PDA

View Full Version : Поредната любовна историйка ....



Dollystar
05-01-2009, 10:00
............

TheRealisT
05-01-2009, 10:10
понякога е най-хубаво просто да бъдем открити с хората до нас и да си кажем каквото имаме...аз съм същия и бих постъпил също така..засегнала си го, но за щастие това лесно може да се поправи от теб..просто седни и му кажи каквото мислиш, ще видиш как ще му мине набързо. Той иска да чуе че искаш него :) Действай

Re5peC7
05-01-2009, 10:18
понякога е най-хубаво просто да бъдем открити с хората до нас и да си кажем каквото имаме...аз съм същия и бих постъпил също така..засегнала си го, но за щастие това лесно може да се поправи от теб..просто седни и му кажи каквото мислиш, ще видиш как ще му мине набързо. Той иска да чуе че искаш него :) Действай
+1 обедила си го че го искаш, а след това тая засечка..объркан е младежа...разясни му как стоят нещата, както се казва и в горния пост

kael
05-01-2009, 10:41
лепни му една целувка, ако пак се дърпа- му лепни един шамар

Dollystar
05-01-2009, 10:48
лепни му една целувка, ако пак се дърпа- му лепни един шамар
И двете съм му ги лепвала вече :D :D :D Той иначе не се дърпа изобщо за целувки, а колко до шамарите снощо нещо почна да се базика че не мога да го удара и му зашлевих един като на шега ама силничък :grin: :grin:

kael
05-01-2009, 11:01
ееее той тоя голяма примадона xDDDDDDD

Hilary_
05-01-2009, 11:42
Ми говори пак с него... :? :?

evelinka1122
05-01-2009, 11:50
ее браво на тебе! шапка ти свалям за истината :) просто трябва време... всяко чудо за 3 дена :)

Dollystar
05-02-2009, 06:08
ее браво на тебе! шапка ти свалям за истината :) просто трябва време... всяко чудо за 3 дена :)
Мерси и аз мисля, че ще отшуми. А иначе гадното е че той ся е на село и не можем да се видим и само се чуваме а един такъв разговор не е за по телефона..... мале толкова много ми липсва, че напрао нз.

vesito13
05-02-2009, 08:48
Като за начало , следващия път се научи , да не казваш неща , които не мислиш . Адски тъпо е ! И какво като си излъгала онова момче и после си тръгнала с друг , мислиш , че се е почувствал по-добре , отколкото да му кажеш "Не , съжалявам , ти не си за мен . Просто не те харесвам ." Нищо не си постигнала с тази лъжа :?

Take_That
05-02-2009, 11:07
понякога е най-хубаво просто да бъдем открити с хората до нас и да си кажем каквото имаме...аз съм същия и бих постъпил също така..засегнала си го, но за щастие това лесно може да се поправи от теб..просто седни и му кажи каквото мислиш, ще видиш как ще му мине набързо. Той иска да чуе че искаш него :) Действай
+1 обедила си го че го искаш, а след това тая засечка..объркан е младежа...разясни му как стоят нещата, както се казва и в горния пост

+2

Dollystar
05-05-2009, 16:10
.................................................. ......

littlebaby
05-05-2009, 18:20
Кво станало? :D