PDA

View Full Version : Космите по ръцете



fluffka1
04-29-2009, 12:27
хора, имам едно въпросче, повечето ми съученички си махат и космите на ръцете, немога да ги разбера що, то тва сякаш стана като мода! :lol: аз досега не съм ги махала, та въпроса ми е дали да почна да ги махам? :? попринцип не съм няква адската космата, ама ест си имам косъмчета и по ръцете :D аз лично не смятам че трябва, ама се притеснявам ся, да не почнат нещо да ми се подиграват, щото времето се стопля вече и почват да се носят тениски, потници... та вие махате ли си ги? и ако да, с какво? с епилатор ли? ама да не станат после по тъмни и по дебели и тн??? тва са ми въпросчетата и ако може без тъпи изказвания. :)

Редактирано от ProstoAz
7 точка от правилника!

lipstik
04-29-2009, 12:30
Като не ти пречат не си ги махай.И не мисля,че е смешно.И аз не си махам космите от ръцете и до сега никой не ми се е смял или ми е казвал нещо.И като почнеш да ги махаш,ще ти станат същите като на краката.

sweet_bubka
04-29-2009, 12:31
Аз си ги махам с епилатор понеже имам нужда доста гадни са,но твоите ако са добре не виждам смисъл...

fluffka1
04-29-2009, 12:34
Аз си ги махам с епилатор понеже имам нужда доста гадни са,но твоите ако са добре не виждам смисъл...
мхм, и аз не виждам ама... :D е добре като си ги махнеш после порастват ли по дебели?

sweet_bubka
04-29-2009, 12:38
Ами не даже започват да се разреждат,но много зависи от това дали си ги премахнала с корена

HotChickMaggie
04-29-2009, 13:04
Ами аз си ги махам с епилатор.Не че са ми толкова много,но ме дразнят.И не стават по - тъмни и по - дебели.Даже започват да се разреждат както каза sweet_bubka.

fluffka1
04-29-2009, 13:11
ок, благодаря ви :) А мене попринцип адски много ме боли като се епилирам, дори и на краката, можете ли да ми предложите някакъв епилатор да си взема, щото може и моя да е скапан и затва да ме боли, или пък някакъв друг начи, с нещо да се мажа ли... и аз незнам, вас не ви ли боли? :D

YouCantStopMe
04-29-2009, 14:06
Щом мислиш,че нямаш нужда-недей!
Аз не си ги махам и за сега нямам намерение.Познавам много хора,които си ги махат и досега никой от тях - не ми се е подигравал - за това. :lol: Спокойно!Те си преценят за себе си. :)

shell
04-29-2009, 15:23
о моля ти се недей прави грешката щом другите го правят дай и аз :? щом косъмчетата ти не са големи не ги махай-не виждам смисъл да си създаваш още работа по обезкосмяването на още едно място.

HotChickMaggie
04-29-2009, 15:26
ок, благодаря ви :) А мене попринцип адски много ме боли като се епилирам, дори и на краката, можете ли да ми предложите някакъв епилатор да си взема, щото може и моя да е скапан и затва да ме боли, или пък някакъв друг начи, с нещо да се мажа ли... и аз незнам, вас не ви ли боли? :D

Ами ако те боли,си вземи охлаждащ гел.Почти нищо не се усеща.Аз лично не ползвам.Пробвала съм,но мен не ме боли така или иначе 8-)

j_adore2
04-29-2009, 15:32
И аз си ги махам ..Но ходя на козметик,защото от спиларора ми излизат подкожни,а пък за ръцете е много грозно.Попринцип е по-хубаво да си ги махаш,по - естетично е .. Гадно е да видиш лятото хубаво момиче с някви космясали черни ръце :?

