PDA

View Full Version : ЗА КОЛКО ВРЕМЕ СЕ ОПЛОДЯВА ЕДНО МОМИЧЕ!?



sexdrugsrocknroll
04-29-2009, 20:30
с моя приятел ... отвреме навреме сме без презерватив.. той НЕ се празни в мен .. но както той каза има междувременнен секрет .. и се чуда ,, от това вероятно може да се забременее.. нали?
всеки месец имаме такива страхове, но после ми идва...

и аз си направих тест 2 дни след въпросната вечер след последния ми цикъл в която имахме вечер без презерватив и.. тестът каза че НЕ СЪМ БРЕМЕННА.. но също беше казано да се направи 14дни след УЖ забременяването.. тъъ .. искам да питам.. за колко време се оплодява една яйцеклетка .. и щом теста ми каза че не съм бременна ,това вярно ли е .. или просто съм го направила твърде рано и може да съм оплодена в момента.. МОЛЯ ОТГОВОРЕТЕ !! ВАЖНО Е :С:С:С

Neftochimic
04-29-2009, 21:38
питай леля ти гошо!

FallOutGirl
04-29-2009, 22:40
Яйцеклетката се оплодява веднага (ако се получи) сперматозоидите издържат от полувин час до 2 дни живи само един стига дотам обаче и тои веднага, само че теста ти го показва след седмица. Направи си пак тест. Дано да е 1 черта :С

mArMaLaDkA
04-30-2009, 00:14
Дишай,бе,не си бременна! :? Колко теми ще пускаш?

batkodoki
04-30-2009, 10:17
с моя приятел ... отвреме навреме сме без презерватив.. той НЕ се празни в мен .. но както той каза има междувременнен секрет .. и се чуда ,, от това вероятно може да се забременее.. нали?
всеки месец имаме такива страхове, но после ми идва...

и аз си направих тест 2 дни след въпросната вечер след последния ми цикъл в която имахме вечер без презерватив и.. тестът каза че НЕ СЪМ БРЕМЕННА.. но също беше казано да се направи 14дни след УЖ забременяването.. тъъ .. искам да питам.. за колко време се оплодява една яйцеклетка .. и щом теста ми каза че не съм бременна ,това вярно ли е .. или просто съм го направила твърде рано и може да съм оплодена в момента.. МОЛЯ ОТГОВОРЕТЕ !! ВАЖНО Е :С:С:С

ако този път не си и продължите да имате " вечер без презерватив и.."
- само въпрос на време е кога няма да имаш този късмет!

redbul2
04-30-2009, 19:26
Може да бъде заплодена веднага,още като свърши секса. :D

DoomShadow
05-01-2009, 14:43
някой хора говорят само колкото да не заспят.има някаква вероярност макар и минимална. а тесет се прави 14 дена след половият акт т.е. 2 седмици иначе не отчита. като минат тези 14 дена тогава си го направи и ще разбереш верния резултат.

Boyd
05-01-2009, 19:31
Яйцеклетката се оплодява веднага (ако се получи) сперматозоидите издържат от полувин час до 2 дни живи само един стига дотам обаче и тои веднага, само че теста ти го показва след седмица. Направи си пак тест. Дано да е 1 черта :С

Толкова живеят във вода. В женския организъм живеят до 4 дни.

afterforever
05-01-2009, 19:52
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Bastor
05-02-2009, 12:35
Вземи лепни един кондом вместо да си преебаваш животчето? А? Пък и още си младо...струва ми се доста тъпо...

Rofl4e
05-03-2009, 14:39
сперматозоида живее до 3 дни.. (смисъл до 3 дни е годен да оплоди яйцеклеТка)и шуър чека отчита правилно след 7 дни

EarthShaker
05-04-2009, 10:34
опложда