PDA

View Full Version : Объркана



Magichkaa_
05-01-2009, 14:32
Здравейте!

Вчера излизахме една приятелка,гаджето и и още едно момче.Нещата бяха ясни-момчето искаше да стане нещо мужди нас.Аз не много..Той ме прегърна и с течение на обстоятелствата се целувахме.И аз незнам как се случии всичко..

Въпросът е,че от вчера съм объркана.Незнам дали искам да продължа с него.Мисля,че не го харесвам.Той иска да излезем, а аз му казах,че си отивам на село и ще се върна в Събота.Не го излъгах-довечера си отивам.

Не можах да спя от мисли и съмнения.

Първо аз съм на 13 той на 17..Страх ме е родителите ми как ще реагират..
Второ-при положение,че "тръгнем" едва ли ще е повече от седмица ,А аз не искам да го нараня по никакъв начин,защото е супер свестен тип.
Трето-страх ме е,че всъщност и аз незнам какво искам!
Няма да продължавам..
Мисля си понякога,че съм прекалено малка..после,че е не ми косва нищо да пробвам с него..после си спомням за вчера и ми е супер объркано,гадно..

Много ми е объркано-незнам.Даже отврътена може би.. :( Незнам дали всичко това е лошо или добро.Незнам-личи си,че не съм на "ти" с любовта..

С момчето,с което ходих 2 седмици в шести клас също беше така..При вас така ли е..при положение,че Вие не харесвате този човек така ли ще се чувствате?


Спорез Вас да му дам ли шанс?Случвало ли ви се е да се отвратите от човека така..?Само за момента ли съм объркана или ще го преодолея с времето..? :( Дали съм още малка за сериозен приятел..?

Та това е.. :(

Очаквам едни добри отговори и съвети :(

Hilary_
05-01-2009, 14:42
Няма смисъл... след седмица ще ти каже да си легнеш с него ако не ще те зареже... :? :? Изчакай още няколко годинки...няма да ти навредят... 8)

got2Bthe1
05-01-2009, 14:46
По принцип щом е свестен тип защо да не му дадеш шанс...но има възможност наистина да се случи това което каза Hilary_...

sweet_nothings
05-01-2009, 14:55
И аз бях точно така като теб. Ще ти дам един съвет, послушай сърцето си, не се връзвай на думите на приятел или който и да е. Първо послушай сърцето си, уверявам те, че това е най - добрият начин да избереш верния път. Успех! :)

Magichkaa_
05-01-2009, 14:59
И аз бях точно така като теб. Ще ти дам един съвет, послушай сърцето си, не се връзвай на думите на приятел или който и да е. Първо послушай сърцето си, уверявам те, че това е най - добрият начин да избереш верния път. Успех! :)

Може ли да те попитам ти как постъпи ? :( Разкажи нещо повече,ако може,разбира се :(

nothingSpecials
05-01-2009, 15:14
Аз също се чуствах като теб. Всички ми казваха слушай сърцето си, обаче аз неможех да разделя чуствата на сърцето и разума тааа аз му дадох шанс, но не се получиха нещата. Осъзнах, че залъгвам и него и себе си и скъсахме на 4 ден. :?

MP
05-01-2009, 15:15
Щом е на 17 и иска да е с 13 годишна или е много отчаян,или е много тъп (по-скоро не е наред нещо)

Magichkaa_
05-01-2009, 15:22
Аз също се чуствах като теб. Всички ми казваха слушай сърцето си, обаче аз неможех да разделя чуствата на сърцето и разума тааа аз му дадох шанс, но не се получиха нещата. Осъзнах, че залъгвам и него и себе си и скъсахме на 4 ден. :?

Абсълютното е и с мен..Немога да реша и знам,че ако му дам шанс ще съществува връзка,която съшност не съществува..

Искам да споделя с майка ми,но... незнам какво ще ми каже и как да и кажа :( Може би и тя ще ме посъветва,но незнам как да и обесня..Как да подхвана темата за "гаджета" като тя.. незнам дали ще ми разбере :(

myNameIsImmortal
05-01-2009, 15:25
Ти не знаеш, та ние ли да знаем..
Не гадая на боб, кафе, карти.. мога само да предсказвам какво ще се случи, когато видя момиче по бельо пред мен, но други работи не мога..
Помисли още малко, дай си още малко време и после реши какво да правиш.. но ако нямаш чувства към него - недей да нараняваш и него и себеси..!

w0lf
05-01-2009, 16:11
За пръв път ли се виждате с момчето? Всмисъл, за пръв път ли излизате? Защото няма как да има сериозни чувства към теб ( има изключения разбира се :-P ) за толкова малко време. По скоро си играе с теб или много отчаяно иска секс, а да ти кажа на 13 ти е раничко за секс, разбери му първо какво иска и по възможност се прави на недостъпна - ако тогава продължава да те ухажва ще разбереш дали наистина има нещо ;)

skuck
05-01-2009, 16:26
ем да е ... няма проблеми ... аз скоро ще пробвам да тръгна с майката на приятеля ми ... щом е модерно да има толкова голяма разлика да има :)

Magichkaa_
05-01-2009, 17:40
Не смятам,ЧЕ Е МОДЕРНО!И точно възрастта ми е ГЛАВНАТА пречка.Пък и аз не изпитвам нищо.Просто се чудя дали да му дам шанс,макар и да знам,че нищо няма да се получи-99%

Take_That
05-01-2009, 17:48
Трябва да се страхуваш и от факта, че той е на 17, а ти едва на 13 - едва ли той иска сериозна връзка... :? А и щом нямаш чувства към него, не му давай напразни надежди, а просто му обясни всичко :) Успех

skuck
05-01-2009, 18:35
ммм да в такъв случай бих те посъветвал да не се впускаш към нещо такова щом самата ти си обедена 99% че няма смисъл

FancyGirl
05-01-2009, 18:42
Пф.. немога да разбера защо всички свързвате когато момчето е по голямо с "секс" ... не всички момчета са кретени, когато не познавате даден човек не давайте такава преценка да има вероятност да е така но от къде пък сте толкова сигурно може момчето просто да си харесва момичето и да иска да опитат.. големи разбирачи сте и вие.
Та sLaDkY^G1rLcHi ако го харесваш му дай шанс да видиш дали ще провърви между вас ако ли не недей няма смисъл да губиш време и нерви за нещо което не си струва, но все пак ако пробваш нищо не губиш. Пожелавам ти успех... :)

smileforyou12
05-01-2009, 20:39
мисля че трябва да му дадеш шанс нищо не губиш

malkotoo
05-01-2009, 21:35
нищо не ти пречи да опиташ пък ако не стане не стане и кфо.. няма да се привързваш бързо..и после забравяш, той си остава поредния обикновен :)

beb4yy
05-01-2009, 21:39
Живей си живота малката ЛЮБОВ не ти трябва :)

PePeLePew
05-01-2009, 21:46
и двамата сте супер смотани !!!!!!!!!! ФАКТ

boniboon
05-02-2009, 10:57
Пф.. немога да разбера защо всички свързвате когато момчето е по голямо с "секс" ... не всички момчета са кретени, когато не познавате даден човек не давайте такава преценка да има вероятност да е така но от къде пък сте толкова сигурно може момчето просто да си харесва момичето и да иска да опитат.. големи разбирачи сте и вие.
Та sLaDkY^G1rLcHi ако го харесваш му дай шанс да видиш дали ще провърви между вас ако ли не недей няма смисъл да губиш време и нерви за нещо което не си струва, но все пак ако пробваш нищо не губиш. Пожелавам ти успех... :)
На същото мнение съм.

vesito13
05-02-2009, 11:27
По-нагоре спомена , че се притесняваш да кажеш ли на майка ти . Лично според мен , трябва да и кажеш , колкото и да ни е страх как ще реагира майка ни , тя винаги може да ти даде най-добрият съвет . На никой друг не може да се довериш , както на собствената ти майка . Тя винаги гледа най-доброто за теб , докато с другите не е точно така . На 13 си , тепърва ще видиш какви гадни и подли може да са хората , как може да те подведат . А майка ти не би направила това . Съветвам те наистина да поговориш с нея и да я послушаш .
Ако ли не ... Разликата ви не е толкова голяма , за днешно време е напълно нормална . Повечето имат подобна разлика . Ти каза , че нямаш чувства и това те кара да се замислиш да излезеш ли с него , ми виж не е нужно да изпитваш чувства към всяко момче , с което просто излизаш веднъж-два пъти (даже напрактика е невъзможно) . Излез с него , ако го харесваш и ти самата го искаш . Всичко си зависи от теб и е твое решението .
П.П. Защо мислите , че едно 17 годишно момче ще тръгне да търси секс , точно от едно 13 годишно момиче ? Това момиче би трябвало да е още девствено , а малко момичета са склонни да загубят девствеността си , с някой , с когото ходят от седмица или поне тези , които имат малко акъл в главата . Едно 17 годишно момче , ако се хване , с някоя на неговата възраст , три пъти по-лесно ще я вкара в леглото .

justbebsi
05-02-2009, 11:59
Ако го харесваш продължи да излизаш с него . Ако не , няма смисъл да му даваш надежди

Magichkaa_
05-02-2009, 15:34
Незнам защо,но си мисля,че е доста отчаян да иска да тръгнем.Все пак едно момиче на неговата възраст може да му предложи много повече неща,отколкото аз-само на 13години.Ако пък си мисли,че ще му пусна няма да стане.

Той напреди излизаше с една моя дългогодишна приятелка[от бебета се познаваме с нея и бяхме най-добри приятелки докато тя не се опита да ми "открадне" бившия..].Та те не бяха гаджета,а само приятели,но тя ми разказваше,че той постоянно я търсел,звънял и да излизат и какво ли още не.Наскоро обаче разбрах,че тя го търсела,защото знаела,че ме харесва и не искала да тръгнем.Незнам защо-явно завижда или го харесва,но от преди си взех поука и сега си мисля,че простоо не иска да съм щастлива по какъвто и да е начин :lol: Да!Това може само да ме кара да се смея на глас,защото тя е просто едно жалко подобие на човек.Не можете да си представите каква с изнинение к`рва е!Не ми се говори за нея.И така просто се чудя дали да тръгна с него само да и натрия носа,но пък момчето не е виновно за нищо и не искам да го използам като опитно зайче :? Не го заслужава!И така утре ще взема решение за нас.Дали ще му дам шанс,или няма. :) Благодаря на всички за мненията и съветите!Много ми помогнахте! :-)

Take_That
05-02-2009, 15:50
НИ така просто се чудя дали да тръгна с него само да и натрия носа,но пък момчето не е виновно за нищо и не искам да го използам като опитно зайче :?

Ако ще тръгваш с него само, за да натриеш носа на някоя си там... недей, сама си написала, че момчето не е виновно :)