PDA

View Full Version : Почти перфектна ..



dare_93
04-30-2009, 17:06
:-o

dare_93
04-30-2009, 17:19
няма ли никой да отговори :(

got2Bthe1
04-30-2009, 17:21
няма ли никой да отговори :(
мне

got2Bthe1
04-30-2009, 17:23
сега сериозно...според мен нямаш много приятелки момичета защото се поддържаш много....може да завиждат....или пък да си станала като някоя квартална принцеса и да не го осъзнаваш...всичко е възможно как се държат момичетата с тебе...?

sladkish_14
04-30-2009, 17:25
Не се опитваш да бъдеш перфектна , а да бъдеш като другите .. В смисъл начина по който ти се описа е точно този който сега е на мода. Момичетата с който ти контактуваш в училище явно не са такива и промяната в тебе ги дразни , защото всъщност знаят , че не си такава ! Относно любовта ,еми как да я намериш като само 'режеш' момчетата , почни да опитваш , но с мярка! Защото как си я подкарала , ще останеш напълно сама и под прякор к... Опитай се да разговаряш с момичетата в класа нормално , без пред тях да държиш тази маска! Освободи себе си , покажи характер , а не само визия и всичко ще бъде ОК :)

ThePowerOfLove
04-30-2009, 17:27
Ами как да имаш приятелки, след като се мислиш за нещо повече? Разбира се, че трябва да се поддържаш, но дали малко не прекаляваш? :neutral:

yahhooo
04-30-2009, 17:29
Правиш се на голямата работа и искаш принца на бял кок да дойде и да те вземе.Кажи какво точно искаш.

dare_93
04-30-2009, 17:31
сега сериозно...според мен нямаш много приятелки момичета защото се поддържаш много....може да завиждат....или пък да си станала като някоя квартална принцеса и да не го осъзнаваш...всичко е възможно как се държат момичетата с тебе...?
Ами понеже сме малко момичета в класа най -много се разбирам с една, а за др съм сигурна че говорят зад гърба ми и то ежедневно.. но пред мен си траят .. ама вече и тази дето се разбирам нещо почнах да я зарязвам че така да го кажа много почна "да се учи" от мене то не бе козметици, съвети, там кремчета ама я отрязах направо.. заа една др фр с нея само излизаме някой път си споделяме някои неща ноо тя има комплекс за външния си вид и това мн ме дразни щото аз вече нямам комплекси и тя като има не че и казвам нещо де но е ми е мн приятно като почне с нейните буквално глупости..др ми фр държат се нормално ама прим като влезем да пазаруваме аз се насочвам не към спортните неща както те правят ами към по в мой стил :oops: и като ме изгледат странно и нз.. в даскало съм сиг че повечето ми обсъждат слабата фигура и т.н. ама вече не ми пука..

dare_93
04-30-2009, 17:34
преди бях супер "захлюпена" зарязах старите си фр, защото ме дърпаха надолу, и се промених многоо простоо вече комплекси нямам, срам нямам но и приятел си нямам .. просто искам някой по-зрял а то все 10-11 кл ми се "лепят" буквално - не че нещо против ама все са или някви запалени по музика или по футбол или много бройки имат ..

mmm_sweet
04-30-2009, 17:37
Прекалено много искаш от всички включително и от самата себе си.Ако се самозаблуждаваш,че си по-добра от другите,то и аз не бих искала да имам такава приятелка :? Премисли нещата

3oPuTy
04-30-2009, 17:41
Миии щом нямаш приятелки си хвани оная в огледалото за приятелка :)
Щом никой не те обича - накарай оная в огледалото да те обича :)
..................
:razz: :razz: :razz: Просто спри да се мислиш за "перфектна",защото перфектни хора няма!!!Има хора с различен вкус и това,че начина ти на обличане се харесва на повечето тийнове на по 16-19 години въобще не означава,че си нещо кой знае какво ... Просто всички гледат да те вкарат в леглото,да те из**кат 2-3-5-10 пъти и това е ;)
Познати можеш да си намериш винаги,но едно истинско приятелство се гради с години,а като гледам ти толкова си се вманиачила по външния си вид,че чак не ти остава време за по-важните неща ... а именно за приятелите и то за ИСТИНСКИТЕ приятели ;)
Амааа спокойно още най-много година и ще се осъзнаеш ;) И аз бях като теб преди 2-3 години (т.е. някъде на твоите години) ... Все гледах да привличам вниманието на момчетата и момичетата ... Е какво да се прави - лапешка му работа :-| Тогава загубих много истински приятелки и приятели и за к'во?! ... Заради това,че исках всички да ме харесват като не осъзнавах,че след време ще съжелявам ... Мина почти година ... Спрях да мисля само за външния си вид и започнах да се замислям за държанието и характера си :) Сдобрих се със старите ми приятели и от тогава ми е 100 пъти по-добре :) Не се оплаквам и от липса на внимание и интерес от страна на разни познати и непознати в диското,в кафенето,по улиците и прочие :)
Тааа мисълта ми беше,че ти е време да пораснеш и да спреш да мислиш само за това как изглеждаш,защото хората са си го казали "по вида посрещат,по ума изпращат"!!!

dare_93
04-30-2009, 17:47
не мисля че имам истински приятели.. наистина се чувствам сама

Punisherrr
04-30-2009, 17:47
Режа ВСИЧКИ момчета , търся накой зрял и свестен именно затова и правя тази промяна във външния си вид - обличам се по -секси, високи обувки, впити дънки, направена коса - общо взето да си личи отдалеч че се подържам.

ха...ха...ха...
По това,което описваш по-скоро се правиш на обща мадама... точно с тоя начин на държание и обличане няма да си намериш зрял и свестен.
тъкмо обратното ;)
Нормално,че ще се лепат разни разгонени 10токласници.
Смъкни самочувствието ли и аз не знам...

(а да...забравих ... > ЗАЩО да му се не види всички мислят,че поддържано момиче = наконтено :smt017 )

Lonelysoul
04-30-2009, 17:49
сигурна ли си че другите са тези с комплексите колкото повече чета толкова по се уверявам че ти си комплексарката

Bellatrix
04-30-2009, 17:51
Да се поддържаш е хубаво. Ама да си мислиш, че само с външен вид и самочувствие на моделка си нещо повече... ем не е така.
Най-много се ценят момичетата, които са хубави и това си личи през по-прости дрехи. Хубавото не можеш да го скриеш. :P

Ако наистина си държиш на мотото: "Аз съм най-хубавата тук и съм 100%та мацка. Вие не можете да ми стъпите на малкия пръст!" ясно защо нямаш приятели.

А за момчетата: ем избери един, който изглежда по-свестен и пробвай.

aka6a_vamp
04-30-2009, 17:52
Две думи:
НАДУТА КИФЛА!

got2Bthe1
04-30-2009, 17:54
сега сериозно...според мен нямаш много приятелки момичета защото се поддържаш много....може да завиждат....или пък да си станала като някоя квартална принцеса и да не го осъзнаваш...всичко е възможно как се държат момичетата с тебе...?
Ами понеже сме малко момичета в класа най -много се разбирам с една, а за др съм сигурна че говорят зад гърба ми и то ежедневно.. но пред мен си траят .. ама вече и тази дето се разбирам нещо почнах да я зарязвам че така да го кажа много почна "да се учи" от мене то не бе козметици, съвети, там кремчета ама я отрязах направо.. заа една др фр с нея само излизаме някой път си споделяме някои неща ноо тя има комплекс за външния си вид и това мн ме дразни щото аз вече нямам комплекси и тя като има не че и казвам нещо де но е ми е мн приятно като почне с нейните буквално глупости..др ми фр държат се нормално ама прим като влезем да пазаруваме аз се насочвам не към спортните неща както те правят ами към по в мой стил :oops: и като ме изгледат странно и нз.. в даскало съм сиг че повечето ми обсъждат слабата фигура и т.н. ама вече не ми пука..

Оооооок смятам че схванах проблема...ти си оставила старите си приятели защото са те дърпали надолу....новите ти приятели са тъпи щото ти говорат зад гърба приятелките ти с които си близка са тъпи щото искат савет...неможеш ли да гледаш на хората по позитивно честно казано звучи се едно се имаш за нещо на върха на класацията...То останаха ли момичета в училището ти които да не си пробвала и отхвърлила????Ако трябва снижи малко критериите и си намери приятели които ще те харесват каквато си си ти...

Bellatrix
04-30-2009, 17:55
Две думи:
НАДУТА КИФЛА!
100% съгласна.

dare_93
04-30-2009, 17:56
Две думи:
НАДУТА КИФЛА!
Не мислиш ли че е малко тъпо да ме обиждаш като не ме познаваш?

Slave4You
04-30-2009, 17:56
Първо искам да кажа, че явно си мн зряла за да видиш промените в себе си (особено отрицателните) ;) Явно това, че толкова ти се е вдигнало самочувствието не влияе добре на отношенията ти с другите момичета, може би си взела да се държиш мн надуто !? Или може би те ти завиждат, че си станала "тоооолкова перфектна" ? Нз нищо не мога да кажа без да те познавам, но ти сама казваш, че вече се имаш за нещо повече от тях, а това 100% ги дразни. Слез на земята малко и се опитай да се държиш както старата ти ТИ (ако още е възможно) явно такава са те харесвали приятелките ти. А относно това, че търсиш голямата любов запомни, че не всички зрели и сериозни момчета, каквито ти казваш че търсиш, обичат момичета на токчета със впити тънки и направена коса.. Според мен ти си си помислила, че щом се промениш рязко голямата любов, принцът на бял кон, ще дойде веднага на вратата ти. Но не става така, изобщо даже;) Просто не губи надежда, има време.

dare_93
04-30-2009, 18:00
Това по -скоро си го мисля а не казвам "че съм нещо повече от тях" просто като се осъзнах и някак си се почувствах по - добре , олекна ми като знам че не съм онова момиче със "приятелите" които я тъпчат нене никога вече неискам да съм така ...

got2Bthe1
04-30-2009, 18:02
Идеята не е да станеш отново сдухана идеята е да се върнеш колкото се може повече към старото ти аз (естествено без да ти става неприятно).А колкото до тва с егото то щом го осъзнаеш може да си почнала да се даржиш различно без дори да забелязжаш....

dare_93
04-30-2009, 18:02
ии повярвайте така да го кажа "старата АЗ" не беше по - добра от новата прекалено мн ми пукаше за другите .. а сега сякаш че не.Незнам на какво се дължи тази рязка промяна от едната крайност на другата :?

3oPuTy
04-30-2009, 18:04
Дължи се на пубертета ...

BaiToq
04-30-2009, 18:04
Историята на една хурва...

got2Bthe1
04-30-2009, 18:04
Амиии то на повечето хора им пука за другите...мамка му то така тряа да е при сички хора...

DMX1
04-30-2009, 18:06
Това по -скоро си го мисля а не казвам "че съм нещо повече от тях" просто като се осъзнах и някак си се почувствах по - добре , олекна ми като знам че не съм онова момиче със "приятелите" които я тъпчат нене никога вече неискам да съм така ...


Но като се надуваш никога няма да имаш приятели . По- добре не се прави на такава каквато не си . Е , както си решиш ...


ПП Тва не означава да позволяваш да те тъпчат .

waaaagh
04-30-2009, 18:07
не мисля че имам истински приятели.. наистина се чувствам сама
Свиквай "мацка" - официално си станала кифла. Следващите няколко години така ще си ги караш-сега започват кифленските клюки и интриги и преебването от приятелките кифли, и през цялото време разни "генгстъз" ще ти се лепят по г*зъ и ще те обарват и натискат.
Честито! :o

dare_93
04-30-2009, 18:09
Знам че проблема е в мен иначе нямаше да пиша тая тема поисках съвети..н е виждам смисъл от обиди :)

aka6a_vamp
04-30-2009, 18:12
Две думи:
НАДУТА КИФЛА!
Не мислиш ли че е малко тъпо да ме обиждаш като не ме познаваш?
Ами не,не мисля!Не те познавам,но мога да чета.

justbebsi
04-30-2009, 18:14
Разбери че не си перфектна :? Такива хора няма ! Започни да се държиш малко по-земно .Всички хора си имат недостатъци , приеми и твоите и чуждите .
За старите ти приятелки не разбирам как точно са те дърпали надолу и защо си ги зарязала :o Разбери че човек намира по 1 - 2 истински приятели през целия си живот и старите ти приятели може да са били точно такива.
Отнсоно момчетата , спри да ги режеш непрекъснато . Ти очакваш да срещнеш принца на бял кон , който не съществува.Опитай се да опознаеш някой от твоите обожатели и може да го харесаш. :)
Поздравления за това че си променила себе си и си станала по- общителна и т.н. :) Продължавай да се поддържаш , но се научи да приемаш недостатъците на хората и да не очакваш ти самата или те да са перфектни

Shia
04-30-2009, 18:14
Проблема е в теб ДА,трябва да приемеш хората такива,каквито са
заедно с задните разговори и копирането,това го има навсякъде


Или си перфектна и сама или добродушна с приятели
Самочувствие приятели не храни


Оправяй се,сама трябва да стигнеш до прозрение

w0lf
04-30-2009, 18:14
Дръж се по естествено, не се надувай, бъди мила с приятелките си, излизайте по често и отново - дръж се нормално, а не като кифла която се мисли за номер едно ;) Момче на близо 16 години съм :-D иии точно такива както ти се описа въобще не ме привличат - защо ли, ами знам ги че се имат за супермен и като характер не струват. Но по писаното от теб ми се струва че си свястна и можеш да бъдеш както красива и секси, така и печена и свястна 8)

LittlePrincess
04-30-2009, 18:14
Перфектна няма да станеш, защото перфектни хора няма. Не се прави на това, което не си. Отбягват те именно защото имаш явно прекалено високо самочувствие.. Просто го намали малко, не казвам да си като преди - затворена и свита, но просто да не си толкова надута..

jambo_bs
04-30-2009, 18:21
Аз никога не съм имал проблеми с приятели.Просто не мисля за това да си намеря приятели и т.н. Имам много и всеки по някакъв начин ми "трябва" така да кажа.А с твойто РЯЗАНЕ до никъде няма да стигнеш.Прекалено много си се отдала на "промяната" си и затова никой не иска да ти е приятел :?

moon_flower
04-30-2009, 18:35
Няма нищо лошо в това да се поддържаш.Прекрасно е ако имаш и перфектна визия,както ти искаш.Но недей да забравяш коя си и не се мисли за нещо повече.Ако искаш да имаш приятелки трябва да си останеш земна,а не със самочувствие до небето.
А за любовта...не ги режи всичките и не търси непременно по-зряло момче.Ти под "по-зрял" 20-21 годишен и нагоре ли имаш впредвид?Защото ако е така не мисля,че ще намериш истинската любов.

dare_93
04-30-2009, 18:38
Не ми казвайте че перфектни хора няма - знам го .. аз говоря най - вече за външния вид

dare_93
04-30-2009, 18:42
ами не под зрял разбирам да не се хвали колко пие, да не ми праща суперските снимки, да не ме дебне по коридорите да ми иска скайп или телефона, да не ми досаждат, да не ми намеква колко съм слаба , да не казва колко си сладка и такива.. общо взето да е свестен
имам слабост към високите :-D

nothingSpecials
04-30-2009, 18:43
Две думи:
НАДУТА КИФЛА!
Не мислиш ли че е малко тъпо да ме обиждаш като не ме познаваш?
Ами не,не мисля!Не те познавам,но мога да чета.
+1 на място казано!

Перфектни хора няма! Може и да си поредната "перфектна" на външен вид кифла, но ето го проблема в характера ти ... ! :?
А да ии също приятелите са , за да им даваш съвети, да ги уважаваш и да ги разбираш а да не ги тъпчеш ... ;]

bibo
04-30-2009, 18:49
Между поддържане и вманиачаване има разлика..

VilleBaby
04-30-2009, 19:06
Далеч си от "перфектната " спореед нен...
Момичетата или ти завиждат или ти се дразнят , че си надута кифла...а може и двете.
Слез на земята.
Повярвай ми може да си готина , красива , секси мацка и да си едно нормално , земно момиче с което може да се разговаря . :-D

aka6a_vamp
04-30-2009, 19:14
Далеч си от "перфектната " спореед нен...
Момичетата или ти завиждат или ти се дразнят , че си надута кифла...а може и двете.
Слез на земята.
Повярвай ми може да си готина , красива , секси мацка и да си едно нормално , земно момиче с което може да се разговаря . :-D
Абсолютно!А и ако искаш читаво момче,то трябва да те хареса не заради външността,нали се сещаш...

aciko
04-30-2009, 19:22
Има три варианта за тебе:

- Намери си някой чичка с пари,да те вози наляво на дясно с колата и да те ебе
- Стани курва
- Не се мисли за нещо повече от твоите приятелки,щото накрая ще си водиш монолози у вас,или шш полудееш и ше си говориш сама по улиците.

dare_93
04-30-2009, 19:28
Тука ме изкарахте к****а обаче не е така проблема ми е съвсем друг четете малко .. някои май не знаят значението на думата
благодаря на всички смислени коментари за другите дето се праят на мн отворени здраве да е не ми пука :)

tuzaro
04-30-2009, 19:29
начи и аз до 4 клас бях много срамежлив и още съм де... я съм точния човек за тебе, да знаеш, ама ако може снимка да дадеш че не хода на срещи на сляпо 8-)

aciko
04-30-2009, 19:30
Тука ме изкарахте к****а обаче не е така проблема ми е съвсем друг четете малко .. някои май не знаят значението на думата
благодаря на всички смислени коментари за другите дето се праят на мн отворени здраве да е не ми пука :)
Ама ти си много проста,не съм те изкарал курва,предлагам ти варянти,щото такива като теб където се мислят за нещо повече от другите,често свършват така ....

Hilary_
04-30-2009, 19:47
Слез на земята... :? Никой не може да живее сам със своята "перфектна" визия... :?

tuzaro
04-30-2009, 19:48
Слез на земята... :? Никой не може да живее сам със своята "перфектна" визия... :?аз мога :lol:
ПП: още сакам снимка!

FancyGirl
04-30-2009, 19:49
Гръмни сЕ !

dare_93
04-30-2009, 20:30
Тука ме изкарахте к****а обаче не е така проблема ми е съвсем друг четете малко .. някои май не знаят значението на думата
благодаря на всички смислени коментари за другите дето се праят на мн отворени здраве да е не ми пука :)
Ама ти си много проста,не съм те изкарал к***а,предлагам ти варянти,щото такива като теб където се мислят за нещо повече от другите,често свършват така ....
не пиша за твоя пост

dare_93
04-30-2009, 20:43
Слез на земята... :? Никой не може да живее сам със своята "перфектна" визия... :?аз мога :lol:
ПП: още сакам снимка!
в тоя сайт мои снимки няма да се появят :-)

Take_That
04-30-2009, 21:26
Режа ВСИЧКИ момчета , търся накой зрял и свестен именно затова и правя тази промяна във външния си вид - обличам се по -секси, високи обувки, впити дънки, направена коса - общо взето да си личи отдалеч че се подържам.

ха...ха...ха...
По това,което описваш по-скоро се правиш на обща мадама... точно с тоя начин на държание и обличане няма да си намериш зрял и свестен.
тъкмо обратното ;)
Нормално,че ще се лепат разни разгонени 10токласници.
Смъкни самочувствието ли и аз не знам...

(а да...забравих ... > ЗАЩО да му се не види всички мислят,че поддържано момиче = наконтено :smt017 )

Взе ми думите ...... Съгласна съм на 100%

LikeAStone
04-30-2009, 21:30
Не съм влизала в този форум от много време и какво? Веднъж да вляза, да прочета някоя тема и вие тук само да критикувате авторката. Ами момичето няма комплекси и това се постига с адски много труд. Трудно е като нямаш комплекси, а всички около теб са комплексари. Просто е изнервящо и натоварващо. Постоянно ти се натрапва нещо, което си отминал, а ти си на следващото ниво вече. Това е като да повтаряш клас безпричинно.
Неприятно е да виждаш колко са тъпи хората в страданието си. Както е казал Оскар Уайлд: 'Защо да споделяме чуждите страдания, вместо радости.' (е, не е дословен цитатът, но идеята е важна). Проблемът е, че няма с кого да се споделят радостите. А хората около теб винаги те затрупват с плоските си проблеми. И авторката не се фука, просто се чувства над някои неща. Не я обиждайте.
Миличка, поне на този етап може да ти се наложи да си леко сама. Това не значи самотна. Работи над себе си, което не значи само над въшния си вид. Развивай се. Продължи и да се срещаш с хора. Наблюдавай ги. Анализирай ги. Виж качествата и недостатъците им и споделяй със себе си радостта от това, че знаеш може би нещичко повече за тях, отколкото те самите. Един ден, когато всички те се превърнат в големи хора, много ще останат комплексари. Но ще има и промени. Вярвай в промените. Винаги ще има ужасни хора, не лоши хора, но ще има и няколко човека, които са едно на милион и за теб ще са по-ценни от всичко. Надявам се да съм помогнала. Успех! :)

kael
04-30-2009, 21:33
aаз нямам комплекси - тфа се постига с много простотия................................ .................................................. ............. колкото по простa толкова по повърхностнa колкото по повърхностna толкова по безинтереснa и обикновенa .... тая тема ми е скучна няква дето е била задръстена преди и сa я тормозили сега си връща ....... иска да покаже колко е велика ... big deal..... кифла :}

LikeAStone
04-30-2009, 21:49
Хах, вие мъжете пък си изживявате много пълноценно и щастливо предългото детство обикновено. Колко ви е... Колкото и да се тъпчете, на повечето от вас нищо им няма, а едно момиче в тийн-годините дори да не яде много пак може да няма идеална фигура. Не ви и трябват много дрехи, за да изглеждате прилично... Нито ум. Никой не ви гледа, защото вие сте тези, които зяпат най-много. От момичето обикновено се очаква и изисква много повече - хубава фигура, хубави дрехи, хубав ум... Не е честно. И когато някои се бори със себе си и постига нещо, е още по нечестно някой друг да го критикува.

kael
04-30-2009, 21:55
:razz: :razz: :razz: аз пък познавам момичета сколнни към напълняване и такива които ХИЧ не пълнеят ....хич не ми дреме tbh

hahavteen
04-30-2009, 22:08
И аз се контя повече от момичетата тука, и аз имам проблеми с намирането на приятелКИ и на мен ми е писнало от недорасляци!
Не знам на какво се дължи защото по принцип съм мила и добричка особено с момичетата. Ама те тука не понасят различното какво да се прави. От друга страна аз се чувствам добре като сложа поличка и токче и се грмирам хубаво. Какво като отивам само до университета? На 20 съм все пак! А те като почнат "Ама не ти ли е студено?" , "Ти защо не носиш маратонки?", "Как може да носиш само поли?", "Колко време се гримираш сутрин?", "Пак ли си си направила ноктите?" бла бла и после зад гърба ми ме обсъждат :o
Ох просто ми се беше насъбрало сори :oops:

Виж аз имам точно 2 приятелки които и двете живеят супер далече от мене и си общуваме само по скайп през повечето време.
С момчета спрях да се занимавам защото повечето на които попадам са супер неадекватни.
С 2 думи сама съм. Въпреки това не се сдухвам и не се опитвам да се променя, да си смъкна самочувствието, да си сниша критериите. По-добре да съм сама но да съм себе си отколкото да се опитвам да отговарям на нечии критерии само и само да имам с кой да излизам.
Не знам какво да те посъветвам. На мен ми отне доса време, сълзи и нерви докато осъзная че и без компания мога да се забавлявам и да се чувствам добре. Все се опитвах да угодя на всички за всичко само и само да не съм сама ама в един момент писва. При мене тоя момент настъпи през януари тази година и от тогава вече изобщо не ми пука и съм си щастлива.

harmaiani94
04-30-2009, 23:20
Моето мнение е, че когато си започнала да работиш по външния си вид или както ти казваш да станеш 'перфектна' си забравила какво е приятелство, характер и т.н. Ти си типичната кифла, която всички момчета харесват и всички момичета мразят, защото единственото, което имаш е външния вид и въпреки това си харесвана. Много по-свестни от теб са потъпкани от такива като теб дето самочувствието им е без покритие. Алоо, слез на земята и спри да гледаш с пренебрежение на всеки. Като пишеш глупости ще търпиш и обиди. Замисли се малко, щом нямаш приятелки дали си 'перфектна' и дали си струва цялата тая кифленска маска, за да си стоиш сама...

skuck
04-30-2009, 23:26
мм да ...то едното е за сметка на другото ... кукло... красива си като кукла... нооо изкувствена

smileforyou12
05-01-2009, 00:03
Аз съм момиче на почти 16 от близо година се опитвам да стана "перфектната" най - вече във визия.. и да получава се напредвам доста бързо и знам че съм мн харесвана момента няколко ме харесват и не само по улиците ме заглеждат аа преди определено не беше така.От тук идва и проблема аз нямам почти приятели момичетата не ме харесват мн мн момчетата са мили, но наистина с момичетата не мога да се разбирам много добре и това е.От както се отдадох на тази своя "промяна" накак си се имам за нещо повече изразявам се дори и в часовете постояно нямам срам за нищо!! а преди бях толкова свитааа и срамежлива.Просто това чувство срамът някъде се е загубило в мен.. освен пред родителите ми, което се случва рядко за нещо дребно.Станала съм прекалено повърхностен човек имам 2-3 приятелки и то само излизаме да пазаруваме и нищо др даже не си споделяме толкова или колкото за едното кафе.Режа ВСИЧКИ момчета , търся накой зрял и свестен именно затова и правя тази промяна във външния си вид - обличам се по -секси, високи обувки, впити дънки, направена коса - общо взето да си личи отдалеч че се подържам.Но се чувствам сама наистина липсва ми любовта много .. ако можете да ми дадете някакви съвети как да се справя ще съм много благодарна
миличка тук не е сайт за запознаства (ФИНГЕР)

umri
05-01-2009, 00:27
Отблъскваш хората около теб... как да имаш приятелки като казваш, че те "дърпали надолу". Ако продължаваш така трудно ще намериш щастието в живота си. Ти си 93 набор, 16 годишна възраст. Какво му е лошото да имаш приятел на 17-18 ... напълно нормално е. Ако си добра с момичетата около теб ще намериш приятелки сред тях. Просто трябва да смъкнеш гордостта си и да общуваш като нормален човек. Как да имаш за приятел човек, който според теб ще те свали на "неговото ниво". И ако си мислиш, че ще намериш истинска любов от някой "зрял" мъж си в заблуда. По-лошо нещо от самотата няма. Дори и да намериш богатият и красив мъж на мечтите ти не се знае дали ще си щастлива с него. А до названието "перфектната". Няма перфектен човек. Може да си перфектна за всеки, но ако не си за този един единствен, тогава перфектността ти губи стойността си. Ако си надута курва... не очаквай нещо от живота.

