PDA

View Full Version : zdraveite imam nyjda ot pomo6t ужасно депресирана



bebeT0091
04-29-2009, 12:06
Здравейте незнам дали е проблем или по скоро да споделя ,но искам вешето мнение -Аз съм на 17 години и незнам защо имам толкова проблеми относно приятелството.До скоро си мислих,че имам много приятели ,но се убедих ,че всичко е лъжа.Мойте съученички започнаха да ме избягват без уснователна причина ,но това да е проблема.Аз съм момиче което може да има всичко ,а за един ден всичко се срина.Ето и какво се случи имах си приятел до преди месец и мисля че още имам нещо към него,но той никога за тия 8 месеца за който бяхме заедно не погледна на мен на сериозно,а по скоро защото в секса си пасвахме идеално ,но колкото и влюбена да съм в него, не е това от което имам нужда ,секса не е всичко за мен.И така аз спрях да се занимавам с него почти месец вече,но още ми липсва,но и той казва ,че му липсвам,но немисля да му вярвам.Мислих си че мога да го заменя и за това най-добрата ми приятелка ,която никога не ме е предавала ме убеди да изляза с едно момче ,макар че небях много сигурна,но се съгласих.И от тук започнаха всички проблеми:Той ме харесвал от много удавна поне така твърди и аз също го харесах от първия път в който го видях.Но при него живота му е голямо тъмнина. Преди беше обвинен за убиството на едно момиче,но доказаха напълно ,че е невинен.Той именно заради това ми каза да не се занивам с него ,защото съм щяла да си имам проблеми ако нашите научат,макар че за мен не е толкова проблем.Та и ето какво се случи вчера в даскало едно момиче ме нападна пред всички ,че съм била спала с това момче ,но това никога не се е случвало и до колкото знам от него тя е била спала с него малко преди аз да започна да се интересувам от него.Това момиче се упита пред всички в училище да ме унижи едвали не съм и го откраднала пък той неиска да е с нея ,и свички знаят.че съм спала с него,но аз несъм и всички са на нейна страна в училище и свички ме изоставиха заради нея и днес неможах да утида на училище ненамерих сили и незнам какво да правя.Нямам приятели в училище и се чувствам самотна. Незнам как да ги погледна в училище след случилото се еднава ли не аз станах курвата за без нищо.И така той неиска да е с мен зарад това което е.В училище ме мразят.бившия ми ми липсва ужасно много и днес съм ужасно депресирана помогнете ми :( :( :( :(

Rza
04-29-2009, 13:04
е добре гаджето ти било с тебе за секса само пък ти липсва :lol: :lol: и причина има не е да няма

bebeT0091
04-29-2009, 13:15
е добре гаджето ти било с тебе за секса само пък ти липсва :lol: :lol: и причина има не е да няма
мислиш ли че ми е нужно точно това твое мнение

LittlePrincess
04-29-2009, 13:26
Глупаво е, че не си отишла на даскало, поне според мен. Трябва да отидеш и да не ти пука от другите..

ProstoAz
04-29-2009, 18:31
Писането на кирилица е задължително!