fluffka1
04-29-2009, 15:45
И аз си ги махам ..Но ходя на козметик,защото от спиларора ми излизат подкожни,а пък за ръцете е много грозно.Попринцип е по-хубаво да си ги махаш,по - естетично е .. Гадно е да видиш лятото хубаво момиче с някви космясали черни ръце :?
"космясали черни ръце" :lol: ти ме изкара няква мангалка бе! нали тва казвам по горе че "попринцип не съм няква адската космата,";" аз лично не смятам че трябва, ама се притеснявам ся, да не почнат нещо да ми се подиграват, щото времето се стопля вече и почват да се носят тениски, потници." :lol:

fluffka1
04-29-2009, 15:47
ок, благодаря ви :) А мене попринцип адски много ме боли като се епилирам, дори и на краката, можете ли да ми предложите някакъв епилатор да си взема, щото може и моя да е скапан и затва да ме боли, или пък някакъв друг начи, с нещо да се мажа ли... и аз незнам, вас не ви ли боли? :D

Ами ако те боли,си вземи охлаждащ гел.Почти нищо не се усеща.Аз лично не ползвам.Пробвала съм,но мен не ме боли така или иначе 8-)
какъв е този охлаждащ гел? :) ще може ли да кажеш повечко, цена мойе..? и снимка да ми пуснеш може.... 8-)

silver_moon
04-29-2009, 15:50
Според мен не ги махай. Аз мойте не ги закачам и никой нищо не ми е казвал за тях. Не са кой знае колко големи и тъмни. А и през лятото се изрусяват 8-)
Та ако са като мойте по-добре ги зарежи

j_adore2
04-29-2009, 15:51
И аз си ги махам ..Но ходя на козметик,защото от спиларора ми излизат подкожни,а пък за ръцете е много грозно.Попринцип е по-хубаво да си ги махаш,по - естетично е .. Гадно е да видиш лятото хубаво момиче с някви космясали черни ръце :?
"космясали черни ръце" :lol: ти ме изкара няква мангалка бе! нали тва казвам по горе че "попринцип не съм няква адската космата,";" аз лично не смятам че трябва, ама се притеснявам ся, да не почнат нещо да ми се подиграват, щото времето се стопля вече и почват да се носят тениски, потници." :lol:
Не говоря конкретно за теб ,ами попринцип :P

me4eto
04-29-2009, 16:41
ако боли с епилатор си опани кожата и я дръж така докато се епилираш в началото. после самата ръка изтрупва и не се усеща

mynichka
04-29-2009, 16:45
Аз си ги махам с епилатор :)

vesito13
04-29-2009, 16:57
Не ги махам , не виждам смисъл , малко са , светли са и са почти незабележими . Защо ми е да си добавя още едно досадно задължение в ежедневието си ? А веднъж почна ли няма спиране после .

Jaffs
04-29-2009, 17:02
Махам ги и ходя на козметик.
Ако теб не те притесняват не мисля, че е нужно да ги махаш. След като казваш, че не си космата значи няма нужда. Не мисля, че ще ти се подиграват. :)

DiScOnEcTeD
04-29-2009, 17:06
мойте са малко но ги махах с епилатор според мен е много по добре като не гледаш някфи косматии ръце .... дори и малко да е ... поне аз не го понасям тфа :) :)

fluffka1
04-29-2009, 17:48
оф вече и аз незнам какво да правя :lol: някой ми викате да ги махам, другите не.... :lol: нз, ще видим :)

fluffka1
04-29-2009, 17:50
ок, благодаря ви :) А мене попринцип адски много ме боли като се епилирам, дори и на краката, можете ли да ми предложите някакъв епилатор да си взема, щото може и моя да е скапан и затва да ме боли, или пък някакъв друг начи, с нещо да се мажа ли... и аз незнам, вас не ви ли боли? :D

Ами ако те боли,си вземи охлаждащ гел.Почти нищо не се усеща.Аз лично не ползвам.Пробвала съм,но мен не ме боли така или иначе 8-)
какъв е този охлаждащ гел? :) ще може ли да кажеш повечко, цена мойе..? и снимка да ми пуснеш може.... 8-)
искам да разбера за този гел, като си опъвам кожата пак ме боли, на ръцете незнам дали ще боли, ама на краката... :( плс някой ако знае нещо за гела да каже... :(

TonChoY
04-30-2009, 17:24
абе ако не са ти много космите на ръцете не ги махай
аз нямам много ама ги махам щото ме дразнят
никфи петна няма да ти стават ... поне на мен нищо ми няма
то си е и до кожа :)

