PDA

View Full Version : Искам да върна себе си



GiRl_FrOm_ThE_MoOn
04-29-2009, 18:04
Реших да споделя тук състоянието си,с риск да получа подигравки от някои хора,но все пак нека пишат тези,които също се чувстват така или имат с какво да помогнат.Не се чувствам добре напоследък...чувствам се постоянно отпаднала.Примерно снощи легнах в 11:30,да съм заспала в 12 и едвам станах в 9:30 много уморено ми беше цял ден и отпаднало физически...Понякога ми идва мисълта ,че живота няма смисъл,защото хубавите неща ,които сме изградили винаги можат много лесно да се сринат.Но не само това...чувствам се слаба,сякаш не съм толкова упорита колкото преди,не говоря толкова много,защото няма какво да кажа.Имам си приятел,най-често с него излизам,обичам си го,но не винаги ме разбира за всичко и чувствам че не е моята сродна душа..Напоследък се подценявам и имам чувство за малоценност...и това може би убива желанието ми за живот .Всичко ми е еднакво.Но какво различно да искам като това си е...Често съм в лошо настроение,че не мога да свърша задачите си ,даже често нямам желание да върша каквото и да било..Преди 3,4 месеца някъде изпадах в много лоши състояния-нервни кризи,фобии.Имах нещо като страхова невроза,предписаха ми антидепресанти и наистина ми помогнаха.Дойде време в което се чувствах прекрасно и докторката реши ,че съм добре и трябва да ги спра.Като ги спрях няколко дни чувствах напрежение в главата,световъртеж,отпадн алост.А сега чувствам само третото.Пия витамини и такива неща за тонус ама.....нямам достатъчно енергия и имам нужда от повече сън за да се чувствам добре.Искам да си върна живота,сега се чувствам безполезна :((( По принцип съм жизнерадостна по характер,обичам да се занимавам с много неща.Преди бях жизнена ,с желание за живот и за работа,за да постигна целите си...Но сега като чели ме е обхванала някаква апатия,тревожност..Какво да правя?Не искам пак да изпадам в такива състояния и да не бъда тъжна ,а да живея един пълноценен живот.

Madn3s5
04-29-2009, 18:16
Наистина кофти ситуация.. Излизай по често с приятели, започни да тренираш нещо, не кисни на компа до късно а си лягай по рано, така, че да се наспиваш и да имаш повече енергия. Храни се здравословно и приемай натурални витамини (плодове,зеленуци,натуралн сокове етц)
Важно е също да не мислиш за неща които могат да те сдухат и да ти придадът лошо настроение. Забрави за малко проблемите, обръщай повече внимание на приятеля си, на забавленията. Нагласи се психически, за един по щастлив и жизнерадостен живот.

Canis_Dirus
04-29-2009, 18:16
кухнята
ножа
вените
8-)

Enough
04-29-2009, 18:21
кухнята
ножа
вените
8-)

Определено не !

С въглероден диоксид : ) !!

Enough
04-29-2009, 18:23
Психотерапевт :)
Отиваш при личния и си взимаш направление ... отиваш там ... изливаш си душата :) сигурно ще ти предпише леки психотропни, които определено имат ободряващ ефект (правят те по-позитивен) ... след 2 месеца и силна воля от твоя страна ще се пребориш със кашата, която те мъчи :)
Това е моят съвет ...

Говоря от личен опит :)

Blab
04-29-2009, 18:26
Гледай да не развиеш зависимост само.

ПП: И аз.

Enough
04-29-2009, 18:28
Но опитай сама :))) Тянко даде един доста приличен вариант ... изискващ повече търпение и усилие ... но пък е калявящ :)

cherinka
04-29-2009, 18:50
Спокойно.. то и аз се чувствам така, ама когато се разсейвам и излизам по-често забравям за всичко и се чувствам по-добре.
Важното е да не оставаш сама.. и да потъваш в подобни разсъждения. Колкото по-малко време имаш за това, толкова по-добре ще се чувстваш.
...

Joc
04-29-2009, 18:54
най добрият психотерапевт... поне аз ходя при него на консулатции, когато съм яката депресиран http://www.landor.com/images/auto/smirnoff_red.jpg

psychopath
04-29-2009, 19:06
Всичко това са глупости до мен и човек може да се пребори с всичко, ако има поне малко акъл и си даде сметка, че просто трябва да гледа напред, а не да седи и да се самосъжалява.Дано някой те чуе 8-)

NoExcuses
04-30-2009, 13:23
Ако си уморена пиеш 1 топло мляко и заспиваш, след няколко часа си супер. Тръгнала си на зле с хапчетата, няма спор. Гадното е че си момиче, аз обичам уиски и блус 8) . Според мен с приятеля изобщо ти не върви, намирай друг. И вместо да беше седяла тук да изливаш душата си, можеше да излезеш, да пиеш по кола с приятели/ките, да погледаш звездите и луната. :smt030

RAWRRR
04-30-2009, 15:18
http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/090.gif

TeenSpirit
04-30-2009, 15:51
Не мога да ти помогна- не защото не искам , а защото след като прочетох поста ти осъзнах , че до голяма степен съм изпаднала в същото състояние ... но за мен причината е абсолютно на 100% ясна и въпреки това незнам как да се справя #-o Всъщност знам , но ми е адски трудно :booooomb:

_donna_
04-30-2009, 18:32
Пуши трева.

