PDA

View Full Version : Щастие в замяна на много нещастие след това (моята история)



TheRealisT
05-01-2009, 08:40
Ето, че дойде и мой ред да си излея мъката.До сега не смятах, че е нужно да занимавам и другите с моите драми, но поради факта, че вече не издържам и може би в близки дни ще полудея, реших да си излея теглото тук пък ако помогне помогне.Така ето я и моята история...Миналата година по това време се запознах с едно момиче.Направи ми впечатление различния подход който използваше и така с времето се сближихме и хоп вече бяхме двойка.Прекарвахме си страхотно, тя беше толкова мила, внимателна и естествена.Не бях виждал такава отдаденост. Понеже живеехме в различни градове обаче се виждахме по-рядко от колкото имахме нужда, но когато това станеше си прекарвахме невероятно. Не ми се беше случвало при среща момиче да ме прегърне толкова силно треперейки и целувайки ме така бързо и силно все едно време нямаше, а когато се разделяхме плачеше и също се сгушваше в мен и макар всички да ни гледаха нея не е интересуваше това, нито мен. Когато аз и ходих на гости просто ме обсипваше с грижи, направо все едно за бебе се грижи. И така минаха месеци..хубави месеци..докато не дойде един в който в едно нейно обаждане ми обясни колко и е тежко и как не може да кара повече така,била объркана и...оф..от тук се почна разделихме се..а тя не спираше да ми се обажда...аз бях просто толкова разочарован и зашеметен..не бях очаквал такова нещо, даже не ми е минавало през главата..а какво стана..Реших се един ден и отидох до тях..тя не знаеше, че ще ходя..взех цветя и бонбони под формата на сърце и се озовах под терасата й..реакцията й беше доста бурна бих казал..прегърна ме и се качихме в тях..исках обяснение за всичко...тогава тя ми каза, че е направила грешка и иска да е с мен, след което направихме едно подобаващо събиране..научих също, че тя също е щяла да идва за да ми обясни, но поради едни причини не е могла и наистина предните дни ми говореше с някакви намеци..така трябваше да си тръгвам изпрати ме, аз тръгнах, но нещо в мен се беше разбило, доверието ми към нея беше намаляло дръстично.., всичко беше различно последваха дни изпълнени в караници, а до тогава не е имало такова нещо..не беше просто същото момиче...и един ден видях случайно едно съобщение от бившия и приятел с който беше се събирала и разделяла толкова пъти...разтреперен и втрещен от видяното й се обадих...това беше истинския край...онзи и се обяснил в любов пак, а тя клъвнала, било то заради последните черни дни на караници или просто защото всичко е било лъжа и един цирк колкото да забрави точно този индивид...от тогава започнаха и тези дни в които нямам и миг покой все още, а вече минават 4 месеца и започва петия от тогава..аз все още я мисля, все още трудно заспивам, не минава ден в който да не помисля за нея,отслабнал съм, имам и вече здравословни проблеми...все още не мога да намеря лек и живея ден за ден мъчейки се да избутам поредния шибан ден в който умирам наново...Благодаря на тези които са я прочели и се извинявам, ако съм ви изгубил само времето, но трябваше да споделя някъде, защото изгубих и приятели и си влоших отношенията с родителите ми..с няколко думи...нямам си никого вече.............

VampireGirl666
05-01-2009, 08:55
Това,което ти се е случило е отвратително :( Но все пак,мисля,че трябва да продължиш на пред без нея.Тя е избрала другото момче.Знам,че сега думите ми ти звучат невъзможни и си мислиш,че света е свършил,но не е така.Просто всичко изисква време.Колкото и клиширано да звучи,всичко минава с времето.Недей да правиш тази грешка да се затваряш в себе си и да отблъскваш приятелите ти и семейството.Напротив,излиз ай и се опитай да запълниш времето си с нещо,за да не мислиш за нея.Съжалявам,че ще го кажа,но ако тя те е обичала истински,не е трябвало да се забива с бившия си.Помисли си дали си заслужава заради това момиче да изпадаш в такова състояние.Успех! :)