изобщо не гледай какво правят другите или какво е на мода важното е ти да си решиш не ние да ти казваме .. пак ако решиш да не ги махаш и нещо ти се подиграват значе че тия са някфи глупачки не е нужно всички да са еднакфи всеки да прави едно и също нещо и т.н. .. :)

Black_Fyed_Peas
04-30-2009, 17:56
аз мойте ги махам от почти две години започнах с епилатор обаче впоследствие се обезкосмявам на всякъде с кола маска :)

sssladuranka
04-30-2009, 19:18
ми аз тъй да се каже ги "подстригвам" или "разреждам" не ги махам съвсем не ми стои добре :? аз съм по-мургавичка и без хич стои зле според мен...а 1фр с по-светла кожа ги маха с крем

Seducti0n
04-30-2009, 20:34
да, всички момичета, които си обезкосмяваме ръцете сме ултра модерни... :-o


Аз лично го правя, тъй като не се чувствам добре, ако ръцете ми не са епилирани, ако ти обаче не изпитваш вътрешно неудобство, прояви характер и не позволявай да ти се насаждат някакви убеждения.

Biskfitka
04-30-2009, 20:52
И аз ги махам с епилатор.

FancyGirl
04-30-2009, 21:03
Аз си ги махам с крем или с епилатор или първо с крем и каквото остане с епилатор. Ами както искаш ако искаш си ги махай ако нямаш много не дей още ако си личат махни ги защото лично според мен е грозничко... :)

Jumbie483
04-30-2009, 21:41
Аз не ги махам, защото са ми последна грижа, честно казано, но мисля в скоро време и тях да премахна. Омръзнаха ми :lol:

а какви са тези кремове, които използвате за премахването ?!
аз това за първи път чувам..
мисля, като за начало да пробвам с епилатор, но все пак да попитам и за кремовете.. :)

fluffka1
05-01-2009, 07:50
Аз не ги махам, защото са ми последна грижа, честно казано, но мисля в скоро време и тях да премахна. Омръзнаха ми :lol:

а какви са тези кремове, които използвате за премахването ?!
аз това за първи път чувам..
мисля, като за начало да пробвам с епилатор, но все пак да попитам и за кремовете.. :)
аз имам такъв крем, ама много не ги използвам, щото не е мн ефикасен :Д

Snuffles
05-01-2009, 08:28
Ако ти пречат или ако си личат много ги махни, иначе няма нужда :wink:

In4iTu_
05-01-2009, 11:03
И като почнеш да ги махаш,ще ти станат същите като на краката.

По-голяма глупост не бях чувала. Поне като не сте информирани, не се изказвайте неподготвени...Махам си ги, защото мисля, че имам нужда (и не са ми станали като на краката, дори намаляват с времето). Махам ги с епилатор, но наистина, ако мислиш, че нямаш нужда, не ги махай само и само да не си различна от другите...
А за тези кремове...голяма глупост са..поне на мен не ми махат нищо

fluffka1
05-01-2009, 11:53
благодаря много за отговорите, ама така и не разбрах за този охлаждащ гел???

TheNewReligion
05-01-2009, 12:27
Ние да ти кажем дали да си махаш космите? :-o А, ако излезе на мода да си махаме веждите и да ги рисуваме? :x Аз лично си епилирам ръцете.

happyfacex
05-01-2009, 12:52
^ Ако са ти по-късички и руси зарежи тая работа с епилатора обаче ако са черни и по-дълги по-добре ги махни

vlubeno_momi4e***
05-01-2009, 14:04
Аз си ги махам с кола маска...
мм идва лято по добре си ги махни - така ще ти е по конфортно.

fluffka1
05-02-2009, 20:07
ок, благодаря ви :) А мене попринцип адски много ме боли като се епилирам, дори и на краката, можете ли да ми предложите някакъв епилатор да си взема, щото може и моя да е скапан и затва да ме боли, или пък някакъв друг начи, с нещо да се мажа ли... и аз незнам, вас не ви ли боли? :D

