PDA

View Full Version : Споделете л=бовта си...



beiho
04-30-2009, 18:17
Каня всички ви да споделите любовните си преживявания или чувства, а може и за каквото поискате, просто да се изповядате , каквото ви идва отвътре, свързано с любовта! :)

got2Bthe1
04-30-2009, 18:32
Здраво съм си паднал по една надявам се да се получи нещо истинско...стискайте палци......
П.П. Това беше доста кратко ама в общи линии е тва :D

hisy
04-30-2009, 20:11
Айде и аз ще бъда кратка :D Ми..имам си гадже от 1 месец... той е страхотен и много си го обичкам :grin:

w0sh
04-30-2009, 20:12
днес изядох бебето си

ХL дюнер

Hilary_
04-30-2009, 20:16
Чувствам се ужасно... като парцал!!! ](*,) ](*,) #-o И то заради любовта ми... :?

tuzaro
04-30-2009, 20:20
стискайте палци, че утре ми предстои сериозна среща 8-) може би ще си имам сериозно гаже :oops:

a3c1M
04-30-2009, 20:26
Харесах много една но сякаш на пук няма да направя нищо,Why? И аз не знам

TheBeliever
04-30-2009, 20:31
Понякога си мисля, че не го заслужавам.

Bellatrix
04-30-2009, 20:43
По-щастлива никога не съм била. Заедно сме от година и той е най-прекрасното създание на планетата. :grin:

relax4o
04-30-2009, 21:04
По-щастлива никога не съм била. Заедно сме от година и той е най-прекрасното създание на планетата. :grin:

И утре като ти каже "Късаме" и ще пишеш обратното :D:D

Jumbie483
04-30-2009, 21:05
Започва да ме дразни с правенето на нищо.. Толкова ли не може да проумее, че отдавна разбрах, че има симпатии към мен.. остава само да ми признае.
Оф да прави каквото иска, но да престане да ме гледа непрекъснато и като и аз го погледна веднага да извръща поглед. Дразнещо и детинско е.

elsy
04-30-2009, 21:12
Не мога да споделя тук 8-)

Take_That
04-30-2009, 21:22
Толкова много искам да съм до него, да си го гуууушна силно, но не мога :( и то всичко това заради разстоянието :?

InVic7us
04-30-2009, 21:30
Заедно сме от близо 3 месеца..сичко си е ОК..само ми е малко странно, щото никога не съм имала такава сериозна връзка, че да си ходя свободно у тях, когато са си родителите му вкъщи..вече се познава и с наще..ддз мисля, че е са ни много добри отношенията, отначало не мислех, че ще е нещо сериозно ама... съдба, кво да направиш? Малко ми е някво като как да кажа..тясно покрай врата :-D щото тая връзка ми е много сериозна, а въобще не съм имала до сега тоя навик..било ми е все несериозно..а сега се1 едно, че съм женена бате :-D малко почва да ми дотяга всичко тва, а е прекалено добър, за да го заеба ей така..просто рядко ми дава поводи да се заяда за нещо.. :-o

NaNa_SladuRana
04-30-2009, 22:34
Открих идеалното момче за мен и от 7 месеца сме заедно,той ме боготвори,много съм щастлива и започвам все повече и повече да се привързвам към него.Усещам,че нещата вече стават сериозни,искам да се раздам до край за тази връзка,защото той го заслужава,но някакси се дърпам,бягам от това,защото точно събрах сърцето си,страх ме е пак да не бъде разбито.Това ми е голям проблем и много ме мъчи,тъй като това прекрасно човече,трябва да има някой до себе си,който ще го обича и цени,който ще пожертва себе си така,както той го прави,а не някаква объркана пикла като мен :?

starwatcher
05-01-2009, 06:14
Като за първи опит- прецаках всичко, игнрориан и мразен съм и така ще си сараме още 4 години. :( Дано следващият пост да е малко по-весел. :D

Bellatrix
05-01-2009, 06:55
По-щастлива никога не съм била. Заедно сме от година и той е най-прекрасното създание на планетата. :grin:

И утре като ти каже "Късаме" и ще пишеш обратното :D:D
Силно се съмнявам, че това ще стане в близките няколко години, а за нататък ще видим как ще върви живота заедно в един дом и ще се разбере.

