PDA

View Full Version : Няколко въпроса относно ЧеРнИ ТоЧки



uSmivKaLovE
05-02-2009, 14:30
1. Има ли вероятност излагането на слънце за по час на ден да даде положителен ефект?
2. При стискането на черните точки те не се ли появяват повече?
3. С течение на времето махат ли се сами ?

sweatkiss
05-02-2009, 14:51
1. Nqma vryzka mejdu chernite tochki i slynceto
2.Poqvavat se ako ne si pochistvash porite
3.Zavisi

sladkish_14
05-02-2009, 16:02
1. Има ли вероятност излагането на слънце за по час на ден да даде положителен ефект?
2. При стискането на черните точки те не се ли появяват повече?
3. С течение на времето махат ли се сами ?

1. Не няма вероятност !
2. Зависи, в повечето случай така става ..
3. Зависи пак от грижите и от кожата ,, Според мене не , не се махат сами! Черните точки представляват разширени пори , а веднъж имаш ли такива край ! Просто то е като с девствената ципа , веднъж правиш ли секс няма как после пак да си девствен ! Така мисля аз ..

Shushu11
05-02-2009, 16:09
1. Незнам за това,пробвай 2. И според мен стават повече,но при всеки е различно 3. Трябва да се грижиш за лицето си постоянно,не може да чакаш точките да се махнат сами с времето.

uSmivKaLovE
05-02-2009, 16:16
1. Незнам за това,пробвай 2. И според мен стават повече,но при всеки е различно 3. Трябва да се грижиш за лицето си постоянно,не може да чакаш точките да се махнат сами с времето.Грижите за кожата ми са на първо място. Говоря както за почистване, така и за ходене на козмети. Обаче... имам чувството, че преди да ги махам бяха по-малко, а сега са повече. :(

shell
05-02-2009, 19:02
1. Има ли вероятност излагането на слънце за по час на ден да даде положителен ефект? не,няма начин слънцто да премахне втвърдена мазнина и мръсотия в порите на кожата :?
2. При стискането на черните точки те не се ли появяват повече? не мисля,но като се снискат не цялото количество замърсяване излиза,а часто от него се вбива навътре в кожата,което е дари по-лошо
3. С течение на времето махат ли се сами ? не,трябва да предприемеш някакви целенасочени мерки,за да ги премахнеш и съответно да не позволиш да се появят отново!

mechtaq_za_teb
05-02-2009, 19:07
1. Има ли вероятност излагането на слънце за по час на ден да даде положителен ефект? не,няма начин слънцто да премахне втвърдена мазнина и мръсотия в порите на кожата :?
2. При стискането на черните точки те не се ли появяват повече? не мисля,но като се снискат не цялото количество замърсяване излиза,а часто от него се вбива навътре в кожата,което е дари по-лошо
3. С течение на времето махат ли се сами ? не,трябва да предприемеш някакви целенасочени мерки,за да ги премахнеш и съответно да не позволиш да се появят отново!Не съм съгласна. При стискането бактериите се разнасят още повече. А за махането сами... щом на мен ми се бяха махнали без да ходя на козметик и т.н. значи има как. Черните точки са мръсотии, които не са събрани само от мръсен въздух, а и се влияят от начин на хранене. Следователно ако се храниш здравословно, черните точки ще се махат от само себе си. При мен стана.

koalka
05-02-2009, 21:17
По принцип знам, че от солената вода на морето и слънцето пъпките завяхват, но те се образуват от тези комедони (черните точки), които няма как да се махнат ако не отидеш на козметик или ако се стискаш сама, което не ти го препоръчам, защото не махнеш ли цялата черна точка, тя ще се възпали и ще стане съответно пъпка.
И трябва задължително да кажа, че трябва редовно почистване на лицето, два пъти на ден.

splendour
05-03-2009, 07:35
az si mislq 4e kato iztiska6 iz4ezva...i ne vinagi ima nova na neino mqsto.ot li4en opit.samo 4e za da q iztiska6 trqbva da ti sa mn dobre raz6ireni porite za da yspee6

heiress
05-03-2009, 08:06
Да, храната наистина оказва голямо влияние и трябва да се внимава с храната. Повече храни богати на витамини.

shell
05-03-2009, 08:59
1. Има ли вероятност излагането на слънце за по час на ден да даде положителен ефект? не,няма начин слънцто да премахне втвърдена мазнина и мръсотия в порите на кожата :?
2. При стискането на черните точки те не се ли появяват повече? не мисля,но като се снискат не цялото количество замърсяване излиза,а часто от него се вбива навътре в кожата,което е дари по-лошо
3. С течение на времето махат ли се сами ? не,трябва да предприемеш някакви целенасочени мерки,за да ги премахнеш и съответно да не позволиш да се появят отново!Не съм съгласна. При стискането бактериите се разнасят още повече. А за махането сами... щом на мен ми се бяха махнали без да ходя на козметик и т.н. значи има как. Черните точки са мръсотии, които не са събрани само от мръсен въздух, а и се влияят от начин на хранене. Следователно ако се храниш здравословно, черните точки ще се махат от само себе си. При мен стана.
това за яденето не го знаех :-o как точно влияте то на черните точки-ще е полезно да се спомене :)
аз моите черни точки също не ги махнах с козметик-взех си кремче и те почти изчезнаха,сега съм във последната фаза на тяхното елеминиране :D :)

Pepincetyy
05-03-2009, 10:04
1. Има ли вероятност излагането на слънце за по час на ден да даде положителен ефект?
2. При стискането на черните точки те не се ли появяват повече?
3. С течение на времето махат ли се сами ?
1.Не, няма вероятност!
2.Зависи...
3.Според мен не се махат сами

intotheblue
05-03-2009, 20:17
Слънцето няма да ти помогне.Незнам дали се появяват повече.При всеки човек е различно това с махането.