Ами ако те боли,си вземи охлаждащ гел.Почти нищо не се усеща.Аз лично не ползвам.Пробвала съм,но мен не ме боли така или иначе 8-)
плс хорааа! никой ли незнае за този охлаждащ гел?????? :cry: :cry: :cry: :cry:

Shia
05-02-2009, 20:11
Само през лятото ги махам.
Със самобръсначка,чувствам се по конфортно без косми на ръцете.
Станат ли по-дебели и големи-бръсна ги пак,всичко трябва да се подържа


Лосион за след слънце,ако си вземеш ще ти свърши работа ,като охлаждащ гел.Той се ползва за охлаждане пак,когато си изгорял на слънце ,за да не те боли и да ти се успокои кожата.

j_adore2
05-03-2009, 15:35
Само през лятото ги махам.
Със самобръсначка,чувствам се по конфортно без косми на ръцете.
Станат ли по-дебели и големи-бръсна ги пак,всичко трябва да се подържа


Лосион за след слънце,ако си вземеш ще ти свърши работа ,като охлаждащ гел.Той се ползва за охлаждане пак,когато си изгорял на слънце ,за да не те боли и да ти се успокои кожата.

Махаш си космите на ръцете със самобръсначка :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Fych
05-03-2009, 16:11
То и аз така ама мен ме питат дали съм ги махала,че изглеждали доста добре :D Ако се чувстваш комфортно с тях си ги дръж,ако не ги махай :) Въпрос на усещане ;)

Shia
05-03-2009, 16:20
Пробвах с деепилатор,но маха част от космите,но не всички.Нямам възможност да си закупя епилатор затова я карам на бръснач .

Pepincetyy
05-03-2009, 18:09
аз си ги махам с кола маска и е наи-добре според мен
Shia махаш си ги с самобръсначка :shock: :shock: :shock: ТИ ДА НЕ СИ ЛУДА БЕ МОМИЧЕ???

mysterious93
05-03-2009, 18:23
оф ся кат чета тая тема пак размишлявам :D моите са дълги и са тъмни и най малкото през лятото мога да ги махам..обаче с кола маска не мога сама а нз дали винаги ще има кой да ми ги маха(да помага), с епилатора ме е страх дса не се появят от ония косъмчета дет растат навътре.. подкожните,а депилатор се махат идеално поне моите но пък тря през 3-4 дена и напрао нз..а мн ли се виждат докато трябва да станат достатъчно големи за да се захванат??

intotheblue
05-03-2009, 20:11
Най-добре ти се прицинни дали да си ги махаш.Аз лично си ги махам,защото идва лято и се носят къси ръкави и потници и мисля,че е по-добре без косъмчета.Махам ги с кола маска,но ако искаш може и с епилатор.Все същото е.Космите стават малко по-твърди,но си заслужава.Опитай и си избери начин за премахването им.
Може и да посърсиш студио където ги махат чрез лазерна или фотоепилация.Аз мислу така да направя,защото е за няколко години и казват,че болката е поносива и ефектът е задоволитемен.Ако ти се дават пари може и така да постъпиш.
Успех!

heiress
05-04-2009, 09:06
хора, имам едно въпросче, повечето ми съученички си махат и космите на ръцете, немога да ги разбера що, то тва сякаш стана като мода! :lol: аз досега не съм ги махала, та въпроса ми е дали да почна да ги махам? :? попринцип не съм няква адската космата, ама ест си имам косъмчета и по ръцете :D аз лично не смятам че трябва, ама се притеснявам ся, да не почнат нещо да ми се подиграват, щото времето се стопля вече и почват да се носят тениски, потници... та вие махате ли си ги? и ако да, с какво? с епилатор ли? ама да не станат после по тъмни и по дебели и тн??? тва са ми въпросчетата и ако може без тъпи изказвания. :)

Редактирано от ProstoAz
7 точка от правилника!

