PDA

View Full Version : Неприятно Окосмяване



Isoxa
04-30-2009, 10:25
Ами ще карам направо. Имам едно окосмяване изотзаде. :oops: Предвид около ануса и между бузите. И мисля, че става повече. Въпросът ми е какво да направя и как да се справя с тая коса... Наистина ми е неприятно като знам че имам коса там. Не че я усещам, ама... :oops:

batkodoki
04-30-2009, 10:46
Ами ще карам направо. Имам едно окосмяване изотзаде. :oops: Предвид около ануса и между бузите. И мисля, че става повече. Въпросът ми е какво да направя и как да се справя с тая коса... Наистина ми е неприятно като знам че имам коса там. Не че я усещам, ама... :oops:

ПОЛ&ВЪЗРАСТ?!

Isoxa
04-30-2009, 10:58
M&13

batkodoki
04-30-2009, 12:50
нормално е.

порастваш, от момче ставаш мъж.

на твоята възраст просто не предприемай нищо освен ако нямаш някаква много специална причина за това!

когатото дойде времето да започнеш системен полов живот с партньор - ще съгласувате естетическите си критерии.

космите "там" си имат специфична функция, която много добре си и изпълняват, особено на 13!

една препоръка, ако приемаш: след всяко изхождане - измиване, а не "бърсане".

не знам кой е внушил на българите, че "подмиването" било "турски мурафет"?!
дам, ама те са го заели от нас като са ни заробили!

още в края на осми век българите имат баня (в дн силистра)...

лошото е, че нашественика е приел от нас добрата практика, а ние сме я загубили тогава.....

с една дума: със или без биде, със косми или не - измиваш дупето с вода+ след всяко изхождане ако не искаш да имаш проблеми.
ако смяташ, че премахвайки космите това отменя и горната процедура - значи си някакъв дивак допотопен.

Isoxa
04-30-2009, 13:08
Аз си се мия и нямам проблеми, ама ми е малко гнусно че имам косми там, нищо повече. Благодаря за отговора. А каква всъщност им е функцията на тия косми там точно. :shock: Даже ако ти се занимава може да ми кажеш каква е и функцията на окосмяването около половите органи.. :oops:

batkodoki
04-30-2009, 16:24
Аз си се мия и нямам проблеми, ама ми е малко гнусно че имам косми там, нищо повече. Благодаря за отговора. А каква всъщност им е функцията на тия косми там точно. :shock: Даже ако ти се занимава може да ми кажеш каква е и функцията на окосмяването около половите органи.. :oops:


"ама ми е малко гнусно че имам косми там" - не разбраах какво му е "гнусно" хеле пук на 13.

bbbsheva
04-30-2009, 21:39
Аз съм на 17 и ми е супер гадно също ама кво да напраиме няма как

Bastor
05-02-2009, 12:01
Аз си се мия и нямам проблеми, ама ми е малко гнусно че имам косми там, нищо повече. Благодаря за отговора. А каква всъщност им е функцията на тия косми там точно. :shock: Даже ако ти се занимава може да ми кажеш каква е и функцията на окосмяването около половите органи.. :oops:Има две основни теории за окосмяването около гентилаиите и под мишниците. Основната и по-приетата-за да събират феромонните от жлезите и да спомагат за сексуалната възбуда, което е ъм...доста примитивно като функция в 21ви век ;)

Другата теория-защита, топлина.

tochica
05-03-2009, 07:48
честито, навлизаш в пубертета

Rofl4e
05-03-2009, 13:35
кола маска,епилатор

Boyd
05-03-2009, 14:03
Аз си се мия и нямам проблеми, ама ми е малко гнусно че имам косми там, нищо повече. Благодаря за отговора. А каква всъщност им е функцията на тия косми там точно. :shock: Даже ако ти се занимава може да ми кажеш каква е и функцията на окосмяването около половите органи.. :oops:

Функцията им е следната: като пораснеш и ти дойде акъла и евентуално ти дадат книжка, защото евентуално си изкарал курса без да си платиш и е вероятно да караш сам кола, защото е сигурно, че баща ти няма да те пусне да караш сам, защото не си изкарал курса сам, а с помощта на парички, да ти се поти гъза като седиш повече от 1 час за волана!

Кой от кой по-тъп !? Заеби.. ще те видим след 10 години като ти поникне брада, която трябва да бръснеш всеки ден как ще се притесняваш и колко ще те е гнус, че имаш косми по лицето!!! Казвам след 10, щото днешните пикльовци сте доста сбъркани и ви расте само коса и нищо друго!

avril_fan
05-04-2009, 16:07
грешно ли е че се епилирах `там долу` не изцяло разбирасе но.. [момиче съм] защото казват че трябва с кола маска ама ме е страх и с епилатор премахнах малко от космите щото много ме дразнят

clever
05-04-2009, 16:13
грешно ли е че се епилирах `там долу` не изцяло разбирасе но.. [момиче съм] защото казват че трябва с кола маска ама ме е страх и с епилатор премахнах малко от космите щото много ме дразнятспоко
епилирай се щом така искаш
и без това сега хората повече се епилират;за да не ги боли много