PDA

View Full Version : Въпрос към момчетата.....



babyvy
05-01-2009, 16:31
Амии....Нз дали има такава тема..аз не намерих :)
Става въпрос за облеклото на момичетата..Какви момичета по ви харесват
1) такива, които носят дънки и суитчър -примерноо...как да кажи..мии нормални дрехи..
2) такива, които носят зелени/жълти/лилави/цикламени панталони и си топират косата....
3) такива които носят поли , рокли и тн......

И още 2 въпросчета:

с кецове или с токчета предпочитате да е момичето и харесвате ли да е с много грим............. :) :)

мерси на всички , които отговорят... ии моля ви без тъпи коментари......

Bellatrix
05-01-2009, 16:34
Аз съм момиче и досега все са ме харесвали с 1. и 2. Нося и двете.
А за грима, ами: възможно най-малко. Естествената красота си е най-хубава.
В обикновенни дни с кецове, на по-специялни случаи - с токчета.

skuck
05-01-2009, 16:39
http://img15.imageshack.us/img15/3520/rappergirl.th.jpg (http://img15.imageshack.us/my.php?image=rappergirl.jpg)

Тая е перфектна ... изсухлено, не марково но стилно! ;)

got2Bthe1
05-01-2009, 16:41
За мен дрехите не са много важни....важното е как изглежда като цяло и дали и отива...освен това не обичам момичета с много грим предпочитам средна работа така да се каже...

yahhooo
05-01-2009, 16:51
На едни момичета и отиват едно на други друго. Повече ми харесват с кецове и с по-малко грим

Naman07
05-01-2009, 17:39
Ако информацията е за теб, много жалко. Ако е за някакво проучване, аз лично харесвам нормални момичета, с не много грим (поне ако съм с нея вечерта, на сутринта да не питам къде отиде другото момиче)...и с кецове, по-добре, но нека оставим "тя" да избере. И пак повтарям, че ако темата е с цел другите да ти кажат как да се обличаш........много жалко наистина. А и целият въпрос е доста разтеглив, кой какво харесва.

Pupcho
05-01-2009, 17:47
http://img15.imageshack.us/img15/3520/rappergirl.th.jpg (http://img15.imageshack.us/my.php?image=rappergirl.jpg)

Тая е перфектна ... изсухлено, не марково но стилно! ;)

тоз пък ... закво лъжеш хората ? .. тва е ужасно ..

galev90
05-01-2009, 17:53
Не ми пука какви дрехи носи момичето.Стига да е в рамките на разумното :)

skuck
05-01-2009, 18:31
http://img15.imageshack.us/img15/3520/rappergirl.th.jpg (http://img15.imageshack.us/my.php?image=rappergirl.jpg)

Тая е перфектна ... изсухлено, не марково но стилно! ;)

тоз пък ... закво лъжеш хората ? .. тва е ужасно ..

ем за разлика от тебе пупчо аз не харесвам самоволюбени, вманиачени по външния си вид кифли ...

и според мене тва е ужасно
http://img21.imageshack.us/img21/4131/isabelifontanaversacefa.th.jpg (http://img21.imageshack.us/my.php?image=isabelifontanaversacefa.jpg)
ама на някой ще му хареса нали...
аре за вбъдеще сдържай се от такива повърхностни коментари!

BaiToq
05-01-2009, 18:36
ии моля ви без тъпи коментари......
А аз моля без тъпи въпроси.



Харесват ли ти богати,талантливи,
успяли,самоуверени,надарен и,красиви мъже?
Да.
А Азис?

babyvy
05-01-2009, 19:38
Ако информацията е за теб, много жалко. Ако е за някакво проучване, аз лично харесвам нормални момичета, с не много грим (поне ако съм с нея вечерта, на сутринта да не питам къде отиде другото момиче)...и с кецове, по-добре, но нека оставим "тя" да избере. И пак повтарям, че ако темата е с цел другите да ти кажат как да се обличаш........много жалко наистина. А и целият въпрос е доста разтеглив, кой какво харесва.