Как може да се изсмееш на съученичките си и в следващия момент да се замислиш дали да им подражаваш? Прояви малко характер..

djudjulinkaa
05-04-2009, 10:36
Щом не те дразнят и мислиш, че няма нужда да ги махаш не ги махай..Аз си ги махам, но имам много познати, както и съученички, които не си ги махат и не ми прави впечатление, защото и аз ако имах колкото тях нямаше да ги махна.. Всеки има различно мнение, така че незнам за съученичките ти.. :)

Zaharinka
05-04-2009, 18:14
Въпрос на избор е дали ще ги махаш или не.Ако ги махаш най-добре с епилатор или кола маска :)

smiLe49
05-04-2009, 20:23
Аз си ги махам.А иначе тва,че може някой да ти се смее ми се струва безумно...Споко,никой няма да ти се подиграва.Въпрос на предпочитание.Ти не си длъжна да ги махаш,щото и другите ги махат. :)

titity
05-20-2009, 08:09
моите са светло кафеникави, но доста дългички 8-) ... Наследила съм най-гадния ген на майка ми и незнам защо, но са ми казвали че били интересни :lol: ама не ги махам защото после казват че ставали твърди и черни ... А на тебе като не ти пречат няма смисъл да гледаш от съученичките си :? :?

GossipGirl89
05-20-2009, 08:15
Ами аз лично мойте си ги махам защото са тъмни и си личат много... Ако са ти по-светлички не ги махай ;)

gia_sena_mono
05-20-2009, 09:33
Аз моите ги махнах преди 1-2 дни.От доста (да не кажа няколко години) време все искам да ги махна,но после се отказвам и сега реших.Никой нищо не ми е казвал за тях,но бяха тъмни и не много къси, така че си личаха.Махнах ги със студена кола маска (защото в магазина нямаше топла :( ), обаче се занимавах ЦЕЛИ 2 ЧАСА. :-D
Някой беше споменал в тази тема първият път да ги махнеш с кола маска,а после само да ги поддържаш с епилатора.Идеята ми се струва добра,но дали ще се появят подкожни косъмчета?

А ПО ТЕМАТА:
Махни си ги само ако ти искаш.

billytalent
05-20-2009, 09:46
Въпрос на избор е дали ще ги махаш или не.Ако ги махаш най-добре с епилатор или кола маска :)

+1

Jadzia
05-20-2009, 11:34
попринцип,не е грозно да имаш косми,стига да не са много..пък и всеки избира сам дали да ги маха ,ако много ти пречат ги махай ама ако е само щото и другите го правят недей :)) аз отскоро ги махам

gabi_94
05-20-2009, 16:38
ако искаш постни снимка на ръката си отблизо да видим дали са много или не, ако сама не може да прецениш. Аз от една година ги махам с епилатор ама вече май с кола маска ще почна защото ми излизат някакви гадни малки пъпчици от епилатора и да се мажа с крем не минава :(

fluffka1
05-20-2009, 19:36
ем на неска приятелката ми от даскало ми каза че са ми били гадни.. и на мене ми стана малко гадно... вече сериозно се замислих дали наистина да не си ги махна... въпреки че и майка ми ше почне да мрънка там... може и да пусна някой снимчица, утре по светло.. :D

twilightHeart
05-20-2009, 19:43
ами аз също ги махам с епилатор, защото ме дразнят... ако ги бръснеш тогава стават черни и дебели, иначе не наистина се разреждат. :)

ivanes
05-21-2009, 11:11
Абе я стига глупости!Еййй, като патки една след друга.Щом не те дразнят няма да ги махаш.Намери кой да слушаш- патките от училище дето са като една и съща девойка.

Аз си ги махам, ама знам, че иначе са много, а и са дълги.Ако имаше опцията да имам като твоите никога не бих се занимавала.А ти...., 'щото другите си ги махали.Ако видиш някоя от тях да се застреля и ти ли ще я последваш?То станало модерно!Айде, давай.

Малко грубо ти го казвам, ама за да се усетиш.Сега си ги харесваш, но я си представи, че после почнат да ти излизат червени петънца, подкожни косъмчета, пъпки..Тогава ще се питаш за какво беше целия тоя зор, при положение, че ръцете ти си изглеждаха добре.Сега, ако на всеки 20-ти мъ правят впечатление ръцете ти, после ще е на всеки 1-ви.

fluffka1
05-21-2009, 15:44
Абе я стига глупости!Еййй, като патки една след друга.Щом не те дразнят няма да ги махаш.Намери кой да слушаш- патките от училище дето са като една и съща девойка.

