин.... и все пак ако аз бях на мястото на приятелката ти не бих направила това ...

п.с. и ако все пак с това момиче не сте "Приятелки" (по начина ,по който аз разбирам тази дума) ,а просто познати всичко ,написано от мен се обезсмисля... (лично мнение)

soul1199
04-28-2009, 18:15
Еми всичко е свършило нали..ако се харесват защо не ги оставиш да бъдат щастливи. А ако още имаш чуства към него и се чустваш гадно кажи и го нали ти е най-добрата приятелка... поговори с нея тя ще те разбере. Ако просто преди си имала чуства към него а сега не... не се бъркай :)

crazymm
04-29-2009, 18:12
Оо, тя го е правила =).
По принцип нямам против, ако съм приключила окончателно връзката с момчето. Но в онзи случай не беше окончателно. На всичкото отгоре тя ме излъга, че не са заедно, а той ми се кълнеше, че ме обича и е с нея, за да ме дразни..
В крайна сметка надживях момчето, простих на приятелката си, дори сега сме приятелки, но вече просто не е същото. :?

kael
04-29-2009, 18:17
МА КАК моля ти са муци, не дай си боже НАЙ добрата ми приятелка да е щастлива... разбирасе че ще се оплача в съда от двамата по отделно и ще искам попечителство над бившия( приятел) ама той шйа ми плаща издръжка

justbebsi
04-29-2009, 18:35
ако съм ги имала.. ми хубаво да тръгне с него да се зарибяват нищо против..

но ако все още имам би ми станало кофти..
+1

beachy_bunny
04-29-2009, 18:52
имали сте... вече е свършило. ако изпитваш каквото и да е, различно от безразличие, то ти още имаш чувства към бившия си.
Съгласна съм ... БИВШИЯ е БИВШ .. !

alizi
04-29-2009, 19:42
аз подкрепям mi6onka :grin:

Jumbie483
04-29-2009, 19:59
Ще помогна с няколко трикчета, за по-бързо забиване на въпросния човек :D

Wrathchild
04-30-2009, 04:05
Чудо голямо. Те сами си решават, той след като не е с мен, може да прави каквото и с която намери за добре.
Ако имам още някакви чувства, бих поговорила с нея, но няма да очаквам да го остави, просто ще й кажа ситуацията, а тя да реши дали да остане с него. Ако е влюбена изобщо няма да настоявам да не е с него, трябва да съм много долен човек.
Mi6inka, аз пък ще ти дам ситуацията пак от ъгъл приятелство.
Била си с него, да речем преди година. Започват да се виждат, да си пишат, чуват... и искрата припламва. И ако си истинска приятелка на момичето, няма ли да искаш да е щастлива, пък макар и с бившия ти?

wink
04-30-2009, 06:42
Според мен, независимо дали има или не още чувства между вас, твоята приятелка е длъжна да те попита дали нямаш нищо против, преди да започне да се занимава с него.

Ти пък освен ако нямаш наистина силни чувства, би трябвало да й кажеш, че всичко е ок, аз така виждам нещата.

Bellatrix
04-30-2009, 07:01
Оф, ама всички говорите на изуст. Съгласна съм с варианта на Wrathchild за чак след една година и ако наистина се обичат и искат, тогава ок - нека се взимат.

Но това е, ако наистина се обичат.

Иначе има едно нещо, наречено "женска територия". Най-добрите ти приятелки не припадат по бившите или сегашните ти гаджета. Просто е грозно и лицемерно. Тя (авторката) е била с него, искали са се, имала е чувства към него, може би е спала с него... И 100 на 100 е обяснявала всичко с трепет на "най-добрата си приятелка" и хоп изведнъж айде той е с въпросната приятелка.
:? Ем не е ок.

А и какъв е тоя мъж, който минава ту през едната, ту през другата от 2 най-добри приятелки...?

Aicken
04-30-2009, 07:17
били сте заедно преди, сега не..
ти какво искаш, ако го харесва и имат привличане да те чака 1 година да го позабравиш и тогава да се занимава с него ли... О_o


8)

Wrathchild
04-30-2009, 10:55
Според мен, независимо дали има или не още чувства между вас, твоята приятелка е длъжна да те попита дали нямаш нищо против, преди да започне да се занимава с него.
Това е и моят принцип.