PDA

View Full Version : Няколко въпроса за удължаване на коса..



s1NNer
04-28-2009, 19:15
Всички ми казват различно и искам да питам .. косата, която се закача с щипки задължително ли е фризьор да ти я поставя или може и сам!? Ииии на няколко мацки съм забелязвала, че са с удължена коса - кестенява на цвят ии на слънце косата лъщи и си личи, че не е истинска .. и примерно ако косата се боядиса дали ефекта ще е същия или ще изглажде по добре .. ?!?

sladkish_14
04-28-2009, 19:19
Не е задължително да ти я закача фризьор , но е хубаво първия път да идеш за да ти покаже как става !
Второ ако косата , която си си взела е качествена и истинска няма как да блести на слънце ,, И аз съм виждала такива момичета , но не мисля , че седи грозно напротив хубаво е косата да ти има блясък , естествено ако и твоита има блясък , за да не се получи грозно !
А колкото до боядисването - зависи ,,
И пак казвам , ако косата ти е естествена и хубава няма да имаш никакви проблеми , от там нататък е въпрос на подръжка , за да не си личи , че не е твоя ,, :)

s1NNer
04-28-2009, 19:26
Мерси много =)

sladkish_14
04-28-2009, 19:33
:-)

SuperBadSuperFresh
04-28-2009, 20:17
Незнам на мен ли ми е набито окото...виждам всички момичета с изкуствени коси.Освен една съседка,ама нейната коса е към 2000 лв 8-) Просто ми се похвали.Иначе тия евтините коси хич ги няма....

kapinka
04-29-2009, 11:57
Аз имам такава коса от естествен косъм и изобщо не ми личи, дори родителите ми не забелязаха докато не им казах.
Моя приятелка продава коси, ако се интересуваш мога да ти покажа снимки;)
Може да се боядисва, прикача се с клипси(вид фиби), може да се прави с маша на масури, с преса, ролки и тн. - абсл всичко!

П.с. - и не блести на слънце, защото косъма е естествен;)

LittlePrincess
04-29-2009, 12:00
Незнам на мен ли ми е набито окото...виждам всички момичета с изкуствени коси.Освен една съседка,ама нейната коса е към 2000 лв 8-) Просто ми се похвали.Иначе тия евтините коси хич ги няма....

Ооо да и аз ги забелязвам веднага. 8-)

billytalent
04-29-2009, 12:04
Незнам на мен ли ми е набито окото...виждам всички момичета с изкуствени коси.Освен една съседка,ама нейната коса е към 2000 лв 8-) Просто ми се похвали.Иначе тия евтините коси хич ги няма....

Ооо да и аз ги забелязвам веднага. 8-)

+1 наистина много се забелязва