PDA

View Full Version : Есе по английски



gLoRiToO
04-29-2009, 12:38
Здравейте,някои ако може дам и напише едно есе на тема:"Blood is thicker than water.''(Кръвта вода не става).Или поне да ми напишете увод и там начало на теза,щото не се сещам как да почна... :-o ](*,)

Редактирано от ProstoAz
1 точка от правилника!

Isoxa
04-30-2009, 16:40
Не съм по писане на есета, но ако искаш ми го напиши на български и аз ще ти го преведа собственоръчно и ще го по-оправям където може да е по-добре. (Бива ме в редактирането ;) ) Само гледай да не е и много дълго, че ме бива и в мързелуването. :-D

Bianca
05-01-2009, 00:18
Не съм по писане на есета, но ако искаш ми го напиши на български и аз ще ти го преведа собственоръчно и ще го по-оправям където може да е по-добре. (Бива ме в редактирането ;) ) Само гледай да не е и много дълго, че ме бива и в мързелуването. :-D
Къде се буташ?! И еня си нямаш от езика, ама дай да се правим на голямата работа.

Isoxa
05-01-2009, 06:48
Не живея в България, ходя в Английско училище, имам отлични оценки по Английски и съм един от най-добрите в училището по Английски език.
Как разбра, че и "еня" си нямам от езика не знам, ама не мисля, че ти си много добър. :?

Bianca
05-01-2009, 10:58
И аз имам отлични оценки по Английски език, и аз съм най-добрата. Независимо къде учиш, мисля, че имаш много стилистически и граматически грешки.

Isoxa
05-01-2009, 21:00
Докажи го. 8)

Bianca
05-01-2009, 21:01
Погледни другата тема, човече. ;)

gLoRiToO
05-06-2009, 19:25
Еми то проблема е че темата е много глупава и нищо и на бг немога да измисля.Аз ако го измисля на бг лесно и на английски ще го напиша,ама квото измислям все в коша отива щото е няква пълна боза... ](*,)