PDA

View Full Version : Помощ!- кръв



pitan4icata
04-30-2009, 21:09
ох хора мн съм притеснена за приятеля ми. Днес докато го праихме(без презерватив по изключение), като го вкара 2-3 пъти и го искара щот го заболя, имаше кръв по пениса, беше се цепнала тая тънката ципи4ка(имаше някво име ама не се сещам ся)Оплаквал ми се е, че понякога като го дръпне рязко надолу и го боляло и т.н, ама много се стреснах днес и се притеснявам, че тва ще попречи на сексуалния ни живот.Кажете какво може да се направи трябва ли да му се цепне нацяло(да се отдели от главичката) или като заздравее всичко ще е наред ? някои ако е имал такъв пеоблем ще се радван да сподели (разчитам повече на момчетата) Много съм притеснена , че даже и се чувствам по някакъв начин виновна.Нормално ли е ваобще това?! Кажете ми нещо кво да праим???

ellHRB
04-30-2009, 21:17
за лекар чували ли сте???
за уролог???
а за фимоза???

pitan4icata
04-30-2009, 21:28
пропуснах да кажа че го прваим повече от година и досега не е било така, а до преди месец-2 дори не го и болеше кво е станало, че чак сега стана така ,кво се промени ,да е пораснал ли кво ? на по 18 год сме Ако има значение

ellHRB
04-30-2009, 21:30
уролог му е решението

Genetix
04-30-2009, 21:35
Хигиена му е майката.

pitan4icata
04-30-2009, 21:41
да бе хигиена кво повече от всеки ден миенен пфф кат не си нясно не пиши по-добре

Явно ствава въпрос за ''късо гемче'' (http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=122598&highlight=%F3%F0%F3%EB%EE%E3) въпроса е на някой да му се е случвало и има ли някой опериран или си кара така със скъсано ( на приятеля ми само е цепнато засега не скъсано нацяло)
който е преживял подобно нещо или е запознат да казва...

Genetix
04-30-2009, 21:50
да бе хигиена кво повече от всеки ден миенен пфф кат не си нясно не пиши по-добре


Еми замисли се


пропуснах да кажа че го прваим повече от година и досега не е било така, а до преди месец-2 дори не го и болеше кво е станало, че чак сега стана така ,кво се промени

Повече от година няма проблеми какво може да се е променило ? ?? ?
Най-логични отговор е инфекция. При появата на инфекция по половия орган реакцията на организма е да намали еластичността на кожата покриваща главичката за да може главата да се затвори и да се предотврати достъпа до външната среда. Когато се приложи сила тя се нацепва. Няма значение колко се къпи трябва да използва анти-бактериален сапун защото има бактерии които се развиват в канала на пениса. Има и др вид бактерии които попадат в кръвта по друг начин и афектират лимфните възли и познай какво около пениса минават 2 такива възела шанса да се възпали там е доста голям(нарича се лимфадинит) . Но какво да ти обяснявам да оди на доктор.


ПП. Относно късото гемче

Късото гемче е вродено състояние, което може да бъде съвсем самостоятелно или да е съчетано с вродена фимоза (което не е задължително). Това е вродено а ти сама каза повече от година сте нямали проблеми. Ама не става само с ядене.