PDA

View Full Version : Защо жените винаги казват че мъжете са еднакви?



JekoV
05-01-2009, 08:22
Жени защо винаги слагате мъжете под един знаменател, нима сички са еднакви?Защо още от малки си втълпявате глупости от сорта "мъже ,всички са еднакви","всички искат само секс и нищо повече".Защо не се замислите и ще видите че и вие имате някаква вина за това момчетата да са такива , тоест да не изпитват чувства и да мислят само за чики рики.Защото когато едно момче си хареса някое момиче истински когато иска да бъдат заедно ,да се сближат да се обичат ,защо имено тогава момичето почва да се лигави да се праи на недостъпно отбягва момчето,като чели не и е интересно като чели не и е достатачно(в повечето случай), и съответно момчето се ядосва казва си ооо ебал съм му майката виж ги жените кви са.И така блокира емоцията наречена любов.И съответно нито я търси нито я зачита нито я почита.И после почвате да циврите."А момчетата са такива и онакива" и се сме ви виновни..Не ви обичаме достатачно не ви обръщаме внимание.Е как да стане като сяко момиче поне 2е момчета е наранило и оставило без чувства.Как да стане.?Замислете се и кажете колко пъти сте отказвали на някой който е изпитвал истниски чувства към вас.?Шото не ви е харесал или нещо си друго и после.. Сички са еднакви еми така ще да е.Но се пак има и изкучения.Момчета търсещи истински ценните неща.Но вие не го вярвате и това си е.Е и тук е точно моят въпрост към женската аудитория от сайта..Защо??

kris4en
05-01-2009, 09:26
определено никога не съм била ЗА слагането на които и да било хора под общ знаменател и не го правя защото всички сме различни.Винаги има някакви прилики но всеки е индивидуален сам по себе си...Не харесвам израза "ти си като всички останали момчета/момичета" и определено никога не го използвам.Докато има много хора които казват точно това "ти си като всички останали момчета/момичета" - тогава ми се иска да ги насоля яко ама всеки има различно мислене :) В любовта трабва да ги има компромисите а ако не се разбират така или иначе нито момчетата могат да разберат момичетата изцяло,нито момичетата могат да ви разберат вас.Повечето пъти от там идват споровете-всеки гледа различно на нещата :)

moon_flower
05-01-2009, 10:21
Да бе..вечната борба срещу слагането на мъжете/жените под "общ знаменател".Абе стига с тоя общ знаменател.Имам чувството,че има хора,които дори не знаят какво е това,но го повтарят,защото са го чули или прочели някъде.Не са никак малко тези,които смятат всеки за индивидуален.И със сигурност повечето момичета са видяли,че има различни момчета и не всички са еднакви.Нали най-често чуваме следните изрази : "Той не е като другите,по-различен е.","Той е уникален,много е мил и тн,не мисля,че е като другите момчета.В него има нещо различно."Е това слагане под "един знаменател" ли му викаш?Да не говорим,че хич не са редки и изразите от типа на "Те всичките жени са курви,всичките за пари мислят".Айде,айде...са жените ви слагали под общ знаменател...
Аз лично не мога да сравня нито един от приятелите си с друг.Всичките са различни и по нищо не си приличат.И гаджетата ми също така.Определено не смятам,че всичките сте еднакви.

BigFakeSmile
05-01-2009, 10:29
ми защото, брато :D , в повечето случаи момчето наранява момичето, а не обратно

Re5peC7
05-01-2009, 10:31
защото съдят по себе си...

kael
05-01-2009, 10:36
самата тема слага ВСИЧКИ жени под общ знаменател: "защо всички жени ....... " усещаш ли иронията

Jumbie483
05-01-2009, 10:37
Защото с такова впечатление са останали..
Различни били.. и като ги зареже някоя: тая е курва !
голяма разлика направо..

