PDA

View Full Version : Мдаа, мдаа, сами вижте...



Bianca
04-29-2009, 21:39
http://bg.altermedia.info/?p=7024
Аз просто нямам коментар. Оставам безмълвна за пореден път.

StayFly
04-29-2009, 21:54
:booooomb:

fuckingwhore
04-29-2009, 22:05
насълзиха ми се очите,честно...
Не мога да го повярвам,не мога...

Skullbreaker
04-29-2009, 22:44
Абе работа върши...
Да върши да върши,колко да върши....Колкото 5-6 тийна да изкажат възмущението си от крайно ДЕСНИТЕ КОМУНИСТИ в Българската СОЦИАЛИСТИЧЕСКА партия , да дадат примери за речи на другаря Леонид намерени в Google,да заявят че няма да допуснат "Мръсните турци и цигани да управляват България" и да получат оргазъм от кеф щом някой им напише "СЪГЛАСЕН СЪМ" .... И всичко това на tipi4en bulgarski ezik za pisane po forumi,a.k.a 6liokawica...

Madn3s5
04-29-2009, 23:34
http://bg.altermedia.info/images/bg.jpg

mArMaLaDkA
04-30-2009, 00:38
Пф,поредната глупост!Като демократична държава,България трябвало да е толерантна към другите,т.е най-вече Турция.Ама моля ти се!Цигани и турци ни управляват,заграбват държавата ни,и се държат така,все едно сме натрапници,ние обаче трябва да си мълчим,да сме толерантни и да търпим.Убедена съм,че ще има и второ турско робство!Неизбежно е просто!Как да си толерантен към турците,като те са убивали потомците ни и са окачвали главите им на кол,как да ги търпим изобщо,като се държат надменно и карат човек да се чувства не на място в собствената си държава?!В Турция не вярвам да има толкова български храмове,колкото джамии има в България.Не вярвам в Турция в сегашно,а и в бъдеще време да учат български.За циганския нямам думи!Не стига,че тея паразити ни ограбват,вместо те да научат български,ние ще учим цигански!Ама има някаква логика.Те тея цигани са навсякъде напъплили.Не вярвам някоя друга държава да има ЗИП по български!То и няма!Държавата ни си заминава.Сбогувайте се с всичко мило и родно.Днес ЗИП по арменски,цигански и турски,утре ще ходим по джапанки,дълги поли,които се влачат,като на циганките,огромни пуловери и забрадка.Турско-циганска униформа.

Горките 1-6 клас.На тея,които сега ще бъдат 5 и 6 клас,и без това супер гадно им направиха.Ще държат матури по 4-5 предмета,външно оценяване,сега и ЗИП "Как да погубим българското"..няма да им е лесно на малките.

KoRnFlAkE
04-30-2009, 02:34
тва шега ли е?
нямам думи и аз, заеби.
а как може да се изучава цигански, за Бога? те имат ли писменост?

machoka
04-30-2009, 05:19
Айде пак смут и паника.. разберете че няма такова нещо. Преди избори ще има да се начетете на още по-дръзки провокации.