PDA

View Full Version : Ако някой знае нещо за стопанска академия в свищов да пише



bebygirl
05-01-2009, 19:50
написах теата в раздел наука,но явно там повечето от нас не влизат и за това ще я слоа тук
Здравейте!Още ми е рано ,но имам увличания към географията и мисля след 12 кл да продалжа с география в свищов.Та искам да попитам по информираните там има ли специалност банково дело,защото това ми харесва , също ако някой учи там да разкаже какво точно учите дори и да е др.специалност, защото ще ми е много интересно да науча за това , кън което имам увлечения. Между др. преди като четох специалностите имаше банково дело там , но сега като влезнах да видя за тази година май не я видях нз мн ще съм благодарна ако някои разкаже повече по темата ми благодаря предварително много! Razz

DjBaloon
05-01-2009, 20:08
тва с паралелките много ме изкефи :D
не го казвай другаде 8-)

такава специалност "банково дело" точно няма
ето наличните,разбира се след 5 години може да са други,мине замине и им сменят профилактично на някои специалности имената,за да са по-модерни


Финанси
Застраховане и социално дело
Приложна макроикономика
Счетоводство и контрол
Стопански и финансов контрол
Статистика и иконометрия
Маркетинг
Прогнозиране и планиране
Бизнес информатика
Стопанско управление
Екомениджмънт
Икономика на индустрията
Аграрна икономика
Икономика на търговията
Икономика на туризма
Икономика на кооперациите
Публична администрация
Международни икономически отношения

Какво се учи? : Започва се с базови науки свързани с икономиката : Като история,самия икономикс основата и безброй други ненужни предмети... но си зависи от специалноста и от университета точно как,кое и кога ще учиш,не са на една програма приета от всички
след като изучиш всякакви те възможни предмети,се започва задълбочаване в специалноста като самата тя се разкоства на отделни части и всяка част ти е даден предмет (образно казано,за да не ти говоря с имена на специалности)
тва е,
пп: Свищов е хубав университет

miminia
05-01-2009, 20:29
сестра ми завърши там .. няма да съжаляваш

bebygirl
05-01-2009, 21:30
тва с паралелките много ме изкефи :D
не го казвай другаде 8-)

такава специалност "банково дело" точно няма
ето наличните,разбира се след 5 години може да са други,мине замине и им сменят профилактично на някои специалности имената,за да са по-модерни


Финанси
Застраховане и социално дело
Приложна макроикономика
Счетоводство и контрол
Стопански и финансов контрол
Статистика и иконометрия
Маркетинг
Прогнозиране и планиране
Бизнес информатика
Стопанско управление
Екомениджмънт
Икономика на индустрията
Аграрна икономика
Икономика на търговията
Икономика на туризма
Икономика на кооперациите
Публична администрация
Международни икономически отношения

Какво се учи? : Започва се с базови науки свързани с икономиката : Като история,самия икономикс основата и безброй други ненужни предмети... но си зависи от специалноста и от университета точно как,кое и кога ще учиш,не са на една програма приета от всички
след като изучиш всякакви те възможни предмети,се започва задълбочаване в специалноста като самата тя се разкоства на отделни части и всяка част ти е даден предмет (образно казано,за да не ти говоря с имена на специалности)
тва е,
пп: Свищов е хубав университет


dobre de specialnost oburkah se s na6ite pralelki :Д иначе благодаря за информацията

Joc
05-01-2009, 21:43
google знае много, но няма да ти отговори, докато не му пишеш ти. :-o

TheSadGirl
05-01-2009, 21:46
има Банково дело ... само там :?

bebygirl
05-02-2009, 07:01
[quote="Joc"] google знае много, но няма да ти отговори, докато не му пишеш ти. :-o [/quote
povqrvai vlizala sum i sum iz4ela vsi4ko tam.Pitam za xora ,koito znaqt podrobnosti ;]

XceSS
05-02-2009, 09:16
сестра ми завърши там .. няма да съжаляваш


+1 :)

bebygirl
05-02-2009, 15:43
сестра ми завърши там .. няма да съжаляваш


+1 :)
:)

Scrat
05-02-2009, 16:24
И на мен ми се ходи там, ама догодина ще му мислим xD.

bebygirl
05-04-2009, 17:53
И на мен ми се ходи там, ама догодина ще му мислим xD.
em da to i na men o6te ne mi e vremeto ma pitam :D