Dollystar
05-01-2009, 09:17
Просто одвратително. Лошото е че не си го очаквал от нея, защото си си мислил, че е идеална.... жалко че го е направила това.... поговорете може би и тя страда :-o но не иска да ти каже ддз :( мн конфузна ситуация не мога да ти дам съвет.... Най-добре намери някоя друга с която да затушиш болката :x

TheRealisT
05-01-2009, 09:33
точно това е лошото...показва ми че не е безразлична и тя..и че също страда..и ме търси :( мамицата му мръсна на това разстояние, щеше да е съвсем различно ако го нямаше ](*,)

Dollystar
05-01-2009, 09:49
Просто я забрави. Представи си че не съществува, намери си друга! :grin: :grin: :grin:

Hilary_
05-01-2009, 11:51
Всичко минава душко... :? При мен е подобно само, че всеки ден се караме за пълните г;лупости... та идеята ми е... не стой във вкъщи а се разноообразявай... намери нови приятели... когато се сетиш за нея си помисли дали изобщо има смисъл...?! Няма нали..?! А защо няма... защото ти е разбила сърцето и ще го направи и пак и пак... докато ти не я забравиш... остави я... това което е била вече не е!!! Тя е избрала каква да бъде...нека живее така както намери за добре! Ти продължи напред... и си свиркай!! 8)

lunichkataaa
05-01-2009, 12:45
Много кофти се е получило.....Според мен обаче ако наистина те е обичала толкова много,не би постъпила така.В момента нямаш друг избор освен да се опиташ да я забравиш и да продължиш напред.Знам,трудно ще ти е и то доста,но това е единственият вариант. Радвай се,че някога сте били заедно,спомняй си само хубавите ви моменти.Сигурно ти звучи тъпо и доста клиширано,но наистина времето помага.Намери нещо,с което да се занимаваш, хоби,което да те откъсва поне малко от всичко случващо се!Излез навън с приятели,забавлявай се...не се предавай,а напротив -гледай само напред и й покажи,че е загубила много,късайки с теб!

dark0s
05-01-2009, 14:03
казжам ти от опит колкото повече мислиш по лошо става в такива моменти мисленето не помага ами те депресира дпълнително ,може да пробваш да се разсейваш с някаква деиност /няма да помогне много,но поне ще мислиш и за друго не само за нея/ аз примерно когато не се виждах с приятелката ми се съсредоточих в работата си за да не мисля дадаох си всичките сили там и резултата не закъсня /вдигнаха ми заплатата/ ,но ми беше безразлично защото мислех само за нея

ще видиш времето ще излекува всички рани ,при някои по - бързо при други по-бавно зависи колко си обичал

LudoMlado
05-01-2009, 14:10
Ам бате кво да ти кажа, всеки го прецакват в живота, тоя път ти си бил на цел. Ше мине време ше ти мине и на тебе, само не се здухвай от тва.

skuck
05-01-2009, 14:11
хм... жената не е човек, те винаги мислят по различен начин и постъпват обратно на очакванията ни... в бъдеще никога не очаквай много ;)

Punisherrr
05-01-2009, 15:49
:( мамицата му мръсна на това разстояние, щеше да е съвсем различно ако го нямаше ](*,)

и още как... :(

Знам колко е гадно и предполагам какво и е било и защо се е отказала (освен ако не е заради момчето ..много не разбрах дали това е била причината,ше ме извиняваш).. обаче за да се получи такава връзка бая търпение и воля трябват и от двамата...
И аз понякога имам чувството,че ми писва от тва и искам да съм с някой,който да е близо до мен,ама не мога да зарежа всичко ей така и за това продължавам напред и тва е!
Съжалявам за теб,но ако тя няма желание да продължи по-добре се оттърси някак от всичко. ;)

metaphysical
05-01-2009, 15:58
колко голямо е това разстояние ?
и през тея 2 месеца или 3 не ти ли е званяла или ти на нея ?