Аз си ги махам, ама знам, че иначе са много, а и са дълги.Ако имаше опцията да имам като твоите никога не бих се занимавала.А ти...., 'щото другите си ги махали.Ако видиш някоя от тях да се застреля и ти ли ще я последваш?То станало модерно!Айде, давай.

Малко грубо ти го казвам, ама за да се усетиш.Сега си ги харесваш, но я си представи, че после почнат да ти излизат червени петънца, подкожни косъмчета, пъпки..Тогава ще се питаш за какво беше целия тоя зор, при положение, че ръцете ти си изглеждаха добре.Сега, ако на всеки 20-ти мъ правят впечатление ръцете ти, после ще е на всеки 1-ви.

няма проблем, благодаря ти за мнението, просто.. явно се влияя от чуждото мнение, пък и щом приятелка ми го каза... и бтв немога да пусна снимка щото не се вижда нищо :D

mArMaLaDkA
05-21-2009, 15:50
Ти си преценяваш. Но ако е някакво мъхче, защо да го махаш? Мъхче обаче е сложно понятие. Моето т.нар мъхче по ръцете беше направо страхотия. Аз съм със сравнително тъмна коса и светла кожа и супер си личеше. Недей да си махаш косъмчетата, само заради някакви си фръцли, които уж са поставили някаква мода. Щом не се забелязват не ги махай, защото ще прибавиш още едно досадно нещо в задълженията си. Най-хубаво е с кола маска или епилатор, казаха ти вече. За мен обаче кола маска по ръцете и краката е... пфхах, лигавщина. То бива мързел, ама чак пък да не можеш да побръмчиш малко с епилатора си е вече ...

___mimity___
05-21-2009, 17:49
изрусявам ги :)

teenems
05-21-2009, 18:36
епилирам ги . :-D

fluffka1
05-21-2009, 18:42
изрусявам ги :)
сериозно ли? :lol: с кво?

Loshotia
05-21-2009, 18:46
Епилирам ги :P

magitu1
05-21-2009, 20:35
Една фр каза че ги маже с кислородна вода и исветляват(а бе направо стават русички)...такаче по добре не си играй с епилатора ... :-D

KoRnFlAkE
05-21-2009, 22:01
ако са много, ги махай просто
ноо ако са къси и русички, няма смисъл.

130995
05-22-2009, 09:13
понеже темата е точно за това да питам , как да накарам майка ми да ми разреши да си ипирирам ръцете? вече не издържам ръцете ми са толкова космати че не смея да облека потник или блуза с къс ръкав :? писна ми вече ще скоча през прозореца най-накрая :D просто ако не ми пречеха нищо нямаше да им правя и без тва самочуствието ми е до долу :(

ivanes
05-22-2009, 10:05
Я кажете тюва с кислородната вода как го правите :?

fluffka1
05-22-2009, 15:08
Я кажете тюва с кислородната вода как го правите :?

мхм, и ква е таз вода? :-D

teenems
05-22-2009, 18:44
Една фр каза че ги маже с кислородна вода и исветляват(а бе направо стават русички)...такаче по добре не си играй с епилатора ... :-D

с епилатор по-добре .. стават по-редки и растат бавно :)

x3eme
05-22-2009, 18:48
Абе ако са мънички какво ти пречат....стига да не са като моите не виждам проблем да си стоят там. :D
http://prikachi.com/files/852698G.jpg

magitu1
05-22-2009, 19:42
Я кажете тюва с кислородната вода как го правите :? Еми как...топиш един памук и се мажеш, чакаш да исъхне и готово...За тези, който не знаят кислородната вода не може по никакъв начин да ви навреди на кожата и я има в всяка аптека... :-D

happyfacex
05-25-2009, 10:18
ако са малко-не
ако са много-да
:lol:

___mimity___
05-25-2009, 12:38
хора.. за всички: Кислородната вода не помага ! поне на мен нямаше никакъв ефект! незнам за вас ами иначе за изрусяването се продават едни пакетчета с гъста течност те се смесват стойш някаде около 10 минути и после космите са руси.. ама забравих как се казваше това srry

SilverBrilliance
05-25-2009, 12:49
Не ги махам(разбира се ако бяха някаква гора ... щях да ги махна,но за щастие почти нямам)

Pepincetyy
05-25-2009, 16:31
Аз ги махам с епилатор.
С кола-маска много болии
:-x

fluffka1
05-25-2009, 19:51
Хорааа, първо много благодаря за мненията, и второ, абе супер много ме боли като се епилираам!!!! :o крака ръце, навсякъде1 дори на краката като са ми много малко косъмчетата пак много ме боли, под мишниците по се понася, ама там са малко все пак, а и се епилирам често, ама моля ви кажете, има ли няккъв начин да намаля болката???? все едно си стържа кожата, уж епилатора ми е хубав, ама, и аз нз, предложете нещо МОЛЯЯААА!!! :( :( :( :( :-o

ivanes
05-25-2009, 22:26
Ами не знам.Единственото, което ми хрумва на момента е лед.Може би ще намали чувсвителността.Имам предвид да потъркаш няколко кубчета и след това да се епилираш.Може да е глупаво, а може и да помогне.Не пречи да опиташ :)

xcomplicatedx
06-07-2009, 18:03
..........

Pepincetyy
06-07-2009, 18:19
Хорааа, първо много благодаря за мненията, и второ, абе супер много ме боли като се епилираам!!!! :o крака ръце, навсякъде1 дори на краката като са ми много малко косъмчетата пак много ме боли, под мишниците по се понася, ама там са малко все пак, а и се епилирам често, ама моля ви кажете, има ли няккъв начин да намаля болката???? все едно си стържа кожата, уж епилатора ми е хубав, ама, и аз нз, предложете нещо МОЛЯЯААА!!! :( :( :( :( :-o
Пробвай с лед.

vellvet
06-08-2009, 08:45
една съучиничка си ги маха с някакво кремче , но аз лично имам руси косъмчета поне на ръцете за което мн се радвам и не мисля че трбва да ги махам, с каквото и да е винаги косъма загрубява, а неискам някой като ме хване под ръка да има чувството че е хванал на дядо си брадата.... та идеята ми беше ако не се виждат и не изпитваш нужда да ги махаш недей няма смисъл ако са по тъмни и имаш някакви притеснения може леко да ги изсветлиш има си спец прахчета ;)

bubblebabe
06-08-2009, 09:15
не ги махам
нямам нужда
имам някакви руси, не се забелязват

ivanes
06-18-2009, 07:06
Сега ми е интересно да разбера какво си направила по въпроса?

fluffka1
06-18-2009, 08:12
Сега ми е интересно да разбера какво си направила по въпроса?
нищо :-D тва с леда го пробвах, не действа особено :lol:

deni15
06-18-2009, 12:41
Аз ги махам с епилатора но после стават мн по гадни :?

m3talmania
06-18-2009, 15:54
Моите не ги махам, но имам една приятелка, която е решила да си ги маха със самобръсначка.. колкото и често да го прави и да не се личат само като си допра ръката до нейната и ме дращи :?

Karin_Vall_Gabbriel
06-18-2009, 15:57
ами аз си ги махам с епилатор. мн отдавна си ги епилирам и съм свикнала.. не стават по-черни и големи,дори напротив :P

Lecktra
06-18-2009, 19:23
da naistina kakuv e tozi ohlajdasht gel ? za ohlajdasht epilator znam no za gel do sega ne sum chyvala (think) :)

GotTheLife
06-19-2009, 09:46
Момиче, не прави тая грешка! На ръцете нито пречат, нито е нехигиенично. Да го направиш само заради модата пък е още по-глупаво! И аз си имам и то не малки и не виждам защо да се притеснявам. А относно другите - f*ck 'em all 8-) :P

fluffka1
06-19-2009, 13:51
da naistina kakuv e tozi ohlajdasht gel ? za ohlajdasht epilator znam no za gel do sega ne sum chyvala (think) :)

