PDA

View Full Version : дайте едно рамо :)



vip4o
05-02-2009, 22:19
Значи имам малък проблем. Преди около година и половина ходих с едно момиче някъде 3-4 месеца ... обаче след кат скъсахме не мога да си намера приятелка. Не съм от ония задръстеняци къде само висат в тях ..... напротив излизам по кафета , къпони и т.н. и се не стаа раота с намирането , а пък не съм и някои къде да се притесняя и да е срамежлив :) . Та искам ако може някав съвет да ми дадете , че не мога да разбера аз ли праа нещо не как тря или още не съм намерил правилното момиче за мен . Мерси предварително ;)

smileforyou12
05-02-2009, 22:22
както са казали хората за всеки влак си има пътници... най-малко когато очакваш тогава ще дойде момичето 8-) :-o

CheriHool
05-02-2009, 22:26
И аз като теб постоянно "търся" и съм в очакване да ми се случи нещо.

имаше един лаф ли, кво е.. "Пари който търси, пари не намира".
И от няколко седмици се опитвам да си вглабя да спра да съм в онова 'очакване' и да обърна внимание на други неща, пък то квото ще да ми се случва - ще се случи, ама не съм врачка и не знам кога :D

Punisherrr
05-03-2009, 08:36
Значи имам малък проблем. Преди около година и половина ходих с едно момиче някъде 3-4 месеца ... обаче след кат скъсахме не мога да си намера приятелка. Не съм от ония задръстеняци къде само висат в тях ..... напротив излизам по кафета , къпони и т.н. и се не стаа раота с намирането , а пък не съм и някои къде да се притесняя и да е срамежлив :) . Та искам ако може някав съвет да ми дадете , че не мога да разбера аз ли праа нещо не как тря или още не съм намерил правилното момиче за мен . Мерси предварително ;)

Еми така е шо ние задръстеняци си намираме гаджета къде седиме у нас,па вие ВИПовете нешо не праиите нешата как треа,ъ? :lol:

malka_sladkka
05-03-2009, 09:09
Значи имам малък проблем. Преди около година и половина ходих с едно момиче някъде 3-4 месеца ... обаче след кат скъсахме не мога да си намера приятелка. Не съм от ония задръстеняци къде само висат в тях ..... напротив излизам по кафета , къпони и т.н. и се не стаа раота с намирането , а пък не съм и някои къде да се притесняя и да е срамежлив :) . Та искам ако може някав съвет да ми дадете , че не мога да разбера аз ли праа нещо не как тря или още не съм намерил правилното момиче за мен . Мерси предварително ;)

Еми така е шо ние задръстеняци си намираме гаджета къде седиме у нас,па вие ВИПовете нешо не праиите нешата как треа,ъ? :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

krasitoOoO
05-03-2009, 09:14
еми като ти дойде времето ще си намериш..не прибързвай с тези неща :-)