PDA

View Full Version : Едно момче..



hisy
04-30-2009, 15:44
Здравейте... имам един проблем ... в моя клас дойде нов ученик... и се е влюбил в мен... и сега казва на всички момчета от класа ми : "много я харесвам... " и момчетата от класа ми само ме базикат и ми казват : "как е в леглото а ? " и наистина е много гадно.. а пък аз си имам гадже...и незнам как да обесня на това момче че не можем да бъдем нещо повече от приятели... :?

NIXAN4
04-30-2009, 15:48
В тва съм добър... Пример - виж "Иване" имам си приятел и мното държа на него...

smileforyou12
04-30-2009, 15:51
чист прав текст ..... имам си приятел който "обичам" възприемам те единствено като приятел нищо повече не се сарди

hisy
04-30-2009, 15:54
чист прав текст ..... имам си приятел който "обичам" възприемам те единствено като приятел нищо повече не се сарди аз няколко пъти съм говорила с него.. но той не ме слуша... винаги ходи след мене.. в часовете по английнски сяда до мене и веднага се местя на друг чин... просто не иска да приеме факта че с него не можем да бъдем нещо повече от приятели :(

got2Bthe1
04-30-2009, 15:56
чист прав текст ..... имам си приятел който "обичам" възприемам те единствено като приятел нищо повече не се сарди
+

yahhooo
04-30-2009, 15:57
"Как е в леглото" вие да не сте в 7 клас. Като ти кажат това им отговаряш "По-добре се справя отколкото теб."

Hilary_
04-30-2009, 15:57
Ааа какво изобщо го търпиш... първо кажи на тва момче да спре с това да те харесва, защото няма как да стане нещо между вас... а на тия от твоя клас ги подреди едно хубаво... :? :?

DimovB
04-30-2009, 15:57
в кое село учите?

smileforyou12
04-30-2009, 15:59
Ааа какво изобщо го търпиш... първо кажи на тва момче да спре с това да те харесва, защото няма как да стане нещо между вас... а на тия от твоя клас ги подреди едно хубаво... :? :?
странно на тебе като ти кажат спри да ме харесваш и ти спираш така ли :-o

nimfernal
04-30-2009, 15:59
Благослови ги сичките до 9 коляно .. 8-)

hisy
04-30-2009, 16:02
Благослови ги сичките до 9 коляно .. 8-) :lol: :lol: :lol:

moon_flower
04-30-2009, 16:41
Отиваш и му казваш,че не ти е приятно да те ебават съучениците ти заради чувствата му към теб.И му обесняваш,че имаш приятел,не възнамеряваш да го късаш и освен това трябва да порестане да разгласява колко те харесва. :)

FancyGirl
04-30-2009, 16:47
Пф...и аз бях в подобна ситуация 4 години даже още съм но не е такава лепка вече... просто беше ужас нареждала съм го убиждала казвала съм го че го мразя какво ли не съм правела само за да те отърва .... и най-после успях всъщност той още си ме харесва там ... и тем подобни но вече се разбираме не е като преди да го нареждам всеки ден (въпреки, че е глупаво нямах избор)
Та ти казвам кажи му примерно публично ... "Няма да стане нищо между нас престани да ми ходиш зад задника имам си приятел, а и изобщо нямам никакъв интерес към теб, престани защото ми лазиш по нервите"

justbebsi
04-30-2009, 18:40
Просто ги игнорирай. Да не обръщаш внимание на някой е много гадно и това със сигурност ще го подразни . Накрая ще му писне да ходи след теб и сам ще се откаже . Успех и имай търпение :)

Jumbie483
04-30-2009, 18:59
"Как е в леглото" вие да не сте в 7 клас. Като ти кажат това им отговаряш "По-добре се справя отколкото теб."

:P

hisy
04-30-2009, 19:53
Просто ги игнорирай. Да не обръщаш внимание на някой е много гадно и това със сигурност ще го подразни . Накрая ще му писне да ходи след теб и сам ще се откаже . Успех и имай търпение :) мерси..наистина се надявам да престане да ме следи... че ми лази по нервичките..направо като го видя ми призлява