PDA

View Full Version : Пфуу, пак се сдухах



babity
05-01-2009, 16:22
Мда, нещата определено вървят на зле при мен, мамка му. Супер гадно ми е, чувствам се безпомощна... И то, защото не мога да контролирам всичко, а толкова много искам... Историите ми за любов, поне във вариант, в който се вижда тук непрестанно свършиха. И... независимо какво ще стане аз ще се справя, просто се сдухвам, че в момента (както в повечето други моменти) няма на кой да се опра и трябва да си разправям глупостите тука... Пиша малко объркано, ама горе - долу така ми тече мисълта сега. Стига овъртане: сдухвам се. Много! Съвет... няма да ме оправи. Може някой да вмъкне малко позитивизъм, нещо приятно... Ей така, докато ми дойде музата да се надъхам...

Insatiable
05-01-2009, 16:27
След лошите моменти винаги идват хубави, така че горе главата! :)

ThePowerOfLove
05-01-2009, 16:29
Всеки има такива моменти, но не трябва да се отказваме лесно :)

Punisherrr
05-01-2009, 16:33
Супер гадно ми е, чувствам се безпомощна... И то, защото не мога да контролирам всичко, а толкова много искам...
/ И... независимо какво ще стане аз ще се справя, просто се сдухвам, че в момента (както в повечето други моменти) няма на кой да се опра и трябва да си разправям глупостите тука... ...

Не знам дали причината е еднаква,но май и аз мога да кажа същите думи ;)
и все пак..горе главата.

galev90
05-01-2009, 17:28
Да не ти пука.Аз повече от месец съм така,ама кво да се прави.Аз направо вече свикнах.Добре че поне докато съм в фитнеса,не ми е толко гадно :(

BaiToq
05-01-2009, 18:38
Пускай яко чалга.

skuck
05-01-2009, 20:23
Пускай яко чалга.


хахах и чалгата опрва всичко или по скоро ще ти помогне да осъзнаеш на къде отива света?

BigFakeSmile
05-01-2009, 20:26
ми и на мен ми е гадно, ама никой в скайпа не разбира
:D
просто не го показвам..пускам най шибани и шантави песни, само за да не мисля за него :)
до някъде помага...най важното е да не ти е гадноо, даже да се заблуждаваш

ThisIsMe
05-01-2009, 20:28
споко...предполагам е временно :)

natity91
05-01-2009, 20:30
и аз съм така то4но сега, то4но в този момент. И ми се иска да крещяяяяяяяяя................ ](*,) Нали знаете когато наистина харесате някой и той ви привлича много.. и си казвате няма смисъл отказвам се.. но в крайна сметка неможете да се откажете защото то е вътре във вас... :-k сега това момче е на другия край на града и знам че има проблеми а мене ме няма при него а много много искам да съм с него. Иска ми се да счупя нещо и едновременно с това ми се плаче... Яд и тъга... :neutral:

kael
05-01-2009, 20:48
да мре чалгията

babity
05-01-2009, 21:01
да мре чалгията

Само толкова ли? :shock:

Eddie
05-01-2009, 21:07
хора незнам за вас ама на мен като ми е сдухано почвам да гледам някой епизод на south park и веднага забравям за това което ме разстройва.

според мен номера е всеки да си намери нещо за себе си което да го откъсва от проблемите и да му показва че има и по-добри неща и няма смисъл да се тормозиш толкова и депресираш.

veshtichka
05-05-2009, 20:21
за мен това е нещо временно..всичко ще се оправи..ти сама трябва да си даваш надеждата ии постоянно да си повтаряш,че рано или късно нещата ще се оправят :)

plmn
05-05-2009, 20:25
не си първия нито последния.
всеки има такива моменти.

babity
05-05-2009, 20:27
Супер! Сдухвам се, влизам тука и к'во да видя - сдуханата ми тема най - отгоре. 8-) Чудничко!

FreeSpirit
05-05-2009, 20:32
Винаги има някой, които те обича и мисли за теб ;)
Обади се на някой фр(не е нужно да е мн близък) насторой се на вълна "да става каквото ще" и се пусни малко по течението.
В крайна сметка, каквото и да правите, ще намерите начин да се посмеете ;)

lipsvashh_mi
05-05-2009, 20:33
решението=купонче+яка музичка+многооо сладко..ама наистина много...и така...
ПП Боже ,заревали за едното нищо...да ви питам ако изгубите един от най-близките си хора какво ще правите-ще си режете вените? :? пфу...

babity
05-05-2009, 20:38
решението=купонче+яка музичка+многооо сладко..ама наистина много...и така...
ПП Боже ,заревали за едното нищо...да ви питам ако изгубите един от най-близките си хора какво ще правите-ще си режете вените? :? пфу...

Не съм направила темата, драга, за да си меря пишката с някой. Не знаеш какво ми се е случило. Всъщност може и да е нищо, може просто някой да ме е подминал на улицата просто, но както знаеш (по - точно както се надявам да знаеш) за всеки неговото си е най - голямата мъка. Можеш предварително да ми спестиш отегчителните си философии за в бъдеще. Мерси предварително!

beachy_bunny
05-05-2009, 20:40
и аз съм тъй ... добре , че е форума да видя , че имаа хора с по-големи от моите проблеми ...



П.С : вместоо да те " подкрепим " малко и да ти вдигнем настроението ние се оплакваме :D


Горе главата ... еми им майката на другите и гледай ти да си добре ... :-)

valdesbg
05-06-2009, 04:57
Baby в случая Яна с нищо не е заслужила безпредметната ти нападка...Просто вмятам. Не ми отговаряй.

Пусни си хакуна матата. Доста позитивна песничка. Иначе е самонавиване, което вече не е хубаво.

mickelangelo
05-06-2009, 07:46
решението=купонче+яка музичка+многооо сладко..ама наистина много...и така...
ПП Боже ,заревали за едното нищо...да ви питам ако изгубите един от най-близките си хора какво ще правите-ще си режете вените? :? пфу...

Не съм направила темата, драга, за да си меря пишката с някой. Не знаеш какво ми се е случило. Всъщност може и да е нищо, може просто някой да ме е подминал на улицата просто, но както знаеш (по - точно както се надявам да знаеш) за всеки неговото си е най - голямата мъка. Можеш предварително да ми спестиш отегчителните си философии за в бъдеще. Мерси предварително!

не знам за какво се тиуфкаш и какво е станало с теб .. но замисли се колко по големи трагедии има .. колко по лоши неща се случват...
когато съм здухан аз ...отивам и пускам пари при някои просяк .. и като се замисля ( а винаги като ги видя го правя ) и моя кахър ( яд за неуките ) ми се струва смешен и без значение ... трябва да разграничавате за какво всъщност да се впрягате и за какво не ... това си е мое лично мнение .. не го разбирайте .. като че ви уча или нещо от сорта .. 8) просто се замислете

vesSynkaa
05-06-2009, 07:52
Присъединявам се към клуба , и аз съм така :(
Спокойно , миличка , СИЛНО СЕ НАДЯВАМ , след всичко , което става сега
да следва много прекрасни моменти , които да прикрият тези .. т.е нз точно к'во говоря , щото съм мн зле в момента ии се извинявам заа
глупостите ,които дрънкам .. И все пак , горе главата !

dydolinkka93
05-06-2009, 07:54
пусни си някаква увлекателна за тебе музичка вземи любимата си храна и се наслаждавай или излез няма как през цялото време да си сдухана : )) .. а може да си пуснеш и някое любимо филмче мен би ме отнесло от лошите мисли ^^

sku
05-06-2009, 09:11
Ммм познато състояние, и аз до скоро бях така. Ми аз си пускам един филм-The Holiday и той малко или мн ме зарейда с позитивизъм.
Нзм на колко години си но така или иначе още толкова много неща ще ти се случват и след половин година сигурно няма и да се сещаш за кво си се сдухвала в момента!
Не знам защо ти е гадно,но в момента в който на мен до сега ми е било най-гадно майка ми ми каза-"Човек никога не знае какво губи,когато печели и какво печели,когато губи!" Аз поне откривам много смисъл в това!

moneycomeme
05-06-2009, 10:04
оооо гледай хвани гледай някоя комедия с някой nigga ВИНАГИ ми оправят настроението....ее временно колкото да се надъхам и да правя това,което обичам да правя...например вчера нещо пак ми прещрака и гледах ,,Bad Boys-2003'' винаги ми оправат настроениетo ;]]]

selens
05-06-2009, 10:15
Легни и си поспи .. при мен винаги действа 8-) След това излез някъде на разходка и се отпусни все пак един път се живее :)

babity
05-06-2009, 10:51
решението=купонче+яка музичка+многооо сладко..ама наистина много...и така...
ПП Боже ,заревали за едното нищо...да ви питам ако изгубите един от най-близките си хора какво ще правите-ще си режете вените? :? пфу...

Не съм направила темата, драга, за да си меря пишката с някой. Не знаеш какво ми се е случило. Всъщност може и да е нищо, може просто някой да ме е подминал на улицата просто, но както знаеш (по - точно както се надявам да знаеш) за всеки неговото си е най - голямата мъка. Можеш предварително да ми спестиш отегчителните си философии за в бъдеще. Мерси предварително!

не знам за какво се тиуфкаш и какво е станало с теб .. но замисли се колко по големи трагедии има .. колко по лоши неща се случват...
когато съм здухан аз ...отивам и пускам пари при някои просяк .. и като се замисля ( а винаги като ги видя го правя ) и моя кахър ( яд за неуките ) ми се струва смешен и без значение ... трябва да разграничавате за какво всъщност да се впрягате и за какво не ... това си е мое лично мнение .. не го разбирайте .. като че ви уча или нещо от сорта .. 8) просто се замислете

Точно този метод ме сдухва още повече. Да, спирам да мисля за конкретното нещо, което ме е сдухало, но се сдухвам още повече заради факта, че аз съм по - облагодетелствана от въпросния просяк, примерно. Винаги ми е било супер странно това как хората си казват: "Виж бе, има и по - зле от мен" и се успокояват с това. Болката, въобще емоцията не е нещо, което може да се измерва. Както казах по - горе... за всеки неговата си болка е най - голяма.

п.п. Валдесбг, дано сега си разбрал защо съм реагирала по този начин. ;)

mickelangelo
05-06-2009, 11:16
д0бре да предположим че си права ... нима мъката ти по някои лигльо (с извинение избрах думата за по голям драматизъм ) ... е по голяма от човека .. без крак на улицата и без покрив над главата ... не къпал се от 1 месец .. и не ял от дни .. .

Mi6inka
05-06-2009, 11:46
Отдели време за себе си... купи си нещо ново... отиди на фризьор ... или просто се поглези в домашни условия... напарви се красива ,кажи си ,че си страхотна ,излез с приятелки ...говорете си глупости ,посмейте се.. и нали знаеш ,че колкото и да е гаден живота СЪС СИГУРНОСТ има някой ( и 100% не е само един) който те обича ,уважава и цени такава каквато си.. може да не знаеш ,че е така ,дори да не подозираш кой е човека... но точно в такива моменти изпъкват хората ,на които им пука за теб! :-)

babity
05-06-2009, 12:19
д0бре да предположим че си права ... нима мъката ти по някои лигльо (с извинение избрах думата за по голям драматизъм ) ... е по голяма от човека .. без крак на улицата и без покрив над главата ... не къпал се от 1 месец .. и не ял от дни .. .

Добре, съгласявам се. Но къде е разликата м/у това да съм сдухана, защото лигльото направил еди-какво-си или пък защото някой е в неравностойно положение, а аз примерно мога да се къпя, ям, всичко си ми е на мястото. Така де, крайния резултат е еднакъв - и в двата случая съм сдухана.

wateran
05-06-2009, 13:44
аз често съм така - имам си всичко, имам си приятелка, приятели - каквото всеки нормален човек има - и като реша че съм сдухаан - и край...
Гадно е такааа... :x
Е, днес съм в добро настроение - ша излизам с мъничето мии - празнува си именния ден днеска... :grin:
Горе главата, пич!