инфото не е за мене.. :)


ne iskam da obijdam nikoi no mislq che temata e napulno glupava i neumestna tui kato nqma momiche koeto vinagi da e s tokcheta ili vinagi s kecove.. ako sportuvash otivash na fitnes ili razhodka normalno e da si s maratonki i kecove... ako stava vupros za diskoteka ili kuponche idva mqstoto i na visokite tokove vuprosa sus oblekloto i grima e sushtiq ima obleklo za vsqko izlizane za da ne izglejda smeshno ;)

знам....мн ясно 4е като отиде6 на фитнес 6те си с маратонки за6тото така трябва...но пък всяко моми4е си има стил и когато излиза6 просто така някои биха се облекли с кецове други с ток4ета и това имам предвид във въпроса ми...



ии моля ви без тъпи коментари......
А аз моля без тъпи въпроси.



Харесват ли ти богати,талантливи,
успяли,самоуверени,надарен и,красиви мъже?
Да.
А Азис?

добре де като не ти изнася - не пиши....кво пък толко немога да разбера ?!?!?!?

GReddy_91
05-01-2009, 19:43
Определено да не е облечена,като някое наркоманка свлечена от горе до долу :( Може да е с впити дънки да й подчертава дупето и някое сексапилна блузка и на токчета или друуги обувки определено НЕ кецове тва за мен е баси модата и отиват повече на момичета до 15г и така.... абе да е облечена като истинска изискана дама :P

tuzaro
05-01-2009, 19:44
я сакам красиви девойки, по възможност на токчета немам претенции дали е с къса пола, панталон или дънки, важното е да има хубави цицu и у фейса да е добре 8-)

myNameIsImmortal
05-01-2009, 19:48
Оф.. какво е значението? Нима искаш да се харесаш по начина по който се обличаш??

Както и да е..
Значи определен начин на обличане при момичетата който да харесвам - няма..
Но ако трябва да казвам, то например ми харесват момичетата със доста впити панталонки и очите ми остават на дупето й..
Или пък с поли които са по-прибрани и с токчета и .. :oops:
А пък също ми харесва с къси панталонки т.е. 3/4ти и кецове..
Различно е - при някои един начин на обличане им отива, на други не..
Но нямам определени предпочитания, но тези които изброих са ми от фаворитите :)

hahavteen
05-01-2009, 19:55
Гримирам се умерено.
Нося само поли или рокли (независимо от времето или случая).
Маратонки не съм обувала от около 4 години. Само с балеринки или на токчета ходя.

Забелязала съм че мъжете не си падат по толкова нагласени жени. Предпочитат по-обикновено и незабележимо облечени. Нямам идея защо е така но е факт. Сред колежките ми само най-хубавите са без гадже а всички други дето не знаят какво е спирала, лак за нокти или женствени дрехи са винаги с момче за ръка.
За мен е важно обаче да се чувствам красива и женствена (най-вече) а дънки, кецове и тениска не са дрехи за една жена според мен и отиват на момичета до 16-17 години.

fc
05-01-2009, 22:13
Да не носи кецове и МНОГО грим :)

NightGuardian
05-01-2009, 22:29
2) такива, които носят зелени/жълти/лилави/цикламени панталони и си топират косата....

И с поли и рокли ме кефят някой... :-o

МОмиче с анцунг/switcher съм виждал само като спортува и тогав ме кефи , но иначе е грозно... 8)

w0lf
05-01-2009, 23:01
Има едно момиче в даскало - много ми е симпатична, даже я харесвам 8-) Та тя един ден идва с готини впити дънки и токчета, на следващия ден е с панталон и кецове, винаги си остава секси и сладка тъй че дрехите не променят толкова мнението на хората; разбира се това е лично мнение ;)

Hilary_
05-02-2009, 05:56
Амм описала си едните като "кифлички" а другите нормални момичета... :D :D Аз съм момиче ама ще ти кажа, че повечкото рано или късно търсят различното... прави си сама изводите... :wink:

Kostadin_682
05-02-2009, 05:57
Все ми е тая 8-)

