PDA

View Full Version : Абсурдите на века- "Любов, да бе! :D"



starwatcher
04-30-2009, 22:00
И така пичове и пички, който ми говори за споделена любов (особено в пубертета), да чете тука и да се вразумява.
Та, съставям списък с най-абсурдните начини да отрежеш някого. Всички изброени случаи трябва да са напълно действителни! Целта е да се покаже, че винеги е можело и по-зле да е било, че да вдъхнем надежда на младото поколение, че проблемът просто е в липсата на акъл на отрязващия. :-D

Така, да започнем:

Абсолютната класика: "Искам да сме само добри приятели!"- бе, няма и чак кой знае какво на фразата, но повярвайте, ако ви го кажат по Скайп и след това да бъдат прекратени даже и приятелските отншонеия (да, случвало се е) наистина показва, че тази фраза е лишена от смисъл и отрязващият (или по-скоро отрязващата) изобщо не дава 5 пари какво казва, просто иска да се оттърве от другия.

Твърде перфектен! "Съжалявам, но ти си твърде перфектен за мене!" или "Проблемът е в мене!"- о-о-о, да, занижаваш се на нивото на безмозъчна буболечка, обясняваш се в "любов" и въпрек че биваш отрязван, зъхварлен като парцал и получаваш отношение като на кретен, проблемът определено не ще да е в теб, а в отрязващия, който има твърде гузна съвест, за да приеме втори шанс... Боже, опази от подобна простотия.

Има ли смисъл? "Абе, за какво да си правим труда, ний така или иначе ще се зарежем след 2-3 месеца... Пък и какво толкова ще правим? Ще ходим хванати за ръчички и толкова?"- А-а-а, една от любимите ми... "Има шанс може би да скапем нещата и евентуално да се намразим след половин година... Оф, дай да ги прецекаме напаров отсега!" после придружено с "Аз те отбягвам, за да ме намразиш и да ме забравиш" наистина само за себе си говори дали аргументът наистина е аргумент или просто отрязващата иска да си направи бъзик. А изречението "Ще ходим хванати за ръчички и толкова?" едва ли е за вярване, защото мислите тип "Абе, аз нищо, че слушам само любовни песни, драскам всичко във сърчица и мечтая по цал ден за сватбата си и рицарят си на бял кон, въпреки това във връзките не вярвам, че е нещо повече от ходене прегърнати и 2-3 комплимента, там"- това показва, че логиката и загрижеността не са сред малкото положителни черти на отрязващя.

Готин?! "Много си готин, може би най-готиният и много се дразня, като се мъкнеш при мене и не обръщаш внимение на другите" Уау, откога трябва да се дразниш, че готин човек те зарибява? А щом те зарибява и те обзема мисълта, че с това го прецакваш, значи наистина трябва да отидеш на психиатър.

Та, направих кратък списък на фразите, с които бях отрязан от един и същи човек по Скайп неколкократно :D:D:D (забележете, винаги с различно оправдание :D), но ето 2 истински случая, на които съм бил свидетел, за щастие не и жертва.

"Задушаваш ме от любов! Не мога повече така" Не е ли романтично?

ГРАНД ФИНАЛЪТ

"Значи, тя застана пред мен и започва да заеква. Аз се опитвам да я прегърна, ама ме отблъсна. Тогава започна да обикаля нервно и смотолеви "Оф, нещо не е наред. Тази връзка изобщо не е идеална, но не знам защо. Не знам, просто измисли си някакво извинение да не сме заедно, че ме мързи"- без коментар.


Надявам се, че съм създал достатъчно романтична обстановка в сърцата ви. Ако имате и вие други абсурди, споделяйте, да вземе да теглим една на неволята и да й се присмиваме!

safetyMode
04-30-2009, 22:09
ооо тва ме накефи :D :D :D . Реална случка:

:Абе аз те харесвам ама не знам наще кво ще си помислят" (преди това момчето ми предложи и аз понеже много го харесвам... а тая изцепка е 5 мин. след това. И той е на 18 ( казвам го защото на 18 не мисля че трябва да ти пука кво мислят родителите ти за това с кой излизаш... се пак любовта е по- важна) )

w0sh
04-30-2009, 22:32
изпросили си си го със този скайп.

Срам и позор за всеки самоуважаващ се мъж

KayiN
04-30-2009, 22:57
Има ли смисъл? "Абе, за какво да си правим труда, ......
Т'ва ми се е случвало не е мн приятно :o :? ...

skuck
04-30-2009, 23:01
Спомням си за едни приятел... тя му беше казала "съжалявам обаче не се караме... и тряя да скъсаме" след тва разнрахме че докато е ходила с някъф 2 години по малък от нея се е е*ала с друг някъф дето е бил с 2 години по голям от нея :) хахах адското .. при това тоя по големия я е поканил на по ракийка... хахах

NaNa_SladuRana
04-30-2009, 23:05
"Съжалявам, но ти си твърде перфектен за мене!"[/i] или "Проблемът е в мене!"
опитвах се да бъда мила,а и той наистина заслужаваше нещо по-добро,заслужаваше да бъде щастлив,дано е успял :) иначе да мн е тъпо да зарежеш някого по скайпа или телефона,все едно казваш "страх ми е"

starwatcher
05-01-2009, 06:04
"Съжалявам, но ти си твърде перфектен за мене!"[/i] или "Проблемът е в мене!"
опитвах се да бъда мила,а и той наистина заслужаваше нещо по-добро,заслужаваше да бъде щастлив,дано е успял :) иначе да мн е тъпо да зарежеш някого по скайпа или телефона,все едно казваш "страх ми е"

И откога имаш по-добра апреценка от него, смея да попитам? Или реши, че е по-добре да прецениш вместо него?

А за Скайпа- стига, бре, хора, е-е-е, какво толкова, аз отдавна я ненавиждам тая програма, но след предложението ми към момичето да поговорим насаме очи в очи, като получих "Не искам, защото ще се смея много", трябваше все някак да говоря с нея, сега. :D И сега дайте по-несериозно, бре, орца, вижте какви уникални случаи има ("Абе, ние не се караме, хайде да скъсаме." :razz: )

kuklichka_bg
05-01-2009, 06:54
8-) яко е бравоо

Bellatrix
05-01-2009, 07:03
:D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: Извинявай, че го казвам, ама това ме разсмя. 8-) Е, явно тази мацка е голям образ. А сега:

Златно правило:
В 90 на 100 от случаите в мига, в когото едно моми4е види дадено момче, тя знае дали той има поне бегъл шанс с нея.

Има разбира се случаи, в които се харесват постепенно, но преди това, в огледа момчето е получило поне 3 от 10. В твоя случай явно си под 1 за нейния вкус. При второто отрязване по-добре се отказвай от дадено момиче.

moon_flower
05-01-2009, 07:03
Еее,забрави най-яката фраза : "Объркан съм".Е това като го чуя и лошо ми става.Объркан бил...друг път.При това по скайпа беше объркан. :D
Иначе всичко е вярно в това,което написа и е много яка темата. :)

BigFakeSmile
05-01-2009, 10:43
омг..а случвало ли ви се е да ви кажат ''котенции, обичам те'' а после ''не ми е приятно..нз...как мислиш, че се чувствам''

е кво се прай тука..
омг..любовта съкс :(

Re5peC7
05-01-2009, 10:50
темата цепи... и накрая бих казал само "Има желание, има и начин. Няма желание, има оправдание"

sexa_na_kompleksa
05-01-2009, 11:03
Рязали са ме по първите три начина - егаси преживяването! :D Обаче най ме изкефи: "съжалявам обаче не се караме... и тряя да скъсаме" :D

NaNa_SladuRana
05-01-2009, 11:20
"Съжалявам, но ти си твърде перфектен за мене!"[/i] или "Проблемът е в мене!"
опитвах се да бъда мила,а и той наистина заслужаваше нещо по-добро,заслужаваше да бъде щастлив,дано е успял :) иначе да мн е тъпо да зарежеш някого по скайпа или телефона,все едно казваш "страх ми е"

И откога имаш по-добра апреценка от него, смея да попитам? Или реши, че е по-добре да прецениш вместо него?

А за Скайпа- стига, бре, хора, е-е-е, какво толкова, аз отдавна я ненавиждам тая програма, но след предложението ми към момичето да поговорим насаме очи в очи, като получих "Не искам, защото ще се смея много", трябваше все някак да говоря с нея, сега. :D И сега дайте по-несериозно, бре, орца, вижте какви уникални случаи има ("Абе, ние не се караме, хайде да скъсаме." :razz: )

познавах го...Покрай толкова скандали и раздели и двамата вече не бяхме щастливи и смея да твърда ЩАСТИЕТО Е ПО-ВАЖНО ОТ ЛЮБОВТА,ПО-ТРАЙНО Е

chill
05-01-2009, 11:20
Не знам, просто измисли си някакво извинение да не сме заедно, че ме мързи :razz: :razz: ее т'ва е

vampirekiss
05-01-2009, 11:39
Ха,последното оправданеи,което АЗ дадох беше супер малоумно и ми е чудно даже как успя да ми го роди мозъка.Там то това се случи преди 2 дни.И оправданието беше-''Знаеш ли,просто няма как-ако тръгнем и после вземем че се разделим никога повече няма да межем да сме приятели.''-тъпо,но само това можех да кажаИнтересното в случая е,че ние и сега не сме приятели,ама важното беше оправдание да има.

starwatcher
05-01-2009, 15:42
Ха,последното оправданеи,което АЗ дадох беше супер малоумно и ми е чудно даже как успя да ми го роди мозъка.Там то това се случи преди 2 дни.И оправданието беше-''Знаеш ли,просто няма как-ако тръгнем и после вземем че се разделим никога повече няма да межем да сме приятели.''-тъпо,но само това можех да кажаИнтересното в случая е,че ние и сега не сме приятели,ама важното беше оправдание да има.

Абсолютното същото като при мене, аз съм бил жертва на такова оправдание! "Айде да сме приятели, ама много, много, много, много добри приятели, да си споделяме ВСИЧКО!" и в продължение на няколко месеца бяга от мене, не ми говори и само веднъж каза, че искала да я намразя, за да я забравя... :(


:D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: Извинявай, че го казвам, ама това ме разсмя. 8-) Е, явно тази мацка е голям образ. А сега:

Златно правило:
В 90 на 100 от случаите в мига, в когото едно моми4е види дадено момче, тя знае дали той има поне бегъл шанс с нея.

Има разбира се случаи, в които се харесват постепенно, но преди това, в огледа момчето е получило поне 3 от 10. В твоя случай явно си под 1 за нейния вкус. При второто отрязване по-добре се отказвай от дадено момиче.

Това правило аз съм го измислил, даже, но като разкрих истината, ми се нахвърлиха 50 момичета, обясняващи, че не било така, ами искали романтика и всичко ставало постепенно и бла-бла и други глупости тип "По дяволите, разскриха ни! Трябва да се правим на мъченици и да ги убедим да продължават да ни зарибяват, нищо, че не им се кефим!" :D

Както и да е, да оставим колко обичат хората да прецакват други хора, за които не им пука, дайте да направим анкента и да изберем най-къртеща мивки фраза за отрязване. Орца, аз съм за "Мързи ме, измисли си оправдание"- цепи мрака! :D

Lonelysoul
05-02-2009, 00:00
моя случеи , побеснявам като се сетя колко глупаво оправдание или алиби да кажа : " Много те харесвам но ти заслужаваш някоя по добра от мен , ще видиш ще си намериш някоя друга по хубава и въобще няма да ме помниш " интересното е как прецени че заслужавам някоя по добра защо тя си мисли че нее идеалната защо решава това вместо мен а не чакаи бе това си е тъп си ми по възможно наи тругателния начин казано

ifkataAa
05-02-2009, 07:01
Зарязвала съм момче по всички от посочените начини с изключение на "Най-готиния" .. а мен ме е зарязвало само едно момче и то по много тъп начин.И двамата имахме и все още имаме много силни чувства един към друг, но той реши, че е необходима раздялата.Може би беше оплашен, понеже е тип плейбой и се оплаши, че и той може да има чувства към някой.В момента отново се опитва да се съберем, но се чувствам наранена и предадена :(

Rza
05-02-2009, 07:07
Абсолютната класика: "Искам да сме само добри приятели!"- бе, няма и чак кой знае какво на фразата, но повярвайте, ако ви го кажат по Скайп и след това да бъдат прекратени даже и приятелските отншонеия (да, случвало се е) наистина показва, че тази фраза е лишена от смисъл и отрязващият (или по-скоро отрязващата) изобщо не дава 5 пари какво казва, просто иска да се оттърве от другия.

тамън 3 пъти за тая година :lol: :lol: