PDA

View Full Version : поредният фарс!ПОМОЩ!



urbangirl
04-30-2009, 19:18
милиони пъти съм писала тук за това момче и доста от съветите,които ми бяха дадени спазих,но историята отново и отново се повтаря.значи ние не ходим,излизали сме на срещи,но нищо по-вече,от един клас сме и той в определени часове постоянно ме зяпа,имала съм върховни моменти с него,но и такива грозни и ужасни,че може да в настръхне косата!както и да е станалото напоследък обаче прелива чашата,аз спрях да му говоря два дни ок,но след думите какво гледаш ма парцал...а аз съм мнг емоционална стана страшен скандал,казах на класния като почти се стигна и до родители,в край на сметка всичко се нареди и днес той сам започна да говори добронамерено,но след часовете на репетициите се почнаха нашите заяждания които вече траят шест месеца!аз много много го обичам ,опитвала съм да го забравя с други,но..някак си не успявам!а той от своя страна казва,че не ме харесва на което всички се смеят и твърдят обратното,всички учители и съучениците ни също.моля ви за помощ,кажете ми какво трябва да направя и каква е ситуацията според вас.споделям отново с надеждата,че този път наистина ще има някаква промяна от съветите,които ще ми дадете.благодаря предварително! :?

soul1199
04-30-2009, 19:23
може би трябва да говорите насаме,само двамата,кажи му да излезете някой път след дск и да поговорите,питай го защо така се държи към теб и т.н.надявам се да съм ти помогнала :-)

tuzaro
04-30-2009, 19:25
пш парцал ти да не си у 6 клас, на класния ше кажеш че ти вика парцал... аз в моя клас както ги обиждам, трябваше да съм сменил всички училища...

BeeRy
04-30-2009, 19:27
може би трябва да говорите насаме,само двамата,кажи му да излезете някой път след дск и да поговорите,питай го защо така се държи към теб и т.н.надявам се да съм ти помогнала :-)

:? :? :? no ako naistina ne te haresva? vse pak opitai... :)

nimfernal
04-30-2009, 20:07
Ще ти стъпи на около 25 до 30 лева - купуваш си една права лопата и бой през главата до къто не си признае :D Абстрахирайки се от майтапа след като се държи така и те унижава просто го забрави и ти си човек той няма право да се държи с тебе така явно не можеш да се oсъзнаеш, че той просто не те заслужава съвета ми е да се отървеш от този боклук колкото можеш по-бързо

FallOutGirl
04-30-2009, 20:24
Като цяло имам правило за оцеляване : Любов и училище (работа ии подобнИ) НЕ се връзват, завършва зле и става още по-зле и не спира ! 8-)