PDA

View Full Version : Как да се държа



.. DeViL mAy CrY ..
04-28-2009, 18:39
Здравейте пак.Напоследък си мисля че само вие може да ми помогнете,като ми дадетте съвет :?
Значи с уж най-добрата ми приятелка ,която има и нейна си най-добра приятелка сме най-близките в класа.КОгато види другата приятелка тича гушка я а мен като ме види и само ще ме цунка и една лека усмифка.Преди не беше така.Сега започна да си позволява много.
Наскоро си изпуснах рейса и тя ме е чакала 15 минтуи стуринта.Аз естествено и се извиних и тя ме направи на нищо.Днес тя закусня с 15 мин защоъто е ходила в другата и приятелка да пият кафе :? а аз съм на спирката и я чакам.Ето такива моменти в които си мисли че тя е безгрешната.Днес аз не исках да се качвам на един рейс а тя се качи,казах и че не ми се обикаля толкова.СЛед това тя ми се обади и започна да ми обяснява че пак съм направилка грешка и всчкакви такива.Аз се ядосах и и казах че ще и затворя.И и затворих,защото вече не я издържах.Преди 1-2 месеца си седя в часа по биология и тя през цялото време ме щипе и добре с химикалката и последния път толкова зверски ме убоде в гърба че дори и изпищях.Но аз и казвам спи и тя продълвава още по силно.Всичко това става защото преди когато ме удряше ии аз винаги и връщах даже и по силно.заятова тя ми се разсърди и аз и казах да ме дразни по някакъв начин за да види че мога да се сдържам,но тя прекалва.Постоянно ме убижда прави ме на нищо.Мойте родители са по така и не ме пускат навсякъде а тя постоянно ми дава ао да се разхождаме след училище по центъра.На мен не ми е и удобно да се прибирам -о кусно с доста закъснение.Тя попринцип не учи и гледа как да си оплътни врвемето.Кажете ми какво да направя,че тя да се държи нормално с мен,а не се 1 съм някаква твар и само да ме подритва

Infinity
04-28-2009, 18:50
Вдъхни и малко респект,за да те оцени.И на първо място също и покажи,че ти също можеш да се сърдиш и да недоволстваш.Нека не си мисли,че всичко се върти около нея и тогава може би ще започне да се съобразява и да гледа на теб като на приятелка,а не като на човек за забавления и уплътняване на време. :)

tfoitakuchka
04-28-2009, 19:44
Наистина вдъхни и малко респект, но не прекалявай защото знаеш че тя винаги има друга приятелка на чийто рамо на поплаче..така че.. бъди малко по сороBа и пренебрежителна.. не влагай много чувства..прави както прави тя...иначе мн боли..

Jumbie483
04-28-2009, 19:49
И претендираш, че това момиче ти е приятелка ?!
Или проведи с нея един сериозен разговор или просто се отдалечи за известно време. Ако тя наистина те оценява като приятелка, тогава може би ще проумее грешката си и ще си оправи поведението, а ако не го стори, то тогава знай, че за твое добро си е да стоиш по-далеч от нея.

.. DeViL mAy CrY ..
04-29-2009, 15:43
Благодаря ви,днес поговорих с нея,обеща ми да се опорави и да престане и започнахме начисто дано стане всичко както преди :-)