мъжете са еднакви и жените са еднакви..
всичко друго е изблик на комплекси

DJEB
05-01-2009, 10:38
като се замисли човек и жените са еднакви :lol: само че аз лично не си позволявам да слагам под общ знаментаел никого,тъй като съм стигнала до извода ,че наистина всичко е индивидуално.може би някаква част правят това и това, друга част-друго ,но както казах не бих стигнала до заключението ,че всички са еднакви ,било то мъже или жени :)

betyrk
05-01-2009, 10:48
Всяко момиче хареснва различни типове момчета!Не може да накараш някое момиче да те харесва,ако просто не си нейн тип,няма значение дали я обичаш или не!А и колкото до това,че всички мъже са еднакви,си е горе долу така,всеки мъж има почти еднакъв подход към дадено момиче,и нормално момичето вече ако е милана през 5ма да си мисли "оф и тоя е като другите" няма как да се избавим от това!Просто трябва да се търсят нови и интресни начини за запознанства и срещи и начин нва общуване!А и това за отбягването от страна на момичето,според мен е разбираемо.Има период,в който всяко момиче иска да се чувства харесвана от всички и ако тогава някой иска нещо сериозно от нея,тя разбира се бяга.Просто не са готови за нещо сериозно,а и по-добре,че бяга,не да те врътка и лъже нали ;) Съдбата си знае работата споко..Не се отчайвай някъде там има и нещо за теб хи !!!

NaNa_SladuRana
05-01-2009, 11:24
защото ние казвате,че всички жени са курви :lol:

Naman07
05-01-2009, 11:28
Понеже обичат да се търкалят със селяците и "лошите" момчета. Краят е неизбежен и е един и същ - "Оф, мразя мъжете", "Уф, всички сте еднакви", "бля бля"... А и "всички" е маАаалко пресилено казано.

BeeRy
05-01-2009, 11:30
:? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hilary_
05-01-2009, 11:38
Не съм слагала под общ знаменател момчетата...защото знам че има и тъпи женкари но има и свестни... и момчетата слагат жените под общ знаменател... как да ме привлече някой който е казал че момичетата не заслужават нищо...?! А?! Как да стане... след като това момче го е казало и се счита за големия женкар то тогава и другите негови приятели (които се интереесуват само от мнението на другите) постъпват като този женкар и започват да мислят като него... е след като момичето види за какво става дума как да разпознае дали момчето което е срещнала не е същото говедо!!! [-( [-( [-( Айде моля ви се...само оправдания!!! :? Има си хора... и хора... :? :?

Henn
05-01-2009, 11:41
Понеже обичат да се търкалят със селяците и "лошите" момчета. Краят е неизбежен и е един и същ - "Оф, мразя мъжете", "Уф, всички сте еднакви", "бля бля"... А и "всички" е маАаалко пресилено казано.
+1 :booooomb: :booooomb: :booooomb:

PainMonopoly
05-01-2009, 12:01
Те и жените всички са еднакви.

А, и кур за лафа "не слагайте всички под общ знаменател". Ами ако са си за слагане? Ако реагират еднакво на едни и същи стимули? Ще слагам под общ знаменатал, та пушек се вдига. :)

nimfernal
05-01-2009, 12:02
ми защото, брато :D , в повечето случаи момчето наранява момичето, а не обратно

Ама не моеж да го докажеш тъй че не се брои :D :D :D

fc
05-01-2009, 12:02
Защото те ни създават такива. Карат ни да се влюбим в тях до полуда и после ни зарязват по най-бруталния начин. И така ставаме мъже.

Re5peC7
05-01-2009, 12:03
Защото те ни създават такива. Карат ни да се влюбим в тях до полуда и после ни зарязват по най-бруталния начин. И така ставаме мъже.
+1 тва е

Naman07
05-01-2009, 12:11
Те и жените всички са еднакви.

А, и "мъжки полов орган" за лафа "не слагайте всички под общ знаменател". Ами ако са си за слагане? Ако реагират еднакво на едни и същи стимули? Ще слагам под общ знаменатал, та пушек се вдига. :)

Излез от вкъщи и се запознай с нови хора :lol: .

Naman07
05-01-2009, 12:14
Защото те ни създават такива. Карат ни да се влюбим в тях до полуда и после ни зарязват по най-бруталния начин. И така ставаме мъже.

А жените как стават такива, каквито ги описа (к*рви)?
Истината е някъде там. Човек ли си, човек си оставаш. Животно ли си, живонто си оставаш, всичко е в 1вите 7 годинки, действително.

PainMonopoly
05-01-2009, 12:15
Те и жените всички са еднакви.

А, и "мъжки полов орган" за лафа "не слагайте всички под общ знаменател". Ами ако са си за слагане? Ако реагират еднакво на едни и същи стимули? Ще слагам под общ знаменатал, та пушек се вдига. :)

Излез от вкъщи и се запознай с нови хора :lol: .Изводите, които съм си направил, са от години общуване с различни хора и жени, така че не ми давай акъл какво да правя.

Hilary_
05-01-2009, 12:15
Защото те ни създават такива. Карат ни да се влюбим в тях до полуда и после ни зарязват по най-бруталния начин. И така ставаме мъже.

А жените как стават такива, каквито ги описа (к*рви)?
Истината е някъде там. Човек ли си, човек си оставаш. Животно ли си, живонто си оставаш, всичко е в 1вите 7 годинки, действително.
Съгласна съм... пак почнахте да ни нападате.... :? :? :?

Naman07
05-01-2009, 12:18
Те и жените всички са еднакви.

А, и "мъжки полов орган" за лафа "не слагайте всички под общ знаменател". Ами ако са си за слагане? Ако реагират еднакво на едни и същи стимули? Ще слагам под общ знаменатал, та пушек се вдига. :)

Излез от вкъщи и се запознай с нови хора :lol: .Изводите, които съм си направил, са от години общуване с различни хора и жени, така че не ми давай акъл какво да правя.
Не съм си и помислял да ти давам акъл, но може би е време да разшириш кръга си на общуване. Със здраве и не се засягай, моля те, големи хора сме :D .

yahhooo
05-01-2009, 12:21
боли ме оная работа дали ме слагат под общ знаменател или не

fc
05-01-2009, 12:26
Защото те ни създават такива. Карат ни да се влюбим в тях до полуда и после ни зарязват по най-бруталния начин. И така ставаме мъже.

А жените как стават такива, каквито ги описа (к*рви)?
Истината е някъде там. Човек ли си, човек си оставаш. Животно ли си, живонто си оставаш, всичко е в 1вите 7 годинки, действително.
Съгласна съм... пак почнахте да ни нападате.... :? :? :?
Ни съм ги определил като курви. Просто така се случват нещата.

BigFakeSmile
05-01-2009, 12:26
ми защото, брато :D , в повечето случаи момчето наранява момичето, а не обратно

Ама не моеж да го докажеш тъй че не се брои :D :D :D

ми до сега съм попадала или на такива, които дават всичко за мен и ги късам
или на такива, за които аз давам всичко, а на тях не им пука
усещате ли идилията?? :lol:

Naman07
05-01-2009, 12:30
Защото те ни създават такива. Карат ни да се влюбим в тях до полуда и после ни зарязват по най-бруталния начин. И така ставаме мъже.

А жените как стават такива, каквито ги описа (к*рви)?
Истината е някъде там. Човек ли си, човек си оставаш. Животно ли си, живонто си оставаш, всичко е в 1вите 7 годинки, действително.
Съгласна съм... пак почнахте да ни нападате.... :? :? :?
Ни съм ги определил като к**ви. Просто така се случват нещата.

К*рви си е от мен :D , просто добавих с възмущение. А как се случват нещата едва ли сме ние 2мата, които да кажем. И пак те питам, как жените стават такива?...

rusova
05-01-2009, 14:02
защото ние казвате,че всички жени са к**ви :lol:
ти знае6 ли значението на тази дума???? :D :D :D :D :D :D :D :D

skuck
05-01-2009, 14:15
Защото те ни създават такива. Карат ни да се влюбим в тях до полуда и после ни зарязват по най-бруталния начин. И така ставаме мъже.

а така!!! ;)

+ 99999999999999999999999999999999999999999999!

sweet_nothings
05-01-2009, 14:29
Защото умеят да нараняват жените :o

Lonelysoul
05-01-2009, 14:46
донякъде е прав човека пример с мен :
Тръгнахме с едно момиче и аз се опитвах да и показвам че я обичам колкото мога по често и правех всичко по силите си а тя какво почна ме реже се праи на интересна и тн накрая ми умразна и спрях да я тарся да и се обаждам и на 5тия ден тя ме потарси трагнахме и на първата седмица пак се по4на с тия тапанарщини накрая я зарязах мн я обичам и до днес но знам че няма смисал да си тровя нервите с нея тъй като тя пак ще ме нарани с неиното държание не всички момичета са така но катко има мн тъпи копелета има и мн тъпи момичета

JekoV
05-01-2009, 15:14
Не съм слагала под общ знаменател момчетата...защото знам че има и тъпи женкари но има и свестни... и момчетата слагат жените под общ знаменател... как да ме привлече някой който е казал че момичетата не заслужават нищо...?! А?! Как да стане... след като това момче го е казало и се счита за големия женкар то тогава и другите негови приятели (които се интереесуват само от мнението на другите) постъпват като този женкар и започват да мислят като него... е след като момичето види за какво става дума как да разпознае дали момчето което е срещнала не е същото говедо!!! [-( [-( [-( Айде моля ви се...само оправдания!!! :? Има си хора... и хора... :? :?


Кви оправдания бе ман?

fc
05-01-2009, 15:28
Защото те ни създават такива. Карат ни да се влюбим в тях до полуда и после ни зарязват по най-бруталния начин. И така ставаме мъже.

А жените как стават такива, каквито ги описа (к*рви)?
Истината е някъде там. Човек ли си, човек си оставаш. Животно ли си, живонто си оставаш, всичко е в 1вите 7 годинки, действително.
Съгласна съм... пак почнахте да ни нападате.... :? :? :?
Ни съм ги определил като к**ви. Просто така се случват нещата.

К*рви си е от мен :D , просто добавих с възмущение. А как се случват нещата едва ли сме ние 2мата, които да кажем. И пак те питам, как жените стават такива?...
Няма да ти отговоря, защото не ми се спори.

Punisherrr
05-01-2009, 15:34
И момчетата и момичетата са виновни.

Автора е прав от една страна,че много момичета се правят на курви и не им пречи,че се отнасят с тях като с боклуци и после реват защо мъжете били такива и онакива... :D
(кво говоря,,,все едно не съм жена 8-) ) ....ама не ...така си е. И аз го забелязвам около себе си ;)

Обаче и в темата има натякване,че ВСИЧКИ жени го казваме :D ... е и това не е така ;) ...

Bellatrix
05-01-2009, 16:21
Не съм твърдяла такова нещо... Ама и вие сте едни тъпи... всички: и мъжете, и жените. Само се хлебите едни други. А трябва да се обичате, да се търсите и да сте заедно.

А истината е тази: Има кучки и к.урви, които преебват момчетата. Има гъ.зари и к.урвари, които преебват момичетата. Зависи от хората, не от пола.

ПП. Авторе, а що се отнася до историйката с това как момичетата ви преебваме, вие се сдухвате и почвате да се държите кофти с нас: Едно по начало свястно момче след като го прецака к.учка ще потърси друг тип момиче. А няма пак да се хвърля на кифлите та да събира "опит" и после да обяснява как всички са еднакви. Същото важи и за тези момичета, които обиждат момчетата на "ку.рвари" и "тъпаци".

Няма еднакви хора. Има еднакви постъпки. И веднъж видял, че определен тип хора вършат тези постъпки, умния човек се пренасочва към друг тип хора.

BaiToq
05-01-2009, 16:23
Защото мъжете казват,че
жените са курви.

JekoV
05-01-2009, 16:26
Не съм твърдяла такова нещо... Ама и вие сте едни тъпи... всички: и мъжете, и жените. Само се хлебите едни други. А трябва да се обичате, да се търсите и да сте заедно.

А истината е тази: Има кучки и к.урви, които преебват момчетата. Има гъ.зари и к.урвари, които преебват момичетата. Зависи от хората, не от пола.

ПП. Авторе, а що се отнася до историйката с това как момичетата ви преебваме, вие се сдухвате и почвате да се държите кофти с нас: Едно по начало свястно момче след като го прецака к.учка ще потърси друг тип момиче. А няма пак да се хвърля на кифлите та да събира "опит" и после да обяснява как всички са еднакви. Същото важи и за тези момичета, които обиждат момчетата на "ку.рвари" и "тъпаци".

Няма еднакви хора. Има еднакви постъпки. И веднъж видял, че определен тип хора вършат тези постъпки, умния човек се пренасочва към друг тип хора.

Много превилни расъждения виждам тук но искам да ти кажа че се пренасочих към друг тип момичета и ефекта беше същи самоче след време..!

Bellatrix
05-01-2009, 16:31
Не съм твърдяла такова нещо... Ама и вие сте едни тъпи... всички: и мъжете, и жените. Само се хлебите едни други. А трябва да се обичате, да се търсите и да сте заедно.

А истината е тази: Има кучки и к.урви, които преебват момчетата. Има гъ.зари и к.урвари, които преебват момичетата. Зависи от хората, не от пола.

ПП. Авторе, а що се отнася до историйката с това как момичетата ви преебваме, вие се сдухвате и почвате да се държите кофти с нас: Едно по начало свястно момче след като го прецака к.учка ще потърси друг тип момиче. А няма пак да се хвърля на кифлите та да събира "опит" и после да обяснява как всички са еднакви. Същото важи и за тези момичета, които обиждат момчетата на "ку.рвари" и "тъпаци".

Няма еднакви хора. Има еднакви постъпки. И веднъж видял, че определен тип хора вършат тези постъпки, умния човек се пренасочва към друг тип хора.

Много превилни расъждения виждам тук но искам да ти кажа че се пренасочих към друг тип момичета и ефекта беше същи самоче след време..!
Може би е въпросът и във възрастта. Под 18-20г., че при някои е и повече, нито единия пол не е 100% наясно със себе си и лесно се получават разминавания. Повечето от тези хора, които сега вършат простотии и се държат безобразно с другите, един ден (дано е скоро) ще улегнат, ще намерят техния идеал за момче/момиче и нещата ще се оправят.
А сега моят съвет е да си потърсиш обикновенно момиче. Не някоя нагримирана госпожичка с 20 неуспешни връзки зад гърба си, която твърди, че "Ти си Този." А някое стабилно момиче, което е интелигентно и интересно. Тях често не ги забелязват особено, а трябва.

JekoV
05-01-2009, 16:43
Не съм твърдяла такова нещо... Ама и вие сте едни тъпи... всички: и мъжете, и жените. Само се хлебите едни други. А трябва да се обичате, да се търсите и да сте заедно.

А истината е тази: Има кучки и к.урви, които преебват момчетата. Има гъ.зари и к.урвари, които преебват момичетата. Зависи от хората, не от пола.

ПП. Авторе, а що се отнася до историйката с това как момичетата ви преебваме, вие се сдухвате и почвате да се държите кофти с нас: Едно по начало свястно момче след като го прецака к.учка ще потърси друг тип момиче. А няма пак да се хвърля на кифлите та да събира "опит" и после да обяснява как всички са еднакви. Същото важи и за тези момичета, които обиждат момчетата на "ку.рвари" и "тъпаци".

Няма еднакви хора. Има еднакви постъпки. И веднъж видял, че определен тип хора вършат тези постъпки, умния човек се пренасочва към друг тип хора.

Много превилни расъждения виждам тук но искам да ти кажа че се пренасочих към друг тип момичета и ефекта беше същи самоче след време..!
Може би е въпросът и във възрастта. Под 18-20г., че при някои е и повече, нито единия пол не е 100% наясно със себе си и лесно се получават разминавания. Повечето от тези хора, които сега вършат простотии и се държат безобразно с другите, един ден (дано е скоро) ще улегнат, ще намерят техния идеал за момче/момиче и нещата ще се оправят.
А сега моят съвет е да си потърсиш обикновенно момиче. Не някоя нагримирана госпожичка с 20 неуспешни връзки зад гърба си, която твърди, че "Ти си Този." А някое стабилно момиче, което е интелигентно и интересно. Тях често не ги забелязват особено, а трябва.

Еи благодаря за савета но мисля че го намерих и съм крайно щастлив,просто тази тема ме вълнува от отдавна :).

lisi4ety
05-01-2009, 18:48
Амии.. нека помисля... защото е така, например?

Shia
05-01-2009, 19:29
Щот ползваме все заучени изрази,без да влагаме смисъл

elsy
05-01-2009, 20:36
И вие казвате същото за нас 8-)

AnIcHkAtA
05-01-2009, 20:48
Защото не умеят да ги задържат.

Всеки е различен с точния човек ;)

BlueDream16
05-01-2009, 21:43
Защото повечето са ефтини свалячи и все на такива попадаме .. и те за тва :D

kael
05-01-2009, 21:48
:razz: :razz: :razz: егати пародията чесно ..... отговорите направо ме убиват ... тая тема не си заслужава коментирането

JekoV
05-02-2009, 05:51
:razz: :razz: :razz: егати пародията чесно ..... отговорите направо ме убиват ... тая тема не си заслужава коментирането

Темата не си заслужава коментирането?Шо въобще тогава си правиш труда да коментираш?

tochica
05-02-2009, 19:20
ти слагаш жените под общ знаменател, ако мислиш, че всички жени слагат мъжете под общ знаменател

lipsvashh_mi
05-02-2009, 19:53
защото,трудно излизате от този тъй наречен общ знаменател,затова :-D
Не твърдя,че няма и свестни момчета ,колкото и голяма рядкост да са :)

sku
05-02-2009, 21:38
аз ги слагам под общ знаменател,когато поредния ме разочарова и си казвам-ето и тоя е като всички останали! Защото не ми е показал че е различен(а той всъщност е,но в момент на ярост и отчаяние не ги виждам тия работи)
А и мъжете слагат всички жени под общ знаменател-кучки!

CheriHool
05-02-2009, 21:40
Ходи се обеси някъде с тия разсъждения..

Darkkiss
05-03-2009, 04:13
защото жените са еднакви
и не нямат мозъка че да погледнат

ImmortalForever
05-03-2009, 12:28
Ми защото СА

ThisIsMe
05-03-2009, 12:35
преди си мислех така,докато не срещнах различен .

Ivalinka
05-03-2009, 13:35
"Е как да стане като СЯКО момиче поне 2е момчета е наранило и оставило без чувства"


примирете се с факта, че почти винаги нещата така ще се наредят, че да има наранени. това не означава, че има виновни. но, ест, може и да има. ама стига с тези теми и тези тривиални фрази, че почнахме да затъваме в еднообразие.. според вас, де :? [/quote]

Denchoy
05-03-2009, 15:32
Самият ти слагаш ВСИЧКИ жени под общ знаменател :D
А мъжете си приличате по това, че виждате във всичко секс :-D :-D
Пък и повечето от вас обичат да казват, че всички жени са к*рви :))

beachy_bunny
05-03-2009, 17:25
А защо мъжете винаги казват на момичетата които не са наебали , че са курви .. ?

sh3_1s_7h3_0n3
05-03-2009, 17:30
Никога не съм казвала, че "Мъжете са еднакви." просто защото никога не съм го мислила. ;)

Така че явно не винаги или поне не всички го твърдим. ;)

NaNa_SladuRana
05-03-2009, 18:03
защото вие казвате,че всички жени са к**ви :lol:
ти знае6 ли значението на тази дума???? :D :D :D :D :D :D :D :D
Всеки знае значението на тази дума