boniboon
05-02-2009, 15:17
И аз незнам какво искам :( . .преди само хленчех че искам гадже , сега постоянно си повтарям че е по добре без :-D

neznaesh
05-02-2009, 19:21
Не желая никого около себе си.. Не желая да имам сериозна връзка. И сякаш напук се изсипа цял чувал с кандидати. Кой сериозен, кой не.. аз искам само едно - имам си мъж, когато ми се прави секс, и това ми е достатъчно. Нямам нужда от лъжливи думи, обещания, планове - наслушала съм се и всичко това ме изпълва с истинско отвращение и ме кара да се отдалеча от човека. Нямам нужда от още едно провалено приятелство и то заради някакви си глупави чувства. В мен няма нищо, не го ли разбрахте? Никога не съм си мислела, че мога да спя с някого и да си тръгна, докато спи. В момента това съм аз - аз, той, без чувства, просто хубави моменти без болезнени спомени и желание да връщам времето назад.
И нямам желание да променям разбиранията си за вярност, не искам да "изневерявам" на любовника си. Всякакви предложения са безсмислени. Престанете да ходите по мене, защото колкото повече си мислите, че напредвате - двойно повече аз се отдалечавам. Оставете ме намира в моя свят.
Дали обичам или не - това е без значение...

yahhooo
05-02-2009, 19:26
Грешни сме като прогнозата от времето

music0is0my0life
05-02-2009, 19:51
Имам връзка вече от година и нещо и се чувствам перфектно... обичам го страшно много и той мене също :grin: мисля че най сетне намерих перфектното момче за мен :grin: :oops: 8)

Rza
05-03-2009, 05:46
Днеска съм на среща,вчера цял ден се карам с тва момиче по телфона и скайп,май няма да мине добре :lol:

Take_That
05-03-2009, 09:19
Днеска съм на среща,вчера цял ден се карам с тва момиче по телфона и скайп,май няма да мине добре :lol:

Ехх успех тогава

:P

krasitoOoO
05-03-2009, 09:22
Имам гадже от месец и половина и много го обичааам и си го искаам...и не го давам на никой :D

aka6a_vamp
05-03-2009, 09:33
След седмица заминавам на зелено и той ще си е с мен ииии аа мн ми е цветно :grin:

sadsad
05-03-2009, 09:44
ЗА МИЛОТО:Чушчо, Пъмпи, сладко, дупе, бебе, коте, писе, пате, вафличке ОБИЧАМ ТЕ РОСКОООООООООООООООООООО ! :) :-)

wateran
05-03-2009, 09:53
:oops: :oops: :oops: няма се изживявам кат поет, но драснах вчера няколко реда за моето Габс... :oops: :oops: :oops:

"Бъди до мен..."

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ти ме накара да се влюбя в теб,

ти беше тази, която ме повика... :mrgreen:


Аз отвърнах на повика ти -

изпълнен с надежда и любов... :mrgreen:


Смисълът на дните ми си ти,

страх ме е да не те загубя... :mrgreen:


Ако се стигне до там ненадейно-

ще страдам дълго и непоносимо... :mrgreen:


Ароматът ти, нежен полъх,

очите ти, загадъчни тайни... :mrgreen:


Косата ти, нежна разпиляност,

устните ти, сладък блян... :mrgreen:


Защо думите си хабя за теб,

след като не мога да те опиша? :mrgreen:


Просто всичко си за мен,

нуждая се от твоята близост... :mrgreen:


Бъди моята крехка половинка,

огрявай дните ми с чар и топлота... :mrgreen:


Не ще погледна друга докато те имам,

няма и да изместя образа ти в мен... :mrgreen:


Искам те, обичам те... тук, сега и докрай...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Обичам те, Габс!!! :oops: :oops: :oops:

wateran
05-03-2009, 10:17
Открих идеалното момче за мен и от 7 месеца сме заедно,той ме боготвори,много съм щастлива и започвам все повече и повече да се привързвам към него.Усещам,че нещата вече стават сериозни,искам да се раздам до край за тази връзка,защото той го заслужава,но някакси се дърпам,бягам от това,защото точно събрах сърцето си,страх ме е пак да не бъде разбито.Това ми е голям проблем и много ме мъчи,тъй като това прекрасно човече,трябва да има някой до себе си,който ще го обича и цени,който ще пожертва себе си така,както той го прави,а не някаква объркана пикла като мен :?

:-o :-o :-o самият факт, че се притесняваш за това дали си достатъчно добра за него те прави много повече от пик :oops: :oops: ... не се притеснявай - знаеш ли ние момчетлъците как се притесняваме и дори само като се прегръщаме мълчаливичку с нашите мъничета :oops: :grin: си мислим "не искам да те загубя"... :) :) :) :-o

nicolepcd
05-03-2009, 10:53
Няма какво да споделям... Последно го видях преди 8 месеца :lol: ,така, че няма за кой какво да говоря... иначе докато бяхме заедно, колкото и кратко да беше... мога да кажа, че това бяха едни от наааааай-хубавите ми моменти в живота :grin: :D Но свърши 8-) Може и да има продължение, но мнооооооооооооооооооого се съмнявам!!! :?

sladkish_14
05-03-2009, 11:09
Офф при мене е по - зле ! Имах си приятел за около 2 седмици , скъсах го ! Не съжалявам 8-) , не ми липсва ..

Мъчението е по старата любов ,, Еее онзиии с който бяхме 2 години заедно , който като ме видеше и не можеше да каже нищо , очите му светваха БУКВАЛНО , на устните му се появяваше една толкова искренна усмивка , казваше зайче /ангелче , миличко мое, / прегръщаше ме силно до себе си и ме целуваше нежно , усещах колко лудо бие сърцето му и колко много нерви са се събрали в него докато ме чака на гарата с такъв трепет ,,.. И това всеки път когато ме видеше в продължение на 2 години ,, Ето тази любов мен ме изпепели ! Тази ,, След ненадейната раздяла не искана от никой от двамата , често си пишехме в продължение на месеци , гушкаше ме , но нищо не можех да направя , нищо за да го върна пак ! ,, Днеска след почти 5 месеца разделени , гледам всеки ден профила му в скайп , в импулс .. Преживях 2 нови негови връзки с други момичета , изтрадах ги , но не успях да зитрадам това ,че той не можа да преглътне едната .. Гледах снимките му как я целува , как й казва нещата който казваше на мене ,, И си мисля дали найстина я обича , дали не го прави за да ме забрави .. Каквото и да беше това след мене много болка ми причини , несъм го виждала на живо от 5 месеца ,, И до ден днешен като ми пише ме гушка , когато си говорим се личи онази тежест и болка .. Но какво да направим ? ,, Сега е сам и не иска друга връзка така бил казвал .. Но и до днеска все още ме нарича 'миличка моя '


:-# :-# :-# :-# :-# :-#

ImmortalForever
05-03-2009, 12:19
Изрично го попитах: :booooomb: Имаш ли си приятелка?!?!!?!? Изрично... Не съм влизала в офиса на Мтел за кеф..Това си ми беше целта... И кфо.. Каза че няма... И ми изпомачка бузите от стискане..ама аз нали съм проста и трябваше като се прибера да се разтърся хубавичко и да намеря в чичко гугъл тъпите регистрации в още по тъпите сайтове и да открия още по-фрапиращото че някфа си видиш ли "Деси" която той нарича "моето деси" ама той си я обичкал нашия бе.. обичкал я... И кфо тръгваме някъде с него направим крачка напред и върнем две назад..Добре де, зодия рак е, ама чак толкова ли!?!?!? Следим ли се, се хващаме.. Не знаех колко е вярно тфа чудо... И въпреки всичко писанките, на които липсва дата, мисля, че са приятелски-интернет-забивки........ Наивно, но имам нужда да вярвам в нещо....За бога той е мъж на 28... Ако успея да му докажа че мога да бъда голяма... ако можех.. Можеше трябваше щеше......А съм меко казано луда по него (И го харесвам, харесвам харесвам.........ХАРЕСВАААААМ) Писна ми да нямам късмет!!!

ThisIsMe
05-03-2009, 12:37
работата е ,че съм луда по него :P :grin: :)

Lonelysoul
05-03-2009, 17:33
Луд съм по едно момиче тя също има силни чувства към мен ( или поне така казва ) но вапреки това тя каза да си останем приятели макар секи път когато я видя да се държи друго яче макар да виждам в очите и че неиска само приятелство макар не веднъж да се опитах да и покажа колко държа на нея и въпреки това че тя повтаря че ме обича тя все пак неиска да сме повече от приятели защо боже защо :?

stili4a
05-03-2009, 17:54
жалко,че понякога не е толкова лесно... :(

milan4eto
05-03-2009, 18:01
...Адски много харесвам едно момче,мисля че и той мен,но не съм чак толкова сигурна.Понякога се държи супер мило,а понякога супер гадно.И въпреки всичко продължавам да се надявам че някога ще бъдем заедно.... :( :-# :cry: :neutral:

ThePowerOfLove
05-03-2009, 18:50
Засега не се оплаквам :-)

TheBeliever
05-03-2009, 18:59
Той е мечтата на всяко момиче... но дали е моята...