TheRealisT
05-01-2009, 16:17
Знам колко е гадно и предполагам какво и е било и защо се е отказала (освен ако не е заради момчето ..много не разбрах дали това е била причината,ше ме извиняваш)
еми според мен от разстоянието започва всичко, няма ме там и тя се чувства самотна,тъжна и този се е възползвал и..но всъщност само тя си знае...

TheRealisT
05-01-2009, 16:28
колко голямо е това разстояние ?
и през тея 2 месеца или 3 не ти ли е званяла или ти на нея ?
към 200 километра в едната посока...месеците са 4 от както се разделихме...ами точно тва е тя иска да поддържаме и като започна да и обеснявам, че не мога така и че не трябва си измисля всевъзможно оправдания само и само да не прекъсвам връзката с нея..абе сапунка голяма..най-кофтито е че все още я обичам, че съм безсилен направо :(

metaphysical
05-01-2009, 16:32
щом след 4 месеца ти пука за нея значи мн я обичаш .
А и 400 км мн са

lunichkataaa
05-01-2009, 16:35
А колко време бяхте заедно?

TheRealisT
05-01-2009, 17:13
А колко време бяхте заедно?
10 месеца ....

ifkataAa
05-01-2009, 17:23
Всичко това е просто ужасно.Не мога да повярвам, че някой е способен да причини това на човек, който го обича .. :(

Take_That
05-01-2009, 17:44
Това, което ти се е случило наистина е много гадно ..... Съжалявам, разбира се, че наистина я обичаш..... Но замисли се, Тя е избрала бившия си, наранила те е, а и ти сам каза, че вече доверието ти към нея е изчезнало... :? Тогава замисли се, ако отново започнете връзка, каква ще е тази връзка без доверие? Без доверие всичко пропада! Имаш съмнения, че е била с теб само, за да забрави бившия си - тогава защо искаш да сте отново заедно? За да те лъже ли?! Мисля, че не заслужава любовта ти :) А ти се замисли какво губиш - времето си (в постоянни мисли за нея), здравето си (по твоите думи имаш здравословни проблеми), караш се с родителите си :? (а от тях може да потърсиш подкрепа), а също и приятелите си (голяма грешка, те ако са ти истински приятели, това ти си го знаеш най-добре също биха могли да ти помогнат, да те посъветват, да са до теб) Нима заради един човек (в случа това момиче) ще загърбиш себе си, живота си?! Замисли се.... живота е един и е твърде кратък, за да страдаме толкова много....

sladkish_14
05-01-2009, 17:53
:cry: Аз също съм така ! Абсолютно в същата ситуация , абсолютно същото време мина и въпреки това сякаш всичко е спряло ,, Мислех да пусна темичка , но като прочетох твоята толкова силно докосна сърцето ми , че сметнах , че е достатъчно само да напиша , че и аз съм както тебе!Не знам как да продължа , не знам как да спра да мисля , не знам изобщо някога ще се оправят ли нещата , даже не знам дали искам да се оправят! ...........

lunichkataaa
05-01-2009, 18:02
А колко време бяхте заедно?
10 месеца ....

Определено доста време.
Жалко,че е постъпила така,но щом е станало,а и са минали 4 месеца, през които не сте се сдобрили,няма какво повече да направиш.Само се тормозиш мислейки за нея.Боли те,но помисли си - тя не е единственото момиче на този свят,може пък да си намериш по-добра от нея!Знае ли човек какво още може да ти се случи по-напред... Намери някого на когото да разкажеш какво ти тежи,защото това според мен доста ще ти помогне.Казвам го от опит - точно сега,последните няколко месеца се чувствам ужасно,а няма на кого да споделя.Толкова ми тежи всичко,но нямам друг избор..Споделяй,така не само ще ти олекне,но и ще получиш съвет,който може да ти е от полза!

TheRealisT
05-01-2009, 18:06
:cry: Аз също съм така ! Абсолютно в същата ситуация , абсолютно същото време мина и въпреки това сякаш всичко е спряло ,, Мислех да пусна темичка , но като прочетох твоята толкова силно докосна сърцето ми , че сметнах , че е достатъчно само да напиша , че и аз съм както тебе!Не знам как да продължа , не знам как да спра да мисля , не знам изобщо някога ще се оправят ли нещата , даже не знам дали искам да се оправят! ...........
така е..времето спира и се чудиш какво да правиш, още повече, че вечер преди 12 нямаш никакъв шанс да заспиш, колкото и рано да си станал..е с помоща на малко алкохол, не отричам, че и доста дни съм пробвал тоя номер и съм заспивал така...нямам как..всякакви представи ми са объркани..не знам кое е правилно и кое не..абе..

sladkish_14
05-01-2009, 18:10
^ Да не би тя да ти беше първата дълга връзка ? :(

TheRealisT
05-01-2009, 18:13
^ Да не би тя да ти беше първата дълга връзка ? :(
не..имал съм и други дълги...просто тя ме докосна истински и го направи по начин по който съм си представял и съм искал винаги..а изведнъж направо ми изтръгна сърцето :(

Krischeto
05-01-2009, 22:19
Tova koeto si prejivql naistina e yjasno i predpolagam stra6no bolezneno. Li4no az sam na mnenie 4e ti moje6 da se opravi6 edinstveno i samo ako ti go iska6. Vsi4ko e psihologi4eska naglasa, kolkoto pove4e ti misli6,'Pak za6to taka stana', 'Pak tq za6to o6te mi zvani'tolkova po zle za tebe stava. Spri s vsqkakvi vaprosi i zagadki, prosto si povtarqi 4e moje6 da prodalji6 bez neq, 4e jivota ti ne e svar6il i kakto nqkoi dryg ve4e kaza prosto si spomnqi samo xybavite momenti prekarani s neq,za6oto ot tova koeto opisva6 te ne sa malko. Izvadi si poyka ot slu4iloto se i prodalji na pred,svestno mom4e si i nqkoi den 6te nameri6 4ovek koito da ti dade vsi4kata tazi lubov za koqto sega kopnee6.
Postavi celi v jivota si i se stremi da gi postigne6,prosto ne se predavai,jivota e pred tebe!
Az vinagi jiveq s misalta 4e dobrite i lo6ite momenti v jivota se balancirat i sled ne6to tolkova bolezneno koeto si izpital prosto povqrvai 4e 6te izpita6 i ne6to naistina prekrasno.
(sorka za dalgiq post no naistina pomisli malko za sebe si)

TheRealisT
05-03-2009, 18:57
много благодаря за съветите ви :) ще ги взема под внимание

vampirekiss
05-03-2009, 19:48
Много лошо се е получилo,но не знам защо ми се струва,че пак ще бъдете заедно.Знам ли,просто така мисля.Иначе има и друга страна на нещата-времето лекува всичко.Горе главата всичко ще се оправи и да знаеш,че просто не е полезно да приемаш нещата толкова навътре и сериозно.Айде успех.

lunichkataaa
05-03-2009, 19:59
Много лошо се е получилo,но не знам защо ми се струва,че пак ще бъдете заедно.Знам ли,просто така мисля.Иначе има и друга страна на нещата-времето лекува всичко.Горе главата всичко ще се оправи и да знаеш,че просто не е полезно да приемаш нещата толкова навътре и сериозно.Айде успех.

Може и да си прав/а,че те пак ще са заедно.Аз обаче ако изгубя доверието си в някого (както той сам казва,че е станало) независимо колко съм го обичала,никога не бих се върнала при него.Каква връзка би било това?Според мен едно от най-важните неща между двама души е именно доверието,без него нищо няма да се получи.Лично мнение де.И все пак се надявам всичко при теб да се оправи с момичето (ако не с това - с някое друго) и отново да си щастлив както преди!!!Успех!