DimovB
04-30-2009, 18:34
Може би единствено аз те разбирам наистина от всички тука...
Кураж, и дано скоро да ти мине, целта на това чувство е да те срине психически,да те накара да се предадеш,ти не трябва да му се даваш!

вервай си, филмар

щом амеба като тебе е зацепила за кво става въпрос, не се съмнявай, че 99% от потребителите също са

TeenSpirit
04-30-2009, 18:49
Пуши трева.
Ако не можеш да кажеш нещо умно или да изразиш свястно мнение по-добре не изразявай никакво ...

TeenSpirit
04-30-2009, 18:51
Може би единствено аз те разбирам наистина от всички тука...
Кураж, и дано скоро да ти мине, целта на това чувство е да те срине психически,да те накара да се предадеш,но ти трябва да се бориш докрай!
Не познаваш дотолкова хората тук , за да се изразяваш така !

_donna_
04-30-2009, 18:52
Ако не можеш да кажеш нещо умно или да изразиш свястно мнение по-добре не изразявай никакво ...
Я тихо,бе.


Точно марихуаната ми отключи доста по тежки от тия състояния!
Guns don't kill people,people kill people.

(ако ме разбираш)

DimovB
04-30-2009, 19:02
Може би единствено аз те разбирам наистина от всички тука...
Кураж, и дано скоро да ти мине, целта на това чувство е да те срине психически,да те накара да се предадеш,но ти трябва да се бориш докрай!
Не познаваш дотолкова хората тук , за да се изразяваш така !

Абе тука този раздел да не е сбирка на бавноразвиващите? Явно никой не ме разбра какво казах.Аз я разбирам защото чувствам абсолютно същите неща които и тя!

мен също ме тормозят ежедневно голяма част от проблемите, които тя е споделила, така че ходи се покрий някъде и не давай прибързани мнения

hardball
04-30-2009, 19:10
На всички им се случват глупости, от това как ще ги преживееш тея неща и дали ще ги издържиш следва после дали ще стане човек от теб или не.

woshata
04-30-2009, 19:17
Оф ненормалник.. говориш така сякаш едва ли не се фукаш и си мноУ куул че си в подобно на нейното състояние. Йеа .. :-o


Иначе разсейвай се .. излизай с приятели .. трябва да си вкараш хубави моменти а не да се вглабяваш в себе си и проблемите. И аз от време на време нямам желание за нищо ама за НИЩО, но всичко отминава.. няма да си все така предполагам.

DimovB
04-30-2009, 19:47
Може би единствено аз те разбирам наистина от всички тука...
Кураж, и дано скоро да ти мине, целта на това чувство е да те срине психически,да те накара да се предадеш,но ти трябва да се бориш докрай!
Не познаваш дотолкова хората тук , за да се изразяваш така !

Абе тука този раздел да не е сбирка на бавноразвиващите? Явно никой не ме разбра какво казах.Аз я разбирам защото чувствам абсолютно същите неща които и тя!

мен също ме тормозят ежедневно голяма част от проблемите, които тя е споделила, така че ходи се покрий някъде и не давай прибързани мнения

Сигурен ли си?! Моли се да не знаеш какво е да си в пълна апатия приятел, или пък още по лошо - в депресия...

Ти верно си бил много прост. Откъде пък знаеш какво ми е на мен, много интересно... След като казах, че съм почти в същото положение и съчувствам на момичето, значи си давам много ясна сметка какво й е на нея в момента. Глупак.

ZipFail
04-30-2009, 19:56
Промени ежедневието си, направи нещо радикално...нови цели, нови хора, нови емоции..разнообрази се, прави неща които винаги си искала да направиш...бързо ще се оправиш ако си с правилната нагласа ;)

Dumb
04-30-2009, 19:57
Всичко е в главата ти, психиката ти...
Ако бях доктор бих ти давала плацебо..
Знам ли...


ПП: Опитай се да конртолираш мислите си

woshata
04-30-2009, 19:58
Оф ненормалник.. говориш така сякаш едва ли не се фукаш и си мноУ куул че си в подобно на нейното състояние. Йеа .. :-o


И как го установи това?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?

Абе тука този раздел да не е сбирка на бавноразвиващите?.. и аз същото мога да те попитам как установи че останалите са бавноразвиващи се. И дам аз тва го казах защото така изглежда .. уау .. еми оди момко се депресирайте двамцата или се лекувайте .. не ви знам .. щот разбираш ли САМО ти си прав и останали сме банда гадняри тъпанари смотаняци и нищо не разбираме. Идиот казвам аз.

allergic
04-30-2009, 20:08
Абе тука този раздел да не е сбирка на бавноразвиващите?[/quote]

да,добре,понеже в 'секс' сте големите интелектуалци :lol:

TeenSpirit
04-30-2009, 20:51
Ако не можеш да кажеш нещо умно или да изразиш свястно мнение по-добре не изразявай никакво ...
Я тихо,бе.


Точно марихуаната ми отключи доста по тежки от тия състояния!
Guns don't kill people,people kill people.

(ако ме разбираш)

:lol:

NoExcuses
04-30-2009, 21:22
Roll 'n' Rock :smt033

xcomplicatedx
05-01-2009, 13:10
.......

guinessgirl
05-01-2009, 13:58
аз пък изпадам кажи-речи всеки месец в такова положение,за около седмица. 8-)

но пък винаги се намира нещо или някого,който да ти покаже,че..има смисъл.

Jesus
05-01-2009, 17:48
хм познато, просто се вгледай в малките неща който те правят щастлив :)