да бе хора!!!! защо никой нищо не казва за този гел???? :-x

TeenSpirit
06-19-2009, 17:37
[quote=fluffka1]хора, имам едно въпросче, повечето ми съученички си махат и космите на ръцете, немога да ги разбера що, то тва сякаш стана като мода! :lol: аз досега не съм ги махала, та въпроса ми е дали да почна да ги махам? :? попринцип не съм няква адската космата, ама ест си имам косъмчета и по ръцете :D аз лично не смятам че трябва, ама се притеснявам ся, да не почнат нещо да ми се подиграват, щото времето се стопля вече и почват да се носят тениски, потници... та вие махате ли си ги? и ако да, с какво? с епилатор ли? ама да не станат после по тъмни и по дебели и тн??? тва са ми въпросчетата и ако може без тъпи изказвания. :)

Такаа..според мен трябва да си ги махаш..о.О от отдавна се махат космите по ръцете..тфа е нормално само хора със старо мислене са назад..от отдавна е прието момичетата да не приличат на маймуни..най-добре е с кола маска..епилатора-боли , а иначе със самобръсначка нещо е по-безболезнено и аз така най-често си ги махам ма стават по-дебели и така..и се някога ще се наложи да си ги махаш..да не искаш да си като маймуна..сега кфо..сички да ти се смеят и да те зяпат..щото е смешно,гадно и противно да си космата..се пак трябва да сме женствени.. :D
И от кога едни косми по ръцете те правят маймуна???
Така като съдя по мението ти и без косми, пак си маймуна- в интелектуален смисъл... а и с тая самобръсначка, която използваш си вадя изводи кой е като маймуна.Било остаряло да си със косми по ръцете... А и кога е било прието момиечетата да приличат на маймуни- освен при неандерталците, архантропите, палеонтропите и т.н

fluffka1
06-19-2009, 20:07
[quote=fluffka1]хора, имам едно въпросче, повечето ми съученички си махат и космите на ръцете, немога да ги разбера що, то тва сякаш стана като мода! :lol: аз досега не съм ги махала, та въпроса ми е дали да почна да ги махам? :? попринцип не съм няква адската космата, ама ест си имам косъмчета и по ръцете :D аз лично не смятам че трябва, ама се притеснявам ся, да не почнат нещо да ми се подиграват, щото времето се стопля вече и почват да се носят тениски, потници... та вие махате ли си ги? и ако да, с какво? с епилатор ли? ама да не станат после по тъмни и по дебели и тн??? тва са ми въпросчетата и ако може без тъпи изказвания. :)

Такаа..според мен трябва да си ги махаш..о.О от отдавна се махат космите по ръцете..тфа е нормално само хора със старо мислене са назад..от отдавна е прието момичетата да не приличат на маймуни..най-добре е с кола маска..епилатора-боли , а иначе със самобръсначка нещо е по-безболезнено и аз така най-често си ги махам ма стават по-дебели и така..и се някога ще се наложи да си ги махаш..да не искаш да си като маймуна..сега кфо..сички да ти се смеят и да те зяпат..щото е смешно,гадно и противно да си космата..се пак трябва да сме женствени.. :D
И от кога едни косми по ръцете те правят маймуна???
Така като съдя по мението ти и без косми, пак си маймуна- в интелектуален смисъл... а и с тая самобръсначка, която използваш си вадя изводи кой е като маймуна.Било остаряло да си със косми по ръцете... А и кога е било прието момиечетата да приличат на маймуни- освен при неандерталците, архантропите, палеонтропите и т.н

да бе, и аз тва момиче не го разбирам.. :lol: :lol:

xcomplicatedx
06-25-2009, 13:12
..........

N0_feAR
06-25-2009, 19:47
Аз си ги махам с кола маска и ефекта е много добър. Доста са оредели и са много по-тънки от първоначално. Лично аз си ги махам, защото ми е некомфортно с тях, а и си харесвам повече ръцете гладки. Смисъл правя го за себе си, а не че тоя и оня ше ми кажат нещо. Та...ако не те притесняват космите и не мислиш, че имаш нужда, тогава недей ;) въпрос на вкус