PDA

View Full Version : В Даскало едни ... събота и неделя други



stanislafchety
04-28-2009, 18:30
Надявам се да ми дадете савет ...защото ми е много гадно :smt089 Имам си приятел от 1 месец ама проблема е че излизаме само събота и неделя ...в едно даскало сме ама на него му било кофти да сме заедно там :smt089 Все едно не ходим само си говорим и така ....Кажете ми какво да правя моля ви .... не искам в даскало да сме едни ... а събота и неделя други ;(

Rofl4e
04-28-2009, 18:35
:lol: :lol: :lol: и за кво да му е кофти в даскало.. срам о е от теб или кво??Я малко се дръж бе моме..и се разбери с тва момче,щом го е срам защо е с теб?Бий му шута

smileforyou12
04-28-2009, 18:35
като за начало поговорете явно не сте говорили по този въпрос
попитай го защо се държи така да не би да го е срам постави му ултиматом ако не си промени държанието ще се разделите за известно време да разбере всъщност дали държи на теб и заради теб ще се променили в училище

fc
04-28-2009, 18:36
Я му кажи да си ебе майката, кви са тия... Не може така.

Nepovtorima_93
04-28-2009, 18:45
Просто го зарежи и си намери друг приятел..Макар че в днешно време няма такива..

ThePowerOfLove
04-28-2009, 19:06
Питай го защо така. Да не го е срам, че те познава о.О ?

jambo_bs
04-28-2009, 19:46
:lol: :lol: :lol: и за кво да му е кофти в даскало.. срам о е от теб или кво??Я малко се дръж бе моме..и се разбери с тва момче,щом го е срам защо е с теб?Бий му шута

Не слушай Rofl4e тя е в фаза на биене на шутове :D

Rofl4e
04-28-2009, 19:48
:lol: :lol: :lol: и за кво да му е кофти в даскало.. срам о е от теб или кво??Я малко се дръж бе моме..и се разбери с тва момче,щом го е срам защо е с теб?Бий му шута

Не слушай Rofl4e тя е в фаза на биене на шутове :D

и все едно ще ми кажеш че не стана по добре като му бих шута?! 8-)

jambo_bs
04-28-2009, 19:49
:lol: :lol: :lol: и за кво да му е кофти в даскало.. срам о е от теб или кво??Я малко се дръж бе моме..и се разбери с тва момче,щом го е срам защо е с теб?Бий му шута

Не слушай Rofl4e тя е в фаза на биене на шутове :D

и все едно ще ми кажеш че не стана по добре като му бих шута?! 8-)

Чакам да го набиеш на мен :-)

Rofl4e
04-28-2009, 19:50
:lol: :lol: :lol: и за кво да му е кофти в даскало.. срам о е от теб или кво??Я малко се дръж бе моме..и се разбери с тва момче,щом го е срам защо е с теб?Бий му шута

Не слушай Rofl4e тя е в фаза на биене на шутове :D

и все едно ще ми кажеш че не стана по добре като му бих шута?! 8-)

Чакам да го набиеш на мен :-)

искаш ли?!

Hilary_
04-28-2009, 19:54
Зарежи го... щом го е срам да си търси друга... :? :?

bibo
04-28-2009, 20:17
Щом го е срам от теб,ако не го зарежеш ти,той ще го направи в близките месеци 99% ти гарантирам.. :-o

yahhooo
04-28-2009, 20:34
Тоя е задръстеняк

My6mYLka
04-28-2009, 20:50
дечко.. :? а пък тфа мога да ти кажа че е супер тъпо

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-29-2009, 00:38
ох много ми е познат проблема ти... в началото на годината аз нали си смених училището и сега съм 10 клас, приятеля ми е 12сти... (въпреки че е 1 god по голям от мен..хД) таа в началото на годината и той беше някакъв такъв.. само си говорихме по коридорите, даже не много рядко.. караше ме да се чувствам като парцал а обяснението му за това беше "да.. защоото не искам учителите да си сменят мнението за мен което съм си изградил.." :? (той е МНОГО добър ученик) iii от дума на дума на мен по едно време ми писна .. спрях да му се обаждам ... той спря да се обажда.. скъсахме за 1 седмица след което той сам си дойде при мен и се извини ... оттогава насам нямаме такива проблеми... е не се натискаме по коридорите на даскалото, все си имаме някакви граници но да се държим за ръка или да го гушна на стъпалата вече се случва по често и освен това имам чувството че в момента се обичаме и 2мата по равно и имаме една много хубава връзка :) що се отнася за теб или поговори с него и го питай какъв му е проблема или .. ако наистина те кара да се чувстваш кофти не мисля че е добра идея да продължите да сте заедно :-o

BePoHuKa
04-29-2009, 00:58
a[N]D[i]T[k]a]ох много ми е познат проблема ти... в началото на годината аз нали си смених училището и сега съм 10 клас, приятеля ми е 12сти... (въпреки че е 1 god по голям от мен..хД) таа в началото на годината и той беше някакъв такъв.. само си говорихме по коридорите, даже не много рядко.. караше ме да се чувствам като парцал а обяснението му за това беше "да.. защоото не искам учителите да си сменят мнението за мен което съм си изградил.." :? (той е МНОГО добър ученик) iii от дума на дума на мен по едно време ми писна .. спрях да му се обаждам ... той спря да се обажда.. скъсахме за 1 седмица след което той сам си дойде при мен и се извини ... оттогава насам нямаме такива проблеми... е не се натискаме по коридорите на даскалото, все си имаме някакви граници но да се държим за ръка или да го гушна на стъпалата вече се случва по често и освен това имам чувството че в момента се обичаме и 2мата по равно и имаме една много хубава връзка :) що се отнася за теб или поговори с него и го питай какъв му е проблема или .. ако наистина те кара да се чувстваш кофти не мисля че е добра идея да продължите да сте заедно :-o Еее много се радвам за теб!!! :-) :-) :-) Сигурно сте много сладки :grin:

curka87
04-29-2009, 06:20
Е тва наистина е много тъпо. Според мен трябва да го зарежеш тоя докато реши какво иска....Но все пак би могла да опиташ да говориш с него и да му поискаш обяснение...Току виж пък има основателна причина ( :D аз не вярвам де, ама айде).
Най-добре го зарежи и си намери някой друг.

slun4ice_90
04-29-2009, 06:29
дечко.. :? а пък тфа мога да ти кажа че е супер тъпо И аз,съм на това мнение. :-o

miss_asi
04-29-2009, 07:06
О Боже,ама може ли такоа нещо?!?Късаш го веднага...Не може така! :x

sextazy_baby
04-29-2009, 13:59
Ако бях на твое място,досега хиляди пъти да съм го оставила

vesito13
04-29-2009, 15:46
Такива ситуации не мога да си представя . Няма да тръгна с приятеля ми да се държа , като с непознат :? А ти или поговори с него , или го зарежи . Не вярвам такава "връзка" да те устройва особено .

mon4eto
04-29-2009, 16:39
И аз сам горе долу в същата ситуация като изключим това,че само спим заедно а в даскало се правим на ударени ... но както и да е ако искаш да си запазите връзката не го притискай,защото накрая ще останеш на сухо :)

LittlePrincess
04-29-2009, 16:56
Лигава работа бее :D Кажи му на две на три, че не става да се криете и ако не иска пак го късай :D

Shia
04-29-2009, 17:34
В началото на връката ми с приятеля ми и ние бяхме на подобен етап,да не се познаваме в даскало(по взаимно съгласие),защото имахме проблеми и трябваше да ги разрешим.
Е,стояхме заедно да си говорим,но се целувахме и гушкахме,но си личеше отдалече,че сме заедно

hisy
04-30-2009, 14:37
Непременно скъсай с него...и ще видиш как сам ще разбере какво е загубил и как ще ти се моли да му простиш :wink:

kael
04-30-2009, 15:35
емо ^

FancyGirl
04-30-2009, 16:33
Кажи му да ходи на майната си....

moon_flower
04-30-2009, 16:35
Или иска да сваля други момичета и да излгежда свободен или пък го е срам от теб.А може и да го прави по неразбираеми тъпи причини.

Take_That
04-30-2009, 16:44
Я му кажи да си е** майката, кви са тия... Не може така.

+11111

DevilWish
04-30-2009, 18:35
Питай го защо така. Да не го е срам, че те познава о.О ?
Съгласна съм абсолютно ;)

vlubeno_momi4e***
05-01-2009, 13:30
Олеле.. много глупаво изпълнение.. задължително повогори с него за това! Ако не се разберете - го късай, за да реши какво иска и какво не..

sweet_nothings
05-01-2009, 14:21
Ае бивали такова нещо, само събота и неделя да излизате :-D
Я по - добре поговори с него, така до никъде няма да стигнете :?

bloodyF
05-01-2009, 14:33
амии поговорете,кажи му че ти е неприятно :?

MP
05-01-2009, 15:17
Надявам се да ми дадете савет ...защото ми е много гадно :smt089 Имам си приятел от 1 месец ама проблема е че излизаме само събота и неделя ...в едно даскало сме ама на него му било кофти да сме заедно там :smt089 Все едно не ходим само си говорим и така ....Кажете ми какво да правя моля ви .... не искам в даскало да сме едни ... а събота и неделя други ;(


пише се сЪвет


едит: 4,5 ако си 6 клас не сте наред.....а и аз кфо да напраа аз как да му кажа да не го е срам от тебе?

Пише се : какво .Пред "ако" и "а" има запетайки.

Пише се : направя .Изреченията започват с главни букви,преди второто "аз" също има запетайка.