PDA

View Full Version : Ужасно е



PCDfenka
05-02-2009, 10:45
Проблемът е че ми е много гадно и тъпо Само не ми казвайте да излизам повече защото няма с кой всичките ми приятели са едни задръстени и гадни :( Вече се побърквам как да си намеря някои с който да излизам и да ми е забавно мн ми е гадноО :cry: :cry:

MadeOfWater
05-02-2009, 10:55
ами в класа ти няма ли някой готин?! :( или то май ставаше въпрос за ваканцията :-o оффффф ами нямам идея :?

Rza
05-02-2009, 11:00
Проблемът е че ми е много гадно и тъпо Само не ми казвайте да излизам повече защото няма с кой всичките ми приятели са едни задръстени и гадни :( Вече се побърквам как да си намеря някои с който да излизам и да ми е забавно мн ми е гадноО :cry: :cry:
айде утре на пица :grin:

Mi6inka
05-02-2009, 11:06
запознай се с нови хора :) Ако си общителна и позитивно настроена няма да имаш проблеми ..Успех

Celence
05-02-2009, 11:29
ужасТно хахахахаххаха :lol: :lol: :lol: :lol:

вместо да си търсиш приятели си прочети учебника по български език..

bubblebabe
05-02-2009, 14:21
Какво значи да са задръстени? Нали са ти приятели, защо ги наричаш по този начин? И да, вместо да пишеш в някой форум и да сърфираш из интернет излез, мама му деба. Запознай се с някой. Какво искаш от нас да ти кажем как да ти стане по - весело? Е, извинявай, ама не си ли го направиш сама весело няма кой друг. Ебати хората има...

PCDfenka
05-02-2009, 18:23
[quote="bubblebabe"]Какво значи да са задръстени? Нали са ти приятели, защо ги наричаш по този начин? И да, вместо да пишеш в някой форум и да сърфираш из интернет излез, мама му Д**а. Запознай се с някой. Какво искаш от нас да ти кажем как да ти стане по - весело? Е, извинявай, ама не си ли го направиш сама весело няма кой друг. Ебати хората има...[/quote

Добре де точно тва ми е проблема какво да направя да изляза сама по улиците с табела търся си приятели или да почна да се здрависвам с всеки срещнат И приятелите ми наистина са такива по скоро мога да кажа че не са приятели по цял ден да седиш и да чатиш в скайп е не е ли тъпо :( :o

afterforever
05-02-2009, 18:35
Проблемът е че ми е много гадно и тъпо Само не ми казвайте да излизам повече защото няма с кой всичките ми приятели са едни задръстени и гадни :( Вече се побърквам как да си намеря някои с който да излизам и да ми е забавно мн ми е гадноО :cry: :cry:
айде утре на пица :grin:
айде, и аз съм навит, нищо че не беше за мене поканата 8-)

anonimnost
05-02-2009, 18:50
Проблемът е че ми е много гадно и тъпо Само не ми казвайте да излизам повече защото няма с кой всичките ми приятели са едни задръстени и гадни :( Вече се побърквам как да си намеря някои с който да излизам и да ми е забавно мн ми е гадноО :cry: :cry:

пораздвижи ги малко тея твойте , отидете се напийте нещо такова на дискотечка тва онова и през тва време ще си създаваш нови приятелства влез в нета и се запознавай и от там с нови приятели ! :-D :)

BeboP
05-02-2009, 18:52
Що за глупост?!
Недей да правиш е*ати проблема, просто са ти омръзнали.

Или пък изобщо не ги познаваш, щом казваш, че общувате само с писане в скайпа... Затова вместо да се оплакваш, накарай някой от тях, а защо не и по-голяма компания да събереш, да отидете някъде заедно. Предполагам, че ще намерите много общи неща, интереси, теми, шеги и т.н. Били задръстени и тъпи... Хах! Ами нали знаеш, че каквото си го направиш, такова ще е!

BlackaTBW
05-02-2009, 18:55
всичките ми приятели са едни задръстени и гадни

Думите "приятели" и "задръстени и гадни" не могат да съществуват в едно изречение. Ти като си много готина, първо си оправи държанието спрямо хората и тогава се оплаквай колко е ужасно да нямаш с кой да излизаш.

yahhooo
05-02-2009, 18:58
Драганчо приятно ми е... Аз не съм задрастен пиши си номера на ЛС и ще излезем :oops:

afterforever
05-02-2009, 18:59
Аха, подкрепям с плюс едно :lol:

tItEufFf
05-02-2009, 22:26
Запиши се на спорт ;)

Denchoy
05-03-2009, 16:24
Е все някой готин познат имаш предполагам, пък той може да ти стане приятел, ако му подосаждаш :) Или както каза tItEufFf запиши се на спорт или накарай задръстените си приятели да излезете на пица и може да ги харесаш :)

LittlePrincess
05-03-2009, 16:35
Накарай ги да излезете. То да седиш по цял ден на компа не е живот...

vlubeno_momi4e***
05-05-2009, 08:49
Толкова ли няма кой да поканиш с тебе навънка?! Някой познат , с който не сте се виждали отдавна? пфф това да си седиш в къщи по цял ден е просто ужасно...