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-01-2009, 04:00
че проблема е в теб, в теб е и спор няма..a перфектна в каквото и отношение да говориш не можеш да станеш... особено на външен вид защото има толкова много момчета със още по различни вкусове че... :-o ако питаш мен проблема ти идва точно от там. като бях в бг не знам как но не бях обкръжена от хора които бяха почитатели на "sexy style" и повечето без да те познават виждат те как изглеждаш и се отказват да знаят повече... особено за момичета... за тях сигурно представляваш някаква особа с вирнат нос до небето и това дразни.. (поне мен ме дразни и приятелките ми се дразнят от същото..) може би точно това е което трябва да промениш.. и пак ти казвам наблягай на това което си отвътре защото рано или късно истинските ти цветове ще се покажат и най секси впитите дънки не могат да ги заличат...! :)

tuzaro
05-01-2009, 05:58
Слез на земята... :? Никой не може да живее сам със своята "перфектна" визия... :?аз мога :lol:
ПП: още сакам снимка!
в тоя сайт мои снимки няма да се появят :-)прати на ЛС тогава, и аз ше ти пратя 8)

Hilary_
05-01-2009, 07:25
Слез на земята... :? Никой не може да живее сам със своята "перфектна" визия... :?аз мога :lol:
ПП: още сакам снимка!
Никой не може да живее сам моето момче... :? :? НИКОЙ!!! Само си мислиш за момента, че ти е много гот самичък... :?

Killercho
05-01-2009, 07:51
преди бях супер "захлюпена" зарязах старите си фр, защото ме дърпаха надолу, и се промених многоо простоо вече комплекси нямам, срам нямам но и приятел си нямам .. просто искам някой по-зрял а то все 10-11 кл ми се "лепят" буквално - не че нещо против ама все са или някви запалени по музика или по футбол или много бройки имат ..

Ама пикло,я земи са скрий някъде и са депресирай! На 16 години искала някой по зрял.Ти зряла ли си,че да искаш ??? Почнала да са поддържа от известно време,което е нормално и трябва да го прави всяко момиче...Режела ги... че ти за няква много голяма ли се имаш? Да не ти е пръднал Господ в ухото ??? Я вземи да млъкнеш и са скрий някъде,че не мога да те слушам вече.Как ми писна от такива момичета като тебе....От 10-11 клас и се лепяли..Искала по зрял...Момчетата от 10-12 клас са на по 17-18 и аз спадам в тая възраст...Ти колко искаш???А? Някой на 30 ?? Кажи ми какво ще прави с тебе някой на 25 ???Отговори ми де ?Чувства ли ще има според те ? НЕ! ПРосто ще си една секс ИграЧка!Мале само като ги видя такива като тебе....А ве троши си главата никой не може те спре...ходи е-и се, с който ти падне и ще си супер гъзарка,гарантирам ти!!!Не забравяй да носиш и очила,все пак трябва да имаш самочувствие.BTW вчера отрязах една като тебе и тя падна на земята момичето...Надявам се и с теб скоро да се случи това....Но споко и то ще стане....

Killercho
05-01-2009, 07:53
Отблъскваш хората около теб... как да имаш приятелки като казваш, че те "дърпали надолу". Ако продължаваш така трудно ще намериш щастието в живота си. Ти си 93 набор, 16 годишна възраст. Какво му е лошото да имаш приятел на 17-18 ... напълно нормално е. Ако си добра с момичетата около теб ще намериш приятелки сред тях. Просто трябва да смъкнеш гордостта си и да общуваш като нормален човек. Как да имаш за приятел човек, който според теб ще те свали на "неговото ниво". И ако си мислиш, че ще намериш истинска любов от някой "зрял" мъж си в заблуда. По-лошо нещо от самотата няма. Дори и да намериш богатият и красив мъж на мечтите ти не се знае дали ще си щастлива с него. А до названието "перфектната". Няма перфектен човек. Може да си перфектна за всеки, но ако не си за този един единствен, тогава перфектността ти губи стойността си. Ако си надута к***а... не очаквай нещо от живота.

Няма какво да се хабиш, на такива като нея нищо не и трябва...Ще си стои само или с някой бахти идиота дето трябва да е....

Dollystar
05-01-2009, 09:22
Няма как да намериш свестен, защото свесните гледат дали отвътре си хубава, а не само дали си с токчета и топирана коса ;) Наистина е много важно да изглеждаш добре, но не прекалявай, защото вместо да чакаш някой друг да ти каже че си станала по-хубава ти го натрапваш на хората, как очакваш така да имаш приятелки?

BigFakeSmile
05-01-2009, 10:37
знайш ли, нямаш приятелки, защото освен атрактивна, трябва и да си естествена :-D
а при теб явно го няма тва нещо..
а за момчета..нали знаеш, че красив и свестен се намират 1 на 10000??

tuzaro
05-01-2009, 10:41
знайш ли, нямаш приятелки, защото освен атрактивна, трябва и да си естествена :-D
а при теб явно го няма тва нещо..
а за момчета..нали знаеш, че красив и свестен се намират 1 на 10000?? аз съм тоя човек 8)

BigFakeSmile
05-01-2009, 10:48
знайш ли, нямаш приятелки, защото освен атрактивна, трябва и да си естествена :-D
а при теб явно го няма тва нещо..
а за момчета..нали знаеш, че красив и свестен се намират 1 на 10000?? аз съм тоя човек 8)

нима?? :D а би ли дал на момиче втори, трти шанс, ако е оплескала нещата? амм..не мисля :) би ли и помагал, когато има нужда, макар че се познавате от 2-3 седмици..пак не мисля
би ли се правил на идиот, само за да и стане по добре....а ако виждаш, че нещата не вървят, ще се постараеш ли да не свърши всичко

tuzaro
05-01-2009, 10:50
знайш ли, нямаш приятелки, защото освен атрактивна, трябва и да си естествена :-D
а при теб явно го няма тва нещо..
а за момчета..нали знаеш, че красив и свестен се намират 1 на 10000?? аз съм тоя човек 8)

нима?? :D а би ли дал на момиче втори, трти шанс, ако е оплескала нещата? амм..не мисля :) би ли и помагал, когато има нужда, макар че се познавате от 2-3 седмици..пак не мисля
би ли се правил на идиот, само за да и стане по добре....а ако виждаш, че нещата не вървят, ще се постараеш ли да не свърши всичкося отивам да правя мускули, довечера ше ти отговора на въпросите и ше останеш адски изненадана. може и по скайпо да си пишем.

sladkish_14
05-01-2009, 11:01
Проблема не е само в теб,, А и в другите , ти се харесваш така и искаш само да бъдеш приемана .. Абее сложна е твойта , аз ти дадох съвет още в началото на темата :)

П.С - Аз мога да съм ти приятелка 8-) .. От кога търся такова момиче , с което да си ходим по магазините и да си правим прическиии :grin: 8-) :-P Не е майтап ! :)

Tera
05-01-2009, 11:22
Ами май мъничко трябва да се осъзнаеш...Приятелките,коит о искаш не се печелят с красиви очи,хипер яка прическа и впити дънки....Замисли се,защо нямаш никои до себе си...Може би,трябва да смъкнеш самочувствието...Замисли се кое е важното:да си красива,да си с надменният поглед,които казва:Аз съм повече от вас...И да си бъдеш сама...Или пак да си красива,но да знаеш,че С НИЩО... АМА С НИЩО НЕ СИ ПОВЕЧЕ ОТ ВСЕКИ ЧОВЕК....Когато осъзнаеш кое е важното,няма да си сама... Ще пропусна частта със зрелия авер... На 16 си...Когато ти,минеш границата от повърхностното към реалността,тогава търси зрялост в другите. SorrY,ако съм била рязка...

Naman07
05-01-2009, 11:32
Леле, майко. От кога "високите токчета, впити дънки, оправена коса (представям си)" и тн. означава, че се поддържаш?! ХАхахах.
Любов не чакай с такава визия, гарантирам ти :lol: . Само едно би могло да се върти в извратените глави на момците, и мисля, че всички се досещаме какво.

П.П.
Авторке, слез на земята и по-полека с мисията "мис перфектна", понеже е доста индивидуално това понятие. А и така, както си тръгнала май, май "мис перфектна к*рва" ще да се получи. Самата визия, която си оформила в поста си, е за цел да се харесаш визуално и сексуално (и то на някой селяндур най-вероятно, който си няма и грам идея що е това "изискана, поддържана жена) . Любов няма как да се получи само така. Аз като един средно интелигентен младеж, готЯн, Убаф...ако те видя бих те харесал, да речем, но след 1-2 разговора като ми лъхне на този твой нарцисизъм, и като те видя в облаците не очаквай положителен развой на нещата :lol: .

dare_93
05-01-2009, 12:52
Не съм влизала в този форум от много време и какво? Веднъж да вляза, да прочета някоя тема и вие тук само да критикувате авторката. Ами момичето няма комплекси и това се постига с адски много труд. Трудно е като нямаш комплекси, а всички около теб са комплексари. Просто е изнервящо и натоварващо. Постоянно ти се натрапва нещо, което си отминал, а ти си на следващото ниво вече. Това е като да повтаряш клас безпричинно.
Неприятно е да виждаш колко са тъпи хората в страданието си. Както е казал Оскар Уайлд: 'Защо да споделяме чуждите страдания, вместо радости.' (е, не е дословен цитатът, но идеята е важна). Проблемът е, че няма с кого да се споделят радостите. А хората около теб винаги те затрупват с плоските си проблеми. И авторката не се фука, просто се чувства над някои неща. Не я обиждайте.
Миличка, поне на този етап може да ти се наложи да си леко сама. Това не значи самотна. Работи над себе си, което не значи само над въшния си вид. Развивай се. Продължи и да се срещаш с хора. Наблюдавай ги. Анализирай ги. Виж качествата и недостатъците им и споделяй със себе си радостта от това, че знаеш може би нещичко повече за тях, отколкото те самите. Един ден, когато всички те се превърнат в големи хора, много ще останат комплексари. Но ще има и промени. Вярвай в промените. Винаги ще има ужасни хора, не лоши хора, но ще има и няколко човека, които са едно на милион и за теб ще са по-ценни от всичко. Надявам се да съм помогнала. Успех! :)
благодаря за подкрепата :) :-)

dare_93
05-01-2009, 12:54
Проблема не е само в теб,, А и в другите , ти се харесваш така и искаш само да бъдеш приемана .. Абее сложна е твойта , аз ти дадох съвет още в началото на темата :)

П.С - Аз мога да съм ти приятелка 8-) .. От кога търся такова момиче , с което да си ходим по магазините и да си правим прическиии :grin: 8-) :-P Не е майтап ! :)
:) радвам се..

yahhooo
05-01-2009, 13:01
Я дай пик да видим дали си почти перфектна :oops:

dare_93
05-01-2009, 13:02
НЕ ми казвайте че съм изкуствена защото освен перли, малко фондютен и спирала друго по лицето си не слагам..

dare_93
05-01-2009, 13:03
снимки нито ще пратя на някого нито ще пусна имам и друга регистрация в сайта и предпочитам да остана анонимна

dare_93
05-01-2009, 13:04
а и не си търся някой на 20+ просто под по- зрял съм пуснала пост да кажа какво разбирам

Sevt
05-01-2009, 13:06
По - свестен с тази визия и поведение няма да хванеш. Напротив.

