PDA

View Full Version : Има ли разлика между



NaskoKaulitz
04-28-2009, 17:22
нормалното тичане и това на бягащите пътеки :-o на пътека мога да си бягам цял ден без да ми прави впечатление, а като тръгна примерно около блока или на стадиона, се изморявам на половината :(

suunnseT
04-28-2009, 18:36
Хъх,
нищо не се сравнява с тичане на стадиона,
стига да тичаш правилно и дишаш равномерно ... (:

hisy
04-29-2009, 13:34
нормалното тичане и това на бягащите пътеки :-o на пътека мога да си бягам цял ден без да ми прави впечатление, а като тръгна примерно около блока или на стадиона, се изморявам на половината :( при мен е точно обратното.. на стадиона и в парка мога да тичам по цял ден..а иначе на бягащата пътека не мога и 1 сикунда :D

HotChickMaggie
04-29-2009, 13:39
нормалното тичане и това на бягащите пътеки :-o на пътека мога да си бягам цял ден без да ми прави впечатление, а като тръгна примерно около блока или на стадиона, се изморявам на половината :( при мен е точно обратното.. на стадиона и в парка мога да тичам по цял ден..а иначе на бягащата пътека не мога и 1 сикунда :D
+1

DiScOnEcTeD
04-29-2009, 17:13
и при мен е същото на пътеката цял ден и ми няма нищо а на вън 1 час и после не мога да мърдам
:-D :-D

opaaaaaaaaaaaa
04-29-2009, 17:18
нормалното тичане и това на бягащите пътеки :-o
да има разлика
за едното даваш пари а за другото- не 8)

splendour
04-29-2009, 17:36
az kato bqgam v k16ti na mqsto moga 5 min a nav1n kato bqgam i opredeleno po b1rzo se izmorqvam.p1tekata ti e po lesna moje bi za6toto ne ti4a6 za razstoqnie smis1l samo malki st1p4ici....ama tva e moita teoriq t1i 4e moji s1vsem da ne stoqt taka ne6tata :-D :-D

Carmen_Kass
04-29-2009, 19:27
нормалното тичане и това на бягащите пътеки :-o на пътека мога да си бягам цял ден без да ми прави впечатление, а като тръгна примерно около блока или на стадиона, се изморявам на половината :(

И аз съм така...и не мога да си го обясня

VerryBerry
04-29-2009, 20:27
може да не си свикнал?

LifeIsGood
04-30-2009, 03:57
Работата е там че пътеката ти поддържа скоростта. Като тичаш на стадиона може би прекалено бързаш и се изморяваш заради това...Може да си регулираш наклона и скоростта за да не ти е чак толкова лесно на пътека и да има ефект все пак от бягането.
Иначе и двете са еднакво ефикасни само дето пътеките са по неудобни, мърда се като стъпваш на нея и т.н.. и естествено не са безплатни.

Darkkiss
04-30-2009, 04:14
тфа да тичаш на пътека трябва да си бати ретарда

LifeIsGood
04-30-2009, 04:17
тфа да тичаш на пътека трябва да си бати ретарда

Еми дам, на мозачното ниво на хамстерче...

_princess_
04-30-2009, 10:20
Работата е там че пътеката ти поддържа скоростта. Като тичаш на стадиона може би прекалено бързаш и се изморяваш заради това...Може да си регулираш наклона и скоростта за да не ти е чак толкова лесно на пътека и да има ефект все пак от бягането.
Иначе и двете са еднакво ефикасни само дето пътеките са по неудобни, мърда се като стъпваш на нея и т.н.. и естествено не са безплатни.

Точно така - поддържа ти скорстта. Има и друго - като си на пътеката съпротивлението на въздуха е много по-малко, отколкото навън на открито. Освен това и на стадиона специално си има тревички, камъчки - препятствия, налага се да се прескачат понякога. Всичко това натоварва допълнително. Но според мен е много по-полезно...

SiSsKkAa
04-30-2009, 10:49
Според мен тичането на чист въздух е за предпочитане пред пътеката