PDA

View Full Version : Изпращане на абитуриенти



psihqsala
05-02-2009, 16:03
Е, бъдещи студенти и настоящи абитуриенти, сигурно вече сте се подговтили за ''голямата вечер'', но искам да ви питам-взехте ли си дрехи за изпращането ? Някакви идеи ?
Аз искам да съм секси облечена, да привличам внимание, но не и да бъда прекалено официална.

Rza
05-02-2009, 16:21
Приготви си удобни дрехи и обувки за дискотеката след ресторанта,че с рокля трудно се кълчи 8-)

psihqsala
05-02-2009, 16:42
Изпращане, за изпращането си говорим, а не за бала !

Rza
05-02-2009, 16:53
моя грешка :oops: ти какво си взе

psihqsala
05-02-2009, 17:03
Още не съм и се чудя, та затова питам ...

ReBeL
05-02-2009, 17:37
аз ще съм с панталон, по - официален така и един потник с гол гръб , отпред е много симпатичен, високи токчета , няква прическа и така :) леле 8ми идвааааа :( :( :( :(

sexa_na_kompleksa
05-03-2009, 11:04
Според мен не е нужно да си кой знай колко издокарана. Не стига, че за бала повечето от вас хвърлят сума ти пари, пък сега и за изпращането... Облечи се с нещо, в което ще се чувстваш добре - това е най-важното.
Снощи гледах по БТВ някакво предаване и майка на абитуриентка разправя колко тънко са минали: "Бижутата излезнаха много евтини, защото ги купихме от Лондон - около 1000 лв... Роклята също не беше много скъпа - 1 500лв..."

XceSS
05-03-2009, 11:41
Според мен не е нужно да си кой знай колко издокарана. Не стига, че за бала повечето от вас хвърлят сума ти пари, пък сега и за изпращането... Облечи се с нещо, в което ще се чувстваш добре - това е най-важното.
Снощи гледах по БТВ някакво предаване и майка на абитуриентка разправя колко тънко са минали: "Бижутата излезнаха много евтини, защото ги купихме от Лондон - около 1000 лв... Роклята също не беше много скъпа - 1 500лв..."

Не ги гледай тея, миналата година ми разправяха, че средно 1 абитурентски бал излизал към 5-6 хиляди...
Иначе още не съм купувал, тая седмица ще ходя.Едни дънки си вземам и една ризка, такава по спортна и тва е :)

Rofl4e
05-03-2009, 12:50
ами обиколи магазините

Shia
05-03-2009, 13:24
:lol: :lol: :lol: Моят бал ще излезе 1500
общо-с хотела,дрехи,коли,бижута

,а бижутата горе били само 1500лв.

Ужаст

butty
05-03-2009, 14:09
Моето изпращане мина-беше на 30ти. Беше велико! :grin: Аз бях облечена със златиста рокля, черни обувки и малка чанта. Вкъщи си направих прическата и грима. Общо взето, почти всички момичета бяхме с рокли. След това отидохме на ресторант и дискотека. Аз бях с ниски токчета, та нямах проблем с обувките, но повечето ми приятелки бяха с високи и доста се измъчиха..

Boyd
05-03-2009, 14:10
:lol: :lol: :lol: Моят бал ще излезе 1500
общо-с хотела,дрехи,коли,бижута

,а бижутата горе били само 1500лв.

Ужаст

Чудна работа - ако си момиче, мога да го приема.
Моя "бал" излиза 400 лева (ресторанта, колата, костюм, обувки). Като се има в предвид, че може би напук на всички ще си ходя сам, няма никой да ме вози и прочее. Т'ва е щот' съм инат и ме дразнят всичките тия пози и маски!

Maimunche_f
05-03-2009, 14:24
Купих си червена ризка, поръчах си сукман с висока талия при една шивачка. Сега ще търся червени обувки и съм готова :grin:

TheSadGirl
05-03-2009, 14:37
дънки и ризка ще си купя ... кво да се правя там на няква супер елегантната като не съм 8-) .. абе важно е да си искараме хубаво и да си направим кефа, пък дрехите санай- малкото според мен .. :)

grozdeto
05-03-2009, 16:15
Добър ден и на вас! Аз ще съм със : сив костюм, сиви панталони, обувки(официални естествено, малко по-дълги от обикновено), черна риза и естествено бели чорапи :) . На изпращането ще съм с : дънки, puma маратонки и една елегантна ризка.

Сетих се и за 1 виц малко дълъг, но не е лош :) :

Бизнес дамата Цеца решила да се поглези за през празниците и да се отдаде на малко пазаруване в марков магазин. Тя паркирала пред първия лъскав магазин на Витошка с новото си возило S-класа, наскоро закупено от гръцки овчар и влязла да разгледа. От вратата веднага я поела консултат-продавачката :
-Здравейте добре дошли в нашия марков бутик "Шик-шак-шок"! При нас можете да купите практически всичко за една модерна жена. Ето вижте този прекрасен потник за 890 лева, издържан за потните през тази зима цветове розово и кафяво. Само тук и само сега можем да ви
подарим рокля на водещия италиански моделиер от китайски произход - Илиен Ци , която може да закупите само за 1345 лева. А за да разберете колко специален клиент сте за нас ви предлагам да пробвате тези ботушки от кожа на мармот, хранен само с шоколад Милка на изключителната цена от 3000 лева! Междудругото забелязах, че загледахте нашата шапка на витрината. Тя наистина е ужасна и няма да ви отива, но затова пък може да я закупите за промоциалната цена от 5600 лева и да си я носите с етикета.
Цеца едвам успяла да поеме дъх от тази канонада, но успяла да вмъкне едно:
-Ох всичко е толкова хубаво, но нямам пари в мен.
Като чула тези думи продавачката спряла изгледала от глава до пети и се разкрещяла:
-Ми ко праиш тука ма миндил! Да са махаш веднага,докат не съм извикала охраната!!! Аа ма дрипла с дрипла тая.
Цеца едва не изпаднала в шок и успяла само да продължи изречението си:
-Нося си само златната кредитна карта.
-Здравейте отново!

Shia
05-03-2009, 16:17
:lol: :lol: :lol: Моят бал ще излезе 1500
общо-с хотела,дрехи,коли,бижута

,а бижутата горе били само 1500лв.

Ужаст

Чудна работа - ако си момиче, мога да го приема.
Моя "бал" излиза 400 лева (ресторанта, колата, костюм, обувки). Като се има в предвид, че може би напук на всички ще си ходя сам, няма никой да ме вози и прочее. Т'ва е щот' съм инат и ме дразнят всичките тия пози и маски!

Момиче съм.Ние нямаме опцията да сме със собствени возила на бала,нито с шофьор-приятел,нито сам да си си шофьор.Подписахме документи за това и избора е да си наемеш кола.
Цената зависи и от хотела ,в който ще си,колко време.

XceSS
05-03-2009, 16:48
Е кво нямаш право да дойдеш със собствена/семейна/приятелска кола, а трябва да си я наемеш :shock:
Деа обирджийте.
Абе то бала лесно, ей го иде и си отива, ама тея матури са си ебали цялата фамилия