Naman07
05-01-2009, 13:11
От както се отдадох на тази своя "промяна" накак си се имам за нещо повече изразявам се дори и в часовете постояно нямам срам за нищо!!

Бъди внимателна, искрено те съветвам да помислиш малко, понеже до 17-18 годишна възраст ще градиш човека, който ще бъдеш до края на живота си, промените ще бъдат кратки (ако има такива). И не забравяй, че който лети високо, пада ниско. Другият ми пост в темата допълва останалото.

комплекси нямам, срам нямам
Айде бе...да се обзаложим ли?
П.П.
Редактирай мненията си, няма нужда да пускаш по 3-4.

LikeAStone, няма човек без комплекси. И престанете да използвате думата, за каквото ви падне. Уважавайте значението на думите.

kael
05-01-2009, 13:25
tbh нямам си идея що си направила тая тема, да се покажеш ли ? велика си! ае беги от тука

tuzaro
05-01-2009, 13:25
усещам как си някой батал, дето на нищо не мяса... разправяш че нямаш срам, че си хубава, всички те заглеждат ама не иска да дадеш снимка, даже и на ЛС... комплекси брат...

silky92
05-01-2009, 13:26
Съжалявам ,обаче защо малко не си намалиш това самучувствие - няма перфектни хора ,а и трябва да общуваш, да градиш приятелства ,а не да мислиш как просто да бъдеш "перфектна" . :)

dare_93
05-01-2009, 13:33
усещам как си някой батал, дето на нищо не мяса... разправяш че нямаш срам, че си хубава, всички те заглеждат ама не иска да дадеш снимка, даже и на ЛС... комплекси брат...
в тоя форум има доста хора които познавам това е причината, а темата е доста лична

TeenSpirit
05-01-2009, 13:35
Според мен доста преувеличаваш ... На 16 години си и щом сама си озънала, че проблема е в теб и какъв е той трябва да можеш да се справиш... и честно казано звучиш ми като 13 годишно момиченце [-X

kael
05-01-2009, 13:40
темата лична ама я пишеш във форум, че даже и критика не приемаш... кифла

vlubeno_momi4e***
05-01-2009, 13:46
Тцтцт перфектни хора нямаа! А ти много прекаляваш с това "поддържане"! Спри се малко и не се вземай за нещо повече от другите, защото не си. Слез на земята....

tuzaro
05-01-2009, 14:12
усещам как си някой батал, дето на нищо не мяса... разправяш че нямаш срам, че си хубава, всички те заглеждат ама не иска да дадеш снимка, даже и на ЛС... комплекси брат...
в тоя форум има доста хора които познавам това е причината, а темата е доста личнакато я дадеш на ЛС няма как другите да я видят, аз ше си кажа компетентното мнение, хората ми вярват 8)

Naman07
05-01-2009, 14:28
След като отговаря и багодари единствено и само на тези, които я подкрепят, очевидно не търси съвет, а основание да продължи да бъде такава. Темата е глупава, не се хабете.

galev90
05-01-2009, 17:57
Аз съм твоя човек.
хахаххахахахахах просто несе сдържах :D:D:D:D :grin:

lisi4ety
05-01-2009, 18:43
няма ли никой да отговори :(

Ами самата ти се описваш като к*чка.. so - престани да бъдеш такава.

aka6a_vamp
05-01-2009, 19:22
Мани да ти имам проблема...ела да се разменим,да видиш ти кво значи проблеми!Има хора,на които им е толкова тежко,а ти ни се жалваш колко си перфектна...

.. DeViL mAy CrY ..
05-01-2009, 19:38
Не може да си перфектната само във визията.Защо не се замислих какво да промениш в ахрактера си.Винаги ще има някви който ти завиждат заради външноста,но въпреки всичко бъди такава каквато си,и не се наувай за това че си"перфектна".Това е твърде относително.Все пак ти ако си хубава без грим изправена коса впити дънки и т.н,а едно обикновенно облекло и чисто лице ще ти се личи че си красива.Просто въпросът е ти как се възприемаш и каква искаш да бъдеш.Защо ли може би момчетата са мили с теб,е помисли си малко. :)

puhinka93
05-01-2009, 20:14
ПЕРФЕКТНИ хора няма.. много ме е яд точно на такива като теб. Всяко едно нормално, съвременно момиче би трябвало да се поддържа и да се старае да изглежда добре, да се облича хубавко и така на татака! Тая теме си я пуснала според мен не защото имаш какъвто и да е било проблем.ами защото искаш да привлечеш внимание! Както по горе ти казаха има хора с истински проблеми, а ти си седнала да се тръшкаш за тва! Вземи се осъзнай малко.. повечето твой думи ми се струват пресилени.. :-x

ThisIsMe
05-01-2009, 20:19
ЗА красотата може да ти завиждат,но помисли,че грешката може да е в теб,ако самочувствието ти е захвърчало до небето след ''промяната''.
замисли се!