PDA

View Full Version : Лосион за тен без слънце



LovEsIckk
05-01-2009, 17:00
Ползвате ли такива лосиони .. Миналата година ползвах лосиона на Нивеа и бях много доволна въпреки,че понякога ставаше на петна
Днес си взех от Метро някакъв немски лосион Dreaming Sun ако някой го е ползвал да сподели :Р

j_adore2
05-01-2009, 17:12
Този точно не съм го ползвала,но съм ползвала на ЕЙвън и на Джонсанс и смело твърдя че са абсолютни боклуци.

LovEsIckk
05-01-2009, 17:23
Аз търсих за тоя в Интернет и нищо не мога да намеря :( за тва се обръщам към вас

ifkataAa
05-01-2009, 17:30
Ползвала съм такъв лосион от Германия и бях много доволна, но точно този не съм го ползвала и не мога да ти помогна :?

SoFarSoG00d
05-02-2009, 07:19
Този точно не съм го ползвала,но съм ползвала на ЕЙвън и на Джонсанс и смело твърдя че са абсолютни боклуци.
Подкрепям,аз съм ползвала и на Лореал....не стават,кожата става на петна-все едно не съм се къпала....ужасно е,по-добре солариум,поне почерняването е трайно.

Sissy90
05-02-2009, 07:21
Този точно не съм го ползвала,но съм ползвала на ЕЙвън и на Джонсанс и смело твърдя че са абсолютни боклуци.
Супер :D Вчера тъкмо си купих Johnson's Holiday Skin :D Сега загледах, че на него пише "Fair to medium skin", демек светла до средна кожа - твоята светла ли е? Защото моята определено е и току-виж свършило работа.

SoFarSoG00d
05-02-2009, 07:38
Мий си хубаво ръцете(защото се оцветяват жестоко) след като се намажеш и преди да се мажеш си ексфолирай тялото с ексфолиант,защото ,ако имаш неравности по кожата(неотстранени мъртви клетки) става на петна,другото,което мога да те посъветвам е да внимаваш да не попадне на дрехи,защото после не може да се изпере,малко даже лепне

Nadelina
05-02-2009, 08:01
Аз съм ползвала на Дав и Нивея и аз бях доволна от тях, макар че избягвам да се мажа с такива неща много. Единствената причина да смятате, че са боклуци според мен е, че не можете да го сложите както трябва. Все пак това не е боди лосион, нужно е много повече старание и време.

j_adore2
05-02-2009, 09:28
Аз съм ползвала на Дав и Нивея и аз бях доволна от тях, макар че избягвам да се мажа с такива неща много. Единствената причина да смятате, че са боклуци според мен е, че не можете да го сложите както трябва. Все пак това не е боди лосион, нужно е много повече старание и време.
Мда трябва да се нанася изключително равномерно,а аз нямам нерви .. За това според мен солариума е по подходящ,при липса на слънце естествено :)


Супер Вчера тъкмо си купих Johnson's Holiday Skin Сега загледах, че на него пише "Fair to medium skin", демек светла до средна кожа - твоята светла ли е? Защото моята определено е и току-виж свършило работа.
Ами да .. светла ми е кожата .. Попринцип този на Джонсанс го използвах миналото лято и нямам никакъв спомен за каква кожа съм си го взимала , но станах оранжева на петна и на всичкото отгоре се къпах 3-4 пъти докато се махне напълно .. Насред август месец съм ходила с дълги панталони .. Дано при теб не е така :)