Dollystar
05-02-2009, 06:03
На мене пък темата ми харесва, момичето ме е изпреварило и аз точно за такава тема се сетих снощи. Обаче недейте да си давате тъпите коментари, а отговорете свесно на въпросите, щото тва много момичета ги интересува, като цяло как ги предпочитат момчетата :x :x :x

BaiToq
05-02-2009, 07:52
я сакам красиви девойки, по възможност на токчета немам претенции дали е с къса пола, панталон или дънки, важното е да има хубави цицu и у фейса да е добре 8-)
И да е тази от аватара ти 8-) :P

tochica
05-02-2009, 19:23
гола гола гола

Diam0nD
05-03-2009, 14:33
грим не ме кефи да има момичето /или поне не много ... малко окей,много ужс хаха /
поли рокли дънки :oops:
а на токчета ... мм повечето са доста готини на токчета ,пък и ме стигат на височина долу-горе :D

beiho
05-03-2009, 15:05
Определено 1 и отчасти 2.Щом предпочита 3, значи обича да привлича вниманието на силния пол, което не е хубаво, поне за мен.Не харесвам хора, които изкарват тялото си на показ, независимо дали момчета или момичета! :? Може всяко момиче, естествено, да носи поличка от време на време, но не и да изкачва тоя навик в култ!!!Всичко е хубаво, когато не се прекалява :)

TheBeliever
05-03-2009, 15:18
На мене пък темата ми харесва, момичето ме е изпреварило и аз точно за такава тема се сетих снощи. Обаче недейте да си давате тъпите коментари, а отговорете свесно на въпросите, щото тва много момичета ги интересува, като цяло как ги предпочитат момчетата :x :x :x


Ооо, да бее. По цял ден за това си мисля. Как да се харесвам на всички като пренебрегвам собствения си стил и предпочитания. :?
Ако момиче се интересува само от това как да се хареса на някое момче тя става безлична и безхарактерна.

eXciTeD
05-03-2009, 15:24
да прилича на момиче, не на изрод в провлачени дрехи подхождащи на някой просяк :-)

3oPuTy
05-03-2009, 15:26
Мога да се хвана на бас,че авторката е поредната 12-15 годишна лигла,която не знае как се използва сивото вещество и която иска ние да й кажем,какъв да бъде стила й на обличане (или по-точно как да се облича,че да привлече повече момчешки погледи :razz: :razz: :razz: )

c0dy
05-03-2009, 15:28
Не е от толкова голямо значение с какви дрехи е момичето, важното е дрехите да й отиват...

GaBiIi__
05-04-2009, 12:48
На мене пък темата ми харесва, момичето ме е изпреварило и аз точно за такава тема се сетих снощи. Обаче недейте да си давате тъпите коментари, а отговорете свесно на въпросите, щото тва много момичета ги интересува, като цяло как ги предпочитат момчетата :x :x :x
kak gi predpochitat momchetata.. ako si sviknala stilut ti da e s tokcheta ii roklichki ili vpiti dunki shte obuesh li kecove i suichur samo zashtoto na momchetata tova im haresva ???

sku
05-04-2009, 13:07
На мене пък темата ми харесва, момичето ме е изпреварило и аз точно за такава тема се сетих снощи. Обаче недейте да си давате тъпите коментари, а отговорете свесно на въпросите, щото тва много момичета ги интересува, като цяло как ги предпочитат момчетата :x :x :x
kak gi predpochitat momchetata.. ako si sviknala stilut ti da e s tokcheta ii roklichki ili vpiti dunki shte obuesh li kecove i suichur samo zashtoto na momchetata tova im haresva ???
абсолютно съгласна съм!
А и в крайна сметка ти с дрехите им ли излизаш или с хората които ги носят! И ква е тая мания-ако се поддържаш,ходиш с някви модни дрехи и си имаш собствен стил значи си безмозъчна кифла?! Ми аз съм кифла ма съм горда с това и никой не ме съди по тва как се обличам,защото и за мен тва не е най-важното! И още нещо-всички момичета,които бяха смъкнати в 12ти клас станаха...кифли както вие се изразявате.Защо ли?!