PDA

View Full Version : Въпрос към момчетата



martin92
04-29-2009, 20:31
Случвало ли ви се е когато правите секс, дори и когато мастурбирате, топките ви да отиват нагоре, в смисъл да не са в скротума? Ако да, моля ви кажете ми дали е опасно или е нормално! Много се притеснявам че може да стане нещо и да не мога да водя нормален полов живот! Мерси предваритлно!

Nitroglycerin
04-29-2009, 20:53
Нормално е спокойно.

MakeMeLaugh
04-29-2009, 21:26
Нормално е.
Притеснявай се, ако не искат да слизат надолу после.

CrazyBear
04-30-2009, 20:14
Aко си 92 набор и тва че ташаците ти се качват нагоре те притеснява-просто недей да си мислиш да се е*еш с момиче!
Просто първо се обогати от към познания за човешкото тяло и секса що се отнася и до опасностите, които дебнат кухите неуки и невежи хора! :x
Тва което питаш е абс. нормално!

snoopypyx
06-08-2009, 12:21
И моите топки си се качват ама после слизат :grin:

suitable
06-08-2009, 18:01
Ау.. голям си параноик и ти.. това е все едно да попиташ: "днес ми кацна муха на носа.. ще умра ли?" Оо

dembi
06-08-2009, 20:12
ако си набор 86-87 и да се притесняваш, че Чернобил нещо ти е направил... ок

а, ако ушите ти почнат да светят, тогава вече се притенявай

fenasf
06-09-2009, 08:31
ако си набор 86-87 и да се притесняваш, че Чернобил нещо ти е направил... ок

а, ако ушите ти почнат да светят, тогава вече се притенявай

:D :D :D

noproblembitch
06-09-2009, 12:57
Случвало ли ви се е когато правите секс, дори и когато мастурбирате, топките ви да отиват нагоре, в смисъл да не са в скротума? Ако да, моля ви кажете ми дали е опасно или е нормално! Много се притеснявам че може да стане нещо и да не мога да водя нормален полов живот! Мерси предваритлно!
И ти си 92ри набор - да бе да!!! OMFG :razz: :razz: :razz: :razz:

AzBre
06-09-2009, 13:37
Случвало ли ви се е когато правите секс, дори и когато мастурбирате, топките ви да отиват нагоре, в смисъл да не са в скротума? Ако да, моля ви кажете ми дали е опасно или е нормално! Много се притеснявам че може да стане нещо и да не мога да водя нормален полов живот! Мерси предваритлно!


нормално е, ама недей прекалява с ножките 8-) да не си останат отгоре че тогаз ш има да пищиш що са нагоре и не падата :lol: :lol:

Maskata
06-09-2009, 14:13
Aко си 92 набор и тва че ташаците ти се качват нагоре те притеснява-просто недей да си мислиш да се е*еш с момиче!
Просто първо се обогати от към познания за човешкото тяло и секса що се отнася и до опасностите, които дебнат кухите неуки и невежи хора! :x
Тва което питаш е абс. нормално!

Учителю,бихте ли ми обяснили как ще се образова без да пита??? 8)
Момчето си задава въпрос...а ти можеше да пропуснеш първите 5 реда :?

Айде не се правете всички на толко остроумни....дее и разбирачите!
Ми незнае к'во толко?Отговори му като човек и не се праи... :x

westggirl
06-09-2009, 14:14
тук е весело :lol:

LetTheMusicTalks
06-09-2009, 16:09
ако си набор 86-87 и да се притесняваш, че Чернобил нещо ти е направил... ок

а, ако ушите ти почнат да светят, тогава вече се притенявай :razz: :razz: