PDA

View Full Version : Кофти ситуация



Lonelysoul
04-28-2009, 17:13
Въпроса ми е Следния скоро едно момиче с което ходехме 3 месеца да я наречем Л. почна ми прави намеци и в краина сметка макар да него призна направо ме заряза то си личеше аз я питах това какво значи че неискаш да сме заедно ли тя ми казваше че нямала това предвид но думите и сочеха друго както и деиствията миина малко време оттогава няколко седмици аз още съм луд по нея но мисля че щом ме е зарязала значи така трябва според нея ок тя е вече никоя за мене тъй като енмога да съм и приятел както и бях преди да трагнем колкот о ида и се иска на нея немога просто съм луд по нея и така приятелство с нея немога да имам но не това ми е проблема а че има едно момиче което преди харесвах от старото училище да я наречем Г. и сега и имам скаипа и се чудех дали да нея поканя на среща но знам че още харесвам Л. и ми е супер кофти но исках да излезна с Г. но като се замисля имам чувството че под съзнателно искам да излезна с нея не защото я харесвам (аз още я харесвам акто момиче но нея обичам както Л.) та се чудех дали подсъзнателно неиска мда излезна с нея тъй като тя Г. познава сестрата на Л. и знам че това ще стигне до Л. и ще я накара да ревнува и можеби ще я накара да се почувства гадно макар да искам да излезна с нея имам чувството че ще нараня Л. макар че несме заедно според вас трябва ли да ме спира това че Л. може да и стане гадно или нетрябва да ми пука толкова за нея след като тя ме е зарязала щом го е направила неиска да е повече от просто моя пряителка как да постапя да изчакам л ида мине време или да поканя другата на среща какво мислите

smileforyou12
04-28-2009, 17:17
може би няма да ревнува незнам щом тя се е разделила с теб по добре излез с другото момиче и ако стане нещо така поне ще можеш да забравиш другата

Lonelysoul
04-28-2009, 18:01
да и аз така си мислех но смао като тя разбра че сам и зел скаип макар че беше ме зарязала преди 2 седмици се даржа мн страмно званна ми че иска да се видим даржеше се се едно неме е зарязала и ме обарка супер много и незнам какво иска хем неиска да е с мен хем неиска и да бъда с друга и незнам какво да правя неискам да я нараня но неискам да изпускам шанса си с друго момиче незнам какво да правя

soul1199
04-28-2009, 18:13
нетрябва да ми пука толкова за нея след като тя ме е зарязала щом го е направила неиска да е повече сам си отговори на въпроса :)

smileforyou12
04-28-2009, 18:27
абее тая твойта бившата май не е пораснала още хем тай хем иначе не става или ще е с тебе или няма за мен такова положение "амм тя май иска да е с мен покавами някакви знаци " няма
не може то така тя да не е с теб ти да се влияеш от нейното мнение по добре излез с момичето

Lonelysoul
04-28-2009, 18:45
прав си smileforyou12 еми работата е там че мисля че тя ме заряза тъи като ще ходи да учи в друг град и неиска да има вразка от разстояние и ще се виждаме рядко и нещо от сорта макар че толквоа я обичам че замен това няма никав проблем и винаги когато е в града от училище ще бягам за да сма с нея но тя направи своя избор таи че никога вече неискам тя да се обраща към мен по подобен начин но незнам как да и го кажа но ще прбвам с другот омомиче но от друга страна се притеснявам да започна др връзка евентуално неискам пак да ми разбият сарцето след месец 2 нее казано че ще се случи така но ако се случи вече савсем ще се депресирам

smileforyou12
04-28-2009, 18:48
така все още не съм станала момче 8-) 8-)
еми ако започнеш нова връзка няма да влагаш всичко в нея по някъкав начин ще се предпазваш

Mi6inka
04-28-2009, 19:42
бившата ти .. хем не иска да е с тебе.. хем пък с никоя да си... не може така..ааа я си гледай живота и се опитай да се забавляваш и да се чувстваш добре и с други момичета...