TheRealisT
05-03-2009, 21:29
честно казано ми е като в мъгла...не знам къде отивам,защо отивам и как да стигна..тук таме виждам по някакъв проблясък който ме обърква..в такова нещо до сега не съм попадал..по принцип да съм толкова предвидлив и винаги да си подреждам нещата за напред, а сега какво стана утрешния ден не си виждам.. :(

lunichkataaa
05-04-2009, 06:49
честно казано ми е като в мъгла...не знам къде отивам,защо отивам и как да стигна..тук таме виждам по някакъв проблясък който ме обърква..в такова нещо до сега не съм попадал..по принцип да съм толкова предвидлив и винаги да си подреждам нещата за напред, а сега какво стана утрешния ден не си виждам.. :(

Ще се справиш,сигурна съм.Само може би ще ти е необходимо повече време и всичко ще бъде както преди.А пък и плюс това погледни го така - всичко,което става може да е за добро! Радвай се на живота докато имаш тази възможност,не се впрягай толкова във всяка една дреболия,защото не се знае колко още време ни остава тук!!!

Take_That
05-04-2009, 11:03
честно казано ми е като в мъгла...не знам къде отивам,защо отивам и как да стигна..тук таме виждам по някакъв проблясък който ме обърква..в такова нещо до сега не съм попадал..по принцип да съм толкова предвидлив и винаги да си подреждам нещата за напред, а сега какво стана утрешния ден не си виждам.. :(

Ще се справиш,сигурна съм.Само може би ще ти е необходимо повече време и всичко ще бъде както преди.А пък и плюс това погледни го така - всичко,което става може да е за добро! Радвай се на живота докато имаш тази възможност,не се впрягай толкова във всяка една дреболия,защото не се знае колко още време ни остава тук!!!

lunichkataaa вземи ми думите :)

valdesbg
05-05-2009, 04:59
ъх, сам си се наковал мой човек....

Има едно правило - кажеш ли край - казвай го сериозно. Звучи гадно, но като те отрежат още един два пъти по тоя начин ще ти светне лампичката. Мен ми светна преди първия път още. И така. Девойката не е единствената - поредната е:)

nadety250
05-06-2009, 16:49
ifkataAa написа :
Всичко това е просто ужасно.Не мога да повярвам, че някой е способен да причини това на човек, който го обича .. :(

+1 :?

moneycomeme
05-06-2009, 18:28
Кофтито е за приятелите ако питаш мен...остави момичето,остави другото....но нямам право да те критикувам и не искам...Лично аз те подкрепям във всяко твое решение,все ще бъде правилно,но направи онова,което не МИСЛИШ,а чувстваш,че ИСКАШ!В живота винаги прецакваш и си прецакан,трябва да има баланс...Боли те разбирам,обаче е време да продължиш с живота си....на колко години си?Нали не си очаквал да се ожениш за нея... :)

dydolinkka93
05-06-2009, 18:46
доста гадна история .. но пич тя не те заслужава, недей да тъжиш за нея .. гледай от тази страна нещата, а ако не беше разбрал за бившия може би щеше да те лъже .. аз на твое място не бих и се вързала така че забрави я !! И се сдобри с приятели и родители , защото те със сигурност ще бъдат по-дълго до теб от едно момиче , на което нямаш доверие :P !! И ей успех вярвай в себе си и всичко ще се оправи : )))

ANTIHUMAN
05-06-2009, 19:10
Ще ти кажа само едно:

,,Времето не лекува, трябва да се излекуваш сам!''

Rofl4e
05-06-2009, 19:16
я се стегни малко.. има и по добри от нея не си мисли че е перфектната.. това че си попаднал за първи път на такава като нея не значи че е последната.. забравия изтрия я... излизаи на вън с приятели забавляваи се и всичко ще си тръне по старо му.. :-P