PDA

View Full Version : Целулит..



Never
04-28-2009, 19:22
Значи....знам,че почти всяка жена го има... иии съм запозната с това ,че трябва да се пие много вода и да се правят упражнения ... Та...искам да попитам дали някой знае някакви домашни рецепти за премахването на целулит...(без тази с кафето) Ако някох е изпробвал и има ефект нека сподели.предватително благодаря :)

clever
04-28-2009, 19:39
можеш да попиташ в аптеката за кремове :)
има много ефективни кремчета
тичкай и ще се махне бързо :P
успех! 8-)

mimsssssss
04-29-2009, 10:43
домашна рецепта освен с кафе знам и със мед.слагаш по малко на ръцете и долепяш до проблемната зона и дурпаш.продължаваш докато меда не стане бял и не лепи вече.незнам каква е функцията мисля че нещо като издърпване на мастните депа.правила съм го 2 пъти просто нямам време но после кожата е мн гладка.дори да не ти помогне за целулита все пак е поздхранващ меда за кожата.прави се 3 пъти седмично,не всяка вечер.

billytalent
04-29-2009, 10:47
домашна рецепта освен с кафе знам и със мед.слагаш по малко на ръцете и долепяш до проблемната зона и дурпаш.продължаваш докато меда не стане бял и не лепи вече.незнам каква е функцията мисля че нещо като издърпване на мастните депа.правила съм го 2 пъти просто нямам време но после кожата е мн гладка.дори да не ти помогне за целулита все пак е поздхранващ меда за кожата.прави се 3 пъти седмично,не всяка вечер.

И аз съм чела за това,на че си мажеш цялото тяло и се увиваш с някакъв найлон например и стоиш така 10-15 мин. и след това отмиваш :-D

SiSsKkAa
04-29-2009, 11:24
Aз използвам антицелулитния гел душ и след това и крема за целулит на Дева.Определено има ефект,но се появява почти като си измазала и двете тубички.По принцип пише,че трябва да третираш тялото два пъти на ден с тези два крема,но аз го правех по 1 път на ден дори понякога и през ден.Сега ми свършиха трябва пак да ходя да си взема,но определено има ефект.Двата крема струват общо към 9 лева най-много(т.е едното е душ гел,който е добре да се нанася с антицелулитния диск другото е крем,който се нанася като излезеш от банята).Аз си ги слагах на краката,паласките,корема и ръцете.Само на ръцете май няма ефект

Sissy90
04-29-2009, 16:48
Aз използвам антицелулитния гел душ и след това и крема за целулит на Дева.Определено има ефект,но се появява почти като си измазала и двете тубички.По принцип пише,че трябва да третираш тялото два пъти на ден с тези два крема,но аз го правех по 1 път на ден дори понякога и през ден.Сега ми свършиха трябва пак да ходя да си взема,но определено има ефект.Двата крема струват общо към 9 лева най-много(т.е едното е душ гел,който е добре да се нанася с антицелулитния диск другото е крем,който се нанася като излезеш от банята).Аз си ги слагах на краката,паласките,корема и ръцете.Само на ръцете май няма ефект
А диск от къде си купи? В комплекта ли имаше нещо?

VerryBerry
04-29-2009, 20:26
аз бях чувала за това:връзка пресен магданоз се вари все едно за чай,след което се прецежда и течността се слага в кубчета за лед.Оставят се във фризера да замръзнат добре и след това проблемните зони се обтриват 2пъти на ден-сутрин и вечер с тях.Не знам до колко помага,с/у целулита, досега съм се борила с него само със спорт и гелчета,но сега поне пресен магданоз има навсякъде и може да се пробва

SiSsKkAa
04-30-2009, 09:15
Aз използвам антицелулитния гел душ и след това и крема за целулит на Дева.Определено има ефект,но се появява почти като си измазала и двете тубички.По принцип пише,че трябва да третираш тялото два пъти на ден с тези два крема,но аз го правех по 1 път на ден дори понякога и през ден.Сега ми свършиха трябва пак да ходя да си взема,но определено има ефект.Двата крема струват общо към 9 лева най-много(т.е едното е душ гел,който е добре да се нанася с антицелулитния диск другото е крем,който се нанася като излезеш от банята).Аз си ги слагах на краката,паласките,корема и ръцете.Само на ръцете май няма ефект
А диск от къде си купи? В комплекта ли имаше нещо?

В комплекта нямаше,но орифлейм и ейвън го предлагат.
Един пластмасов е можеш да провериш,ако имаш познат дистрибутор

martinelka_kuklata
04-30-2009, 14:45
Аз съм дистрибуторка на Ейвън и все си поръчвам и за себе си нещичкo. Сега мисля да си взема Аvon Care лосион за моментално стягане на тяло, защото е много евтин, а гледах и Solutions дневен и нощен гел с-щу целулит за 16.90. А предния път си взех от онези мини-масажори, но аз като се насапунисам и търкам с него и май премахва целулита.. И пробвах оная рецепта с мед и кафе мн добре действа на кожата, но не знам дали ще има резултат.

DimovB
04-30-2009, 15:16
налагай го с лимонови резенки

SUSSIE
05-01-2009, 16:23
налагай го с лимонови резенки

Това май....най ще помогне :lol:

Слушай мацка , лесно няма :-D
Ако с гелове и вибриращи колани се става като богиня нямаше да има фитнеси и т.н. :-D
Най - добре тичай наволя . Така хем ще махнеш каквото трябва , хем ще имаш повече енергия . Практикувай спорт , движи се и пий вода .
Дано успееш 8)