PDA

View Full Version : Изпит по испански след 8 клас



kitty9410
04-29-2009, 23:34
Еми да ви питам ако някой е минавал подобен изпит да ми каже нещо повече...
Сега съм 8 клас и сега накрая ще имам изпит по испански език искам да ви попитам ако за учебната година примерно имаш 5 а на този изпит изкараш 3 кво става 3 ли ти пишат като крайна оценка или не...
И ако не го минеш този изпит на поправителни изпити ли се остава ??
Айде моля някой да ми каже нещо повечко :)

Редактирано от ProstoAz
7 точка от правилника!

Darkkiss
04-30-2009, 04:03
Еми да ви питам ако някой е минавал подобен изпит да ми каже нещо повече...
Сега съм 8 клас и сега накрая ще имам изпит по испански език искам да ви попитам ако за учебната година примерно имаш 5 а на този изпит изкараш 3 кво става 3 ли ти пишат като крайна оценка или не...
И ако не го минеш този изпит на поправителни изпити ли се остава ??
Айде моля някой да ми каже нещо повечко :)

"нема се косиш копеле"

kitty9410
04-30-2009, 08:48
^ е да ама все пак тряя да знам кво да праа да се стегна за 3 или да не пипна :lol:

blago84
04-30-2009, 09:04
Поне преди, оценката от изпита оставаше като годишна.

Cantona
04-30-2009, 15:00
аз държах изпит по английски, но оценката по принцип не се пише, само ако искаш ти я пишат като текуща..на поправителен не оставят :) така беше по английски, за испанския може и да е друго..

LiLGrizzly
04-30-2009, 15:12
За външното оценяване ли става въпрос ? Ако е за тва нашия гопосдин ни вика че ако нацвъкаме 2-ки ще ни остави на изпит ! :?

zarety
04-30-2009, 15:13
Еми да ви питам ако някой е минавал подобен изпит да ми каже нещо повече...
Сега съм 8 клас и сега накрая ще имам изпит по испански език искам да ви попитам ако за учебната година примерно имаш 5 а на този изпит изкараш 3 кво става 3 ли ти пишат като крайна оценка или не...
И ако не го минеш този изпит на поправителни изпити ли се остава ??
Айде моля някой да ми каже нещо повечко :)


hei ti v koe daskalo uchish i az sum 8mi klas i ni obqsniha che ocenkata ot izpita se vpisva kato tekushta t.e. ti vliqe na krainata ocenka tolkova kolkoto vliaqt i drugite ,no ako iskarash dvoika otivash na popravitelen zashtoto tova shte ti e poslednata ocenka

kitty9410
04-30-2009, 17:31
За външното оценяване ли става въпрос ? Ако е за тва нашия гопосдин ни вика че ако нацвъкаме 2-ки ще ни остави на изпит ! :?\
мхм за външното говоря ... олеле ужас :o

абе а за тея дето сега са 8 клас и ще имат такъв изпит на коя дата ви казаха че ще е :D

zarety в 30-то уча 8-) а ти Уош ли слушаш :lol:

Mi6inka
04-30-2009, 18:43
ми различо е ... аз примерно като си влязах да си уча италианския и така като бях 8ми клас имах изпити... устен и писмен.. и предни години е било ..ако не вземешш изпита осатваш да повтаряш...но при мен не беше така... Питай даскалите си...

kalashnik
04-30-2009, 19:30
По руски има писмен и устен - двата имат отделни оценки, като се сумират и се получава обща, която ако е 2 повтаряш, ако е 3, 4, 5, 6 и т.н. си продължаваш и ти се пише като текуща.

AFT
04-30-2009, 21:50
Пише се като текуща оценка.

woshata
04-30-2009, 22:26
Текуща оценка и ти я смятат за годишната заедно с останалите.
Тия изпити само ги величаят и плашат с тях за да учим. А е редно да го правим и без тия методи. Дали да пипнеш или си е твоя работа само че в 9ти клас ще ти е супер трудно ако нищо не знаеш. Повярвай ми.

DieselBlood
04-30-2009, 22:46
Не знам за твоето даскало,ама в моето,оценката от изпита по руски не се смяташе.Също така казаха,че ще изгонят хората с 2-ки.ИЗгониха ги,грънци.