PDA

View Full Version : Poredniqt pritesnen teenager....



ivan8909
05-01-2009, 17:55
Predpolagam che tova e 10134535344 post na tazi tema no vupreki vsichko iskah da q postna zashtoto sum dosta pritesnen....Predi okolo 2 chasa go napravihme nqkolko puti s priqtelkata mi kato 1viq put tq poiska da e bez prezervativ....az sum na 20 tq na 21 (da, ne sme keleshi). Sled kato zapochnah da useshtam che shte svursha go izvadih vednaga i svurshih vurhu neq no ne sum 100% siguren dali ne sum izpusnal malko vutre zashtoto znaete che dori pri samoto izvajdane ostava malko toest da - 50% sum siguren che sum izturval malko v neq no tq nishto ne useti i sledvashtite puti prosto go napravihme s prezervativ. Pitah q dali ne se priesnqva che go napravihme bez i uj kaza che izobshto ne se pritesnqva ot tova no vupreki vsichko se chudq v kraina smetka kakvo da napravq. Molq vi bez otgovori ot roda na tova kolko sme neobrazovani ili t.n. ... Naprotiv i 2mata sme prekaleno naqsno s neshtata i zatova sega sum pritesnen i tursq pomosht a ne bezsmisleni otgovori. Ne sme v bulgaria i nqmam blizuk chovek kogoto da popitam zatova vie ste mi nadejdata...

Shia
05-01-2009, 17:59
Предполагам че това е 10134535344 пост на тази тема но въпреки всичко исках да я постна защото съм доста притеснен....Преди около 2 часа го направихме няколко пъти с приятелката ми като 1вия път тя поиска да е без презерватив....аз съм на 20 тя на 21 (да, не сме келеши). След като започнах да усещам че ще свърша го извадих веднага и свърших върху нея но не съм 100% сигурен дали не съм изпуснал малко вътре защото знаете че дори при самото изваждане остава малко тоест да - 50% съм сигурен че съм изтървал малко в нея но тя нищо не усети и следващите пъти просто го направихме с презерватив. Питах я дали не се приеснява че го направихме без и уж каза че изобщо не се притеснява от това но въпреки всичко се чудя в крайна сметка какво да направя. Моля ви без отговори от рода на това колко сме необразовани или т.н. ... Напротив и 2мата сме прекалено наясно с нещата и затова сега съм притеснен и търся помощ а не безсмислени отговори. Не сме в българия и нямам близък човек когото да попитам затова вие сте ми надеждата...

key_of_hell
05-01-2009, 18:07
Виж сега, бременността не е най-лесно постижимото нещо, така че дори да си изпуснал малко не е задължително да е станало нещо.
Другото което си мисля, е че обикновено момичетата се притесняват много за такива неща, което ме навежда на мисълта, че за да не е притеснена си има причина, може да пие противозачатъчни. Най-лесно е да я попиташ какво я кара да мисли че нищо не е станало!

hahavteen
05-01-2009, 19:35
Кирилицата е задължителна!