PDA

View Full Version : Първата целувка...малко късно :)



iloveyouforever
04-29-2009, 10:52
Супер неопитно момиче като мен ще ви помоли за няколко съвета, защото хич не е на "ти" с любовта :)
Таа, малко късно срещам любовта и досега не съм се целувала - момчето ще разбере ли, че го правя за първи път, първата целувка винаги ли е провал?
Кога трябва да се случи...излизах два пъти с него (но се познаваме от доста по-дълго време от училище), на втория път на раздяла ме целуна по бузата (първият път не)...може би ми показва, че иска да има нещо повече с мен или се лъжа :)

Gary
04-29-2009, 10:56
Ще разбереш на третата среща иска ли нещо от теб:) А за целувките не се притеснявай - получават се сами :wink:

mynichka
04-29-2009, 10:56
И какво като разбере, че ти е първата целувка?

iloveyouforever
04-29-2009, 10:58
А дали ще има трета среща ме е страх :D пишем си, звъняхме си, ама не ми предлага трета среща (а мина повече от седмица вече), нали не се очаква от мен да е инициативата?! мисля, че не :)
Ми кофти ще е, срамно някакво, все пак не съм на 12 :)

mynichka
04-29-2009, 11:00
Няма значение, че не си на 12..можеш да се радваш, че не си целувала всеки срещнат...даже ще му стане приятно, колкото и да си неопитна :)

iloveyouforever
04-29-2009, 11:04
Не знам...доста сме различни, той е от по-така "отворените" момчета, аз съм по-свитичка и притеснителна (даже нз как ме е харесал :D )...и предполагам няма да е кой знае колко впечатлен от този факт...неква задръстена ще му се сторя...

Gary
04-29-2009, 11:07
Спокойно, изчакай още мъничко... Пък ако той не ти предложи - покани го ти :wink: И не се подценявай - ако те е харесал, всичко в теб му се струва привлекателно :)

iloveyouforever
04-29-2009, 11:10
Ооо, притеснявам се аз да го каня...ще го изтълкува все едно - "е тая ме кани, значи яко е хлътнала по мене"...пък и не знам кво да си говорим :) харесал ме е може би външно и мн не му пука за др неща, де да знам и аз :D

mynichka
04-29-2009, 11:11
Може да е харесал точно това в теб- скромността :) Успех с момчето и първата целувка :P :)

My6mYLka
04-29-2009, 11:11
еми изчакай малко време ако не те покани направи се на малко по отворена и ти го покани може би 4ака да види дали ти си заинтересувана от него . . . Пък и всеки човек е красив по своему :wink:

Gary
04-29-2009, 11:14
Естествено, че си го привлякла с външен вид - няма как да ти бръкне в душата от първия път :) Това става постепенно.

iloveyouforever
04-29-2009, 11:17
Ох, дано не чака аз да го поканя... ще има да чака :D интересувам се от него, ама не искам толкова директно да го разбира (макар че може би така се прави) Той ми изглежда на врял и кипял, а аз...тц-тц...никак не ги разбирам тези неща :)

AnzaRe
04-29-2009, 11:19
Спокич и да разбере какво?Нали се обичате,и да е за първи път няма нищо лошо в това!

iloveyouforever
04-29-2009, 11:21
Естествено, че си го привлякла с външен вид - няма как да ти бръкне в душата от първия път :) Това става постепенно.

Въпросът е, че малко залъгвам хората :) В смисъл, шопингът, модните дрешки, това ми е хоби...и смея да твърдя, че се обличам малко по-предизвикателно (е сега не някакви супер къси поли, даже поли не нося, нито пък разголени деколтета), но определено неща, които се забелязват и като модел и като цвят по-ярки примерно....и може би това го е объркало в представата му за мен. Външният ми вид е малко по-екстравагантен, а всъщност като поведение съм доста по-резервирана и консервативна...и все пак още на първата среща трябва да е усетил нещата, ама ме покани на втора...и аз нз какво да си мисля вече :)

Gary
04-29-2009, 11:27
Просто чакаш малко, без да откачаш. И не се подвеждай по изгледа му, той може да изглежда врял и кипял, а всъщност това да са неговите "екстравагантни дрехи" :wink:
P.S. Поздравления за правописа, рядкост е във форума!

iloveyouforever
04-29-2009, 11:30
Ще опитам да не се шашкам много и ще почакам, макар че ако ми предложи трета среща, ще съм супер шашната и притеснена пак :D
P.S. За правописа - мерси, старая се :)

slun4ice_90
04-29-2009, 11:33
Ще разбереш на третата среща иска ли нещо от теб:) А за целувките не се притеснявай - получават се сами :wink: +4е :)

Neftochimic
04-29-2009, 12:11
Супер неопитно момиче като мен ще ви помоли за няколко съвета, защото хич не е на "ти" с любовта :)
Таа, малко късно срещам любовта и досега не съм се целувала - момчето ще разбере ли, че го правя за първи път, първата целувка винаги ли е провал?
Кога трябва да се случи...излизах два пъти с него (но се познаваме от доста по-дълго време от училище), на втория път на раздяла ме целуна по бузата (първият път не)...може би ми показва, че иска да има нещо повече с мен или се лъжа :)

възможноста момчето да разбере, че до сега не си се целувала е минимална...
само трябва да се отпуснеш и да не се притесняваш...
с една дума да не мислиш, че може да се изложиш по някакъв начин..
отпускаш се и действаш
и.... това е, не е и никак трудно, Успех:)

Hilary_
04-29-2009, 12:15
Ами просто не се притеснявай...каквото стане това... пък и доста сладко момчето, с което си да разбере, че се целуваш за първи път... :grin: Прави това, което той прави... :wink:

mon4eto
04-29-2009, 16:42
Не винаги е провал спокойно при мен например си мина нормално :) А по въпроса дали ще разбере ... ако наистина незнаеш какво да правиш може и да разбере :D Само не бива да се притесняваш :)

hisy
04-30-2009, 15:51
трябва да се успокоиш и да не се притесняваш... :)