PDA

View Full Version : Подарък



theOriginal
04-29-2009, 13:39
Приятелката ми има рожден ден утре и много се чудих, какво да и подаря.Първо мислих плюшка, след това нещо сребърно, но размислих.Исках да е нещо различно, оригинално и правено от мен.И ми хрумна за онези дървени стълбове, будистките дет.Направих и подобно, но на него пише: "Вярвай в слънцето, дори когато не блести.Вярвай в любовта, дори когато не те озарява...Изживей живота си, сякаш всяко нещо е чудо...Винаги бъди вярна на себе си! С обич (мойто име)" Лакирах го стана гладко, готино, на мен ми харесва.Въпросът е, тя как ще го приеме.Дали ще се зарадва...или ще си помисли, че е пестене на пари и такива глупости.

slun4ice_90
04-29-2009, 13:45
Харесва ми като идея.Дано и на нея й хареса. :)

Hilary_
04-29-2009, 13:49
Еее глупости защо да е пестене на пари...аз най - много обичам такива подаръци а и аз самата се занимавам с така нареченото "от нищо - нещо" ... така че и го подари сигурна съм, че ще и хареса...а и ако може снимка да качиш да го видя... :grin: 8)

gLoRiToO
04-29-2009, 15:04
Ами това е супер подарък тъй като явно си го правил с голямо желание и е от сърце.Много ясно че ще се зарадва,поне аз на нейно място бих се зарадвала повече токолкото ако ми подарят някаква плюшвна играчка...

hottie
04-29-2009, 15:20
Няма как да не се зарадва на токова старание ! Мен би ме зарадвало много повече отколкото и диамант ! Бъди смел и не се шашкай ;)

vesito13
04-29-2009, 15:26
Зависи от момичето , ти си я познаваш , ти сам трябва да прецениш :) Лично аз много , наистина много бих се зарадвала на нещо такова , това е адски мило :)

dydolinkka93
04-29-2009, 15:33
точно това са подаръците, които повечето момичета обичат : )) .. ии да качи снимка да го видиме :P ии да кажеш как е реагирала ей :wink:

NastyGirl3597
04-30-2009, 12:09
на мене би ми харесало .. готино си го измислил